Fridge magnet wooden gears

Учительці життя – 50

  • Подобається0Не подобається
  • 16 Вересня 2012, 23:46

Осінь-2012 для Лариси Анатоліївни Заміхори ювілейна – вчительці від Бога 50 років! Гарного педагога, наставника життя, добру людину вітають учні, колеги, випускники, односельчани – всі ті, кому вона допомагала, навчала, безкорисно дарувала любов, вела у широку дорогу життя.

Багатьох дітей виховала Лариса Анатоліївна, сьогодні вони уже свідомі дорослі громадяни. У пам’яті кожного залишилась її світла мудрість.

Забираючи під своє крило зовсім юних, боязких і невпевнених, вона випускала сміливих і розумних, загартованих до багатьох труднощів життя. Заступник директора з навчально-виховної роботи Джулинської загальноосвітньої школи, учитель історії та правознавства, керівник багатьох об’єднань і гуртків, активний громадський діяч, людина, яка досконало володіє словом і ділом, – це все вона.

«Навчайтесь, будьте справжні ми, прислухайтесь до власного серця» – все це і ще багато іншого щодня навчала вчителька життя. Головне в її роботі, наскільки я знаю і розумію, навчити совісності і справедливості, боротися, доводити власну думку, погляди і переконання. Часто буває так, що не все задумане виходить, не у всіх ситуаціях можна надіятись на здобуті знання, тож важливо знаходити у собі сили, не ламатись і впевнено крокувати по життю. Саме так набувається дорогоцінний досвід, який допомагає вирішувати будь-які проблеми.

Уроки Лариси Анатоліївни завжди для нашого класу дарували несподіванку, ми не знали, якої розповіді чекати сьогодні, але точно знали, що буде цікаво і повчально.

Пам’ятаю, як одного разу ходив по тлумачний словник, бо не розумів значення слова «меркантильний». Саме так назвала мене вчителька, зупинивши заняття зі всесвітньої історії, всі однокласники чекали, поки я прийду і розкажу значення цього слова. Безмежно вдячний їй за той урок.

Багато мудрих речей навчила Лариса Анатоліївна Заміхора. Це людина, яка ніколи не боялась і не боїться труднощів. Всюди і завжди, здавалося, у неї все виходило з легкістю, без проблем. Зрозуміло, що глибоко в душі вона уже неодноразово переживала бурю емоцій, перемог і поразок, але зовні завжди була сильною. Крім того, у будь-який час вчителька могла вислухати, порадити щось корисне. Буває і зараз, коли ми вже давно студенти, відчуваємо її турботу про нас.

Мабуть, для неї ким би хто не став – усі будуть учнями, дітьми, яким вона дарувала частинку себе.

Шановна Ларисо Анатоліївно! Нехай день народження, шістнадцяте вересня, дарує Вам міцне здоров’я, злагоду і довголіття. Оптимізму, невичерпної енергії, реалізації всіх планів і задумів! Виховайте ще не одне покоління молодих людей.

Віталій МЕЛЬНИК, випускник Джулинської ЗОШ.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
6 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Тростянеччина</b><br />Цього разу учасники туру &ndash; редактори комунальних газет області, побували на Тростянеччині. Увагу кожного з моїх...
19 фото   
<b>23 серпня - День Державного Прапора</b><br />
3 фото   
<b>Ювілей школи відзначили урочисто</b><br />Минулої п’ятниці урочисто відзначили 150-річчя Дяківської школи.
3 фото   
<b>Головна проблема Ставків – безробіття</b><br />Голова райдержадміністрації Олександр Снігур з керівниками районних служб та організацій відвідав Ставчанську...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Війтівка
Романишин Дмитро Арсеньович (1909) 1909 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 18.10.41.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Учительці життя – 50 - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники