Fridge magnet wooden gears

Оксана Дяченко: «Армспорт гармонійно співіснує зі мною»

  • Подобається0Не подобається
  • 20 Січня 2018, 09:00

Днями мала можливість і велике задоволення поспілкуватися із чудовою жінкою з Війтівки – Оксаною Олексіївною Дяченко, яка, попри свій молодий вік, уже була учасником різних змагань із армспорту, має багато спортивних нагород.

Оксана більше 10 років працює діловодом у Війтівській сільській раді, а ще тренує дітей і часто організовує спортивні змагання. Вона також захоплюється вишивкою. Це звичайна сільська жінка. Але чому саме армспорт? Із чого почався її шлях до здобутків у цьому виді?

– Звучить банально, але любов до спорту у мене зародилася ще з самого дитинства, бо фізичними даними я завжди відрізнялася від інших дітей, і мене не могли не помітити, – розповідає пані Оксана. – Щодо армспорту, то зовсім випадково після закінчення школи зустріла нашого вчителя фізкультури у Бершаді. І так сталося, що того дня проводилися змагання з арм - реслінгу. Нічого не підозрюючи в той момент, я погодилася взяти в них участь, і з тих пір моє життя тісно пов’язане з цим видом. Не можна втрачати тих можливостей, які дає тобі життя.

... Перемоги у змаганнях на районному, обласному, Всеукраїнському рівнях. У 2013 році вона здобула золоту медаль на чемпіонаті України.

Звісно ж, країна пишається своїми переможцями. Та чи допомагає держава їй матеріально? На це питання чемпіонка тільки сумно усміхнулася та відповіла, що держава нагороджує смішними преміями, але світ не без добрих людей, які підтримують спортсменів фінансово: – Тут грошей не шукайте – їх немає, але якщо ця справа вам до душі, то нею варто займатися.

Уперше світ побачив нашу землячку у 2014 році на чемпіонаті Європи у Друскенінкайлі (Литва). Там вона зайняла четверте місце у своїй ваговій категорії на ліву руку, але через певні обставинами через півроку їй було присуджене третє місце. У 2016-му на чемпіонаті світу Оксана вже стала третьою.

Її сім’я ставиться до цього захоплення з розумінням. Рідні всіляко її підтримують і хвилюються під час змагань.

Завдяки цьому можна поринути у свій світ із головою.

– Коли з’являється бажання чогось досягнути, і ти ставиш перед собою мету, то все можеш зробити, – стверджує чемпіонка.

Колись медалістка пообіцяла собі, що гордо підніме прапор України тільки-но посяде перше місце, хай це навіть будуть змагання ветеранів. І вона досягла цього.

Ця жінка справжній боєць, зовсім скоро вона планує підняти прапор України на чемпіонаті Європи.

Оксано, ми будемо вболівати за Вас!

– Якщо в ромашки витягнути одну пелюстку, то це вже буде не квітка. Кожна людина займає своє місце у суспільстві, – каже жінка.

Оксана Олексіївна бажає молоді знайти себе та своє захоплення. Побільше займатися спортом, аби пізніше не жалкувати. Закликає бути людиною, робити те, що тобі подобається, що приносить користь суспільству. Та найголовніше – ставати кращими для себе, для сім’ї, для держави!

Ангеліна СЕМЕНЕЦЬ, студентка університету державної фіскальної служби України.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
3 фото   
<b>Відкрито центр обслуговування платників податків</b><br />16 травня 2012 року при Бершадській міжрайонній державній податковій інспекції відкрито центр обслуговування...
4 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Хмільниччина - тур другий.</b><br />Хоч надворі веселилася зима, а дорога скоріш за все нагадувала льодову ковзанку, до Хмільника добралися вчасно,...
4 фото   
<b>Пожежники з Моравіци відвідали Баланівку</b><br />На свято Івана Купала в Баланівку приїхали польські друзі з гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства. Вони привезли,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Михайлівка
Німчук Михайло Григорович (1916) 1916 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р. Похов. Німеччина.

З історії Бершаді
Відновлені органи Радянської влади приділяли велику увагу нормалізації життя та налагодженню роботи установ міста. Були вжиті заходи, спрямовані на поліпшення санітарного стану міста і громадського харчування. Розроблено план відбудови промислових об'єктів, набору та відправки робочої сили на відродження шахт Донбасу. Силами місцевих лікарів у Бершаді для поранених солдатів і офіцерів... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Оксана Дяченко: «Армспорт гармонійно співіснує зі мною» - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники