Fridge magnet wooden gears

Завзяття та професіоналізм керівника

 • Подобається0Не подобається
 • 27 Лютого 2013, 22:36

У Бершадській ЦРЛ завжди працювали високопрофесійні, непересічні лікарі, а особливий слід в її історії залишали керівники. У серпні 2002 року лікарню очолив молодий лікар, за фахом хірург, В.А. Залецький. Його прихід став новою віхою в історії лікарні, яка почала жити в ритмі реформ і нововведень.

Василь Анатолійович народився в с. Яснозір’я Віньковецького району Хмельницької області в звичайній сільській родині. Мама працювала сільським бібліотекарем, батько – механізатором. У сім’ї підростала ще донька.

Дітей виховували в праці, любові, щирості. Вони обоє обрали найгуманнішу професію медичного працівника. Розповідаючи про своє дитинство, юність, батьків, сестру, рід Залецьких, яким пишається, Василь Анатолійович підкреслює: немає нічого кращого, ніж мала батьківщина, село, в якому народився, зіп’явся на ноги та ходив до школи. Він після закінчення Хмельницького медичного училища працював фельдшером. У 1990 році із відзнакою закінчив Вінницький медичний інститут, ще два роки навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю «Хірургія». Працював лікарем Гайсинської та Іллінецької центральної районної лікарні, заступником головного лікаря Іллінецької ЦРЛ.

У перші дні роботи в Бершаді В.А. Залецький сказав, що у нього є багато планів та перспектив щодо покращення матеріально-технічної бази ЦРЛ: відкриття і обладнання за сучасними вимогами відділення реанімації, добудова пологового відділення, проведення сучасних ремонтів у кожному підрозділі. І тут же запевнив, що його задуми обов’язково стануть реальністю, адже хіба може бути по-іншому, коли працюєш у колективі з такими багатими традиціями.

Минуло небагато часу і задуми дійсно ставали реальністю. Відкрилось відділення анестезіології та інтенсивної терапії, комп’ютеризовано інформаційно-аналітичний відділ, з 2005 року почав функціонувати мамографічний кабінет, зроблено ремонти у багатьох відділеннях та кабінетах, згодом розпочато реформування охорони здоров’я.

Василь Анатолійович – організатор охорони здоров’я нового покоління. Він лікарноватор, лікар-професіонал, лікар-ентузіаст, непересічна особистість та надзвичайно наполегливий і принциповий керівник.

Бершадська ЦРЛ відкриває свої двері для всіх, кому необхідна вчасна, висококваліфікована якісна, медична допомога, порада мудрого лікаря чи реабілітація після перенесених хвороб та травм, тут допоможуть здолати недугу і повернути втрачене здоров’я.

Забезпечено цілодобове надання спеціалізованої невідкладної хірургічної, акушерсько-гінекологічної, педіатричної допомоги. Велика увага приділяється покращенню здоров’я жінок: функціонує сучасна жіноча консультація.

У 2010 році в Бершадському районі сталася знакова подія, якої чекали багато років, – відкрито новозбудований корпус пологово-гінекологічного відділення. Це гарний приклад того, як завдяки наполегливості, копіткій праці керівника і колективу можна досягти чудових результатів.

– Людина, коли приходить у лікарню, не задумується про проблеми закладу, а ми маємо дбати і про вирішення цих проблем і, найголовніше, щоб у нашій лікарні люди отримували своєчасну та якісну медичну допомогу. Все, що ми робимо, це заради пацієнтів, – каже В.А. Залецький.

Саме за його сприяння та наполегливості у 2011 році при клініко-діагностичній лабораторії ЦРЛ відкрито бактеріологічний відділ, де проводяться дослідження, які до цього можна було зробити лише в обласній лікарні.

У 2011 роціБершадська ЦРЛ стала активним учасником впровадження пілотного проекту по реформуванню охорони здоров’я. Скільки зроблено підготовчої роботи, скільки було написано планів, пропозицій, проектів – про це знає лише їх автор, кожного дня вивчалися нові матеріали, проводилась інвентаризація – і все під умілим керівництвом головного лікаря.

За своїм стилем роботи він є керівником неспокійної вдачі, який систематично планує і прагне, щоб усі його розробки ставали дійсністю. Обираючи шлях благородної професії лікаря, потрібно бути готовим і до тих труднощів і розчарувань, що час від часу стають на перешкоді звитяжної діяльності лікаря. Звичайно, у житті В.А. Залецького теж були розчарування і негаразди, але ж щасливих здобутків та приємних наслідків щоденної праці набагато більше. Головний лікар – це не тільки медичний працівник, він і менеджер, і будівельник, і бухгалтер, і психолог, і педагог, і плановик.

Сьогодні у його планах – створення на базі Бершадської ЦРЛ окружної лікарні та обладнання її відповідно до найсучасніших вимог. У зв’язку з назрілою необхідністю також планується створити станцію та мережу пунктів швидкої допомоги по району. А ще відкрити сучасне, добре обладнане неврологічне відділення і капітально відремонтувати лор-очне відділення ЦРЛ.

На професіоналізм лікаря також впливають особливості особистого життя: наскільки благополучне воно – чи є любов, взаєморозуміння з близькими людьми. У Василя Анатолійовича надійний тил – дружина Тетяна Вадимівна теж лікар, у сім’ї панує порозуміння, професію лікаря обрав і син Богдан, який здобуває освіту в медичному університеті. Є щастя бачити і батьків, які дивляться на сина з гордістю. Є підтримка друзів, розуміння колег і бажання працювати ще більше, а задумів у його голові та цікавих ідей ніколи не бракувало.

За високі досягнення в роботі, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, вдосконалення медичного обслуговування Василя Анатолійовича неодноразово відзначали Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, обласної та районної влади. Однак найвищим визнанням роботи головного лікаря є її результати, які видно неозброєним оком – варто лише зайти в будь-який структурний підрозділ ЦРЛ.

Днями Василь Анатолійович святкує свій золотий ювілей. Нехай же летять на адресу талановитого керівника, високопрофесійного лікаря та мудрої людини слова вітань та побажань щастя, добра, любові, здоров’я, визнання, а також сил, невичерпної енергії та здійснення усіх задумів, ідей і планів.

Людмила НІМЧУК, громадський кореспондент


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Спортивні новини</b><br />ВОЛЕЙБОЛ У спортзалі Тульчинської ДЮСШ пройшов фінал першої ліги «Аматорська обласна ліга» серед чоловічих команд...
4 фото   
<b>«Струни моєї душі»</b><br />Вже стало гарною традицією, відмічати ювілеї людей, котрі добре відомі в районі своєю працею та творчістю. Його...
49 фото   
<b>БЕРШАДЬ</b><br />Перша згадка в писемих джерелах - 1459 рік. Назва міста давня і непрозора, а основа не розшифрована до кінця і досі....
2 фото   
<b>А мав би бути рай...</b><br />Про бригадне село Лугову кажуть, що це райський куточок. З одного боку відмежовує його від Гайворона річка Південний...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кошаринці
Остапчук Федір Демидович (1915) 1915 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Завзяття та професіоналізм керівника - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення