Fridge magnet wooden gears

Стало рідним Поділля

  • Подобається0Не подобається
  • 2 Квітня 2013, 21:55

Визначальним у долі Людмили Верченко із Миколаївської області стала зустріч із уродженцем подільського села Усті Валентином Кушпелою. Обоє свого часу навчалися в Одеському інституті народного господарства, разом закінчили його, а буквально через тиждень після одержання дипломів одружилися.

Для Людмили Олександрівни першим робочим місцем стала посада головного економіста колгоспу «Шлях Ілліча». Це був час становлення її як фахівця, час досить напружений, але неповторний і наповнений змістовним спілкуванням із колегами, час проходження «школи Василя Васильовича Палія». Молодий фахівець не тільки глибоко вникала в економіку потужного господарства, а й брала активну участь у громадському житті, її обирали депутатом сільської ради, вона була пропагандистом у школі політичної освіти… Як економіст, Людмила разом із іншими дбала про впровадження нових методів господарювання. А ще ж тоді кожен спеціаліст господарства мав немале навантаження у вигляді одного гектара цукрових буряків, які треба було доглядати так, як це робили жінки з колгоспних ланок. Хоч і важко було, та все ж цікаво, і труднощів тих не відчувалося.

Устя стало для неї рідним. Тут народилися їхні з Валентином Яковичем діти Олена і Сергій, тут вони прожили вже тридцять три роки.

Після Усті була в її житті ще одна школа – райкомівська. Хоч би що там говорили про тодішній час, усе ж на роботу в райком партії запрошували висококваліфікованих фахівців, які найкраще зарекомендували себе на попередній роботі.

Інструктору сільськогосподарського відділу Людмилі Кушпелі добре працювалося із завідувачем відділу Яковом Олексійовичем Черватюком. І нині ті часи згадує із вдячністю.

Та найкраще свій потенціал фахівця з економіки їй вдалося реалізувати на посаді начальника районного управління статистики, який вона очолила у кінці дев’яностих років. Не буду детально описувати діяльність управління та його керівника, скажу лише, що колектив тут невеликий – всього десять осіб, але роботу вони проводять величезну. Без них важко уявити собі економіку району та її розвиток. Оцінкою діяльності управління і самої Людмили Олександрівни є численні грамоти та дипломи. А найголовніше – тут панує не просто ділова, а й дружня, майже сімейна атмосфера.

Сюди завжди приємно зайти, бо знаєш, що тут не тільки ввічливо зустрінуть, а й нададуть відповідну консультацію і допоможуть. І сама очільниця колективу щиро вдячна своїм працівникам за розуміння, за підтримку, за ті успіхи, завдяки яким управління постійно перебуває на високих місцях в обласному рейтингу.

Коли кілька днів тому розмовляв із Людмилою Олександрівною, дізнався про один цікавий факт з її життя – виявляється, її мама Марія Василівна (зараз живе біля дочки і зятя в Усті) свого часу також була начальником районного відділу статистики в Миколаївській області.

Правда, діти Людмили Олександрівни та Валентина Яковича обрали інший шлях – стали юристами. Але ставлення до справи і людей, сумлінність перейняли у мами й тата.

У ці дні Людмила Олександрівна відзначає гарний ювілей. Вітаючи її, побажаємо залишатися такою ж доброю і щирою, ще довго років бути берегинею родини і чудового колективу, який вона очолює.

Федір ШЕВЧУК


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
3 фото   
<b>«Звучать Шевченкові слова»</b><br />Під такою назвою з нагоди святкування Шевченківських днів в Україні в читальній залі Бершадської ра йон ної...
4 фото   
<b>Проблеми освіти, кадрові питання</b><br />Більше місяця минуло відтоді, як Михайло Бурлака був призначений головою райдержадміністрації і склав повноваження...
11 фото   
<b>ГЛИНСЬКЕ</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / П'ятківка
Доробищук Петро Трохимович (1924) 1924 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 21.10.44. Похов. Угорщина.

З історії Бершаді
Краще стали працювати медичні установи. Відбудовано фельдшерські пункти на всіх підприємствах, тубдиспансер, поліклініку, райлікарню на 100 ліжок. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Стало рідним Поділля - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники