Fridge magnet wooden gears

Красносілка в новинах

 Долаємо труднощі, не припиняючи розвитку

Долаємо труднощі, не припиняючи розвитку


Із сесії районної ради Минулого тижня відбулося пленарне засідання 32 сесії районної ради 6 скликання, в якому взяли участь заступники голови РДА, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств і відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і... читати далі ...»

 Малюнки солдатам - від дошкільнят

Малюнки солдатам - від дошкільнят

11 Жовтня 2014, 10:00 / Заходи / Красносілка

Наші думки і помисли – матеріальні. Тому повторюймо нашим захисникам те, що промовляє наше серце. Пишімо листи – знайомим і незнайомим, старшим і молодшим. Одному, як брату, другому – як батьку, а комусь – як сину. Бо почуті такі слова на передовій мають особливе значення. У рамках всеукраїнської акції «Напиши лист солдату» вихованці міських дитячих садків «Сонечко» та «Малятко» підготували для... читати далі ...»


 Джерело знань і мудрості

Джерело знань і мудрості


Більше 21 тисячі читачів щороку відвідують бібліотеки району. Їм видають понад 480 тисяч примірників книг, газет і журналів. Загальний обсяг бібліотечного фонду книгозбірень району становить більше 400 тисяч примірників. Щороку в бібліотеках проходить доброчинна акція «Подаруй бібліотеці нову книгу». Бібліотечні фонди району протягом поточного року поповнилися на 2619 примірників книг, на суму... читати далі ...»

 З криниці літ Івана Вращука

З криниці літ Івана Вращука


Журавлиними ключами майнули літа, й Іван Борисович Вращук  незчувся, як опинився на порозі свого вісімдесятиріччя. Чоловік весь час був у вирі життя, в роботі, серед людей, жив їхніми турботами, дбав про односельчан. Нині він на заслуженому відпочинку, але час від часу гортає сторінки свого життя, і тоді душа щемить від приємних спогадів, а обличчя випромінює світлі почуття… Крушинівка –... читати далі ...»

 Фарбували міст у Красносілці

Фарбували міст у Красносілці

24 Серпня 2014, 09:00 / Заходи / Красносілка / Маньківка

За повідомленням Красносільського сільського голови Івана Пустовіта, патріотичний почин по розфарбовуванню мостів у кольори державного прапора, який поширився нині по Україні, був гаряче підтриманий і в їхньому селі, і в сусідній Маньківці, які з'єднує міст через Південний Буг. Жителі сіл, насамперед, молодь – випускники шкіл, студенти – з ентузіазмом взялися за справу. Підприємство... читати далі ...»

 Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів

Виїздні прийоми відбудуться за участю нотаріусів


На виконання наказу Міністерства юстиції України наказом Головного управління юстиції у Вінницькій області затверджені графіки роботи виїзних громадських приймалень за участю державних та приватних нотаріусів області для надання юридичної допомоги, консультацій щодо вчинення нотаріальних дій. Згідно з графіком, виїзди нотаріусів відбудуться: Касевич Марія Василівна – 20 жовтня... читати далі ...»

 Яким буде майбутнє красносільського цукрозаводу?

Яким буде майбутнє красносільського цукрозаводу?

19 Серпня 2014, 09:00 / В громадах / Бершадь / Красносілка

Минулої п’ятниці відбулося розширене засідання сесії Красносільської сільської ради, на якій було розглянуто питання про ситуацію в територіальній громаді, яка склалася навколо цукрового заводу.  Окрім депутатів, на зібранні були присутні жителі села, представники громадського формування з охорони громадського порядку м. Бершаді і Бершадського району «Народна самооборона», обласної... читати далі ...»

 Приходьте на прийом щосереди

Приходьте на прийом щосереди


Начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Олег Васильович РЕВОЛЮК здійснюватиме щотижневі виїзні прийоми населення району щосереди з 10-ої години ранку. У розрізі територіальних громад: Голдашівка – 13 серпня, Джулинка – 20 серпня, Дяківка – 27 серпня, Кидрасівка – 3 вересня, Кошаринці – 10 вересня, Красносілка – 17 вересня, Лісниче – 24 вересня, Маньківка –... читати далі ...»

 Мости на Бершадщині розфарбували у патріотичні кольори

Мости на Бершадщині розфарбували у патріотичні кольори


Жителі Красносілки та Мань ківки підхопили патріотичну ідею, що прокотилася всією країною. Місцеве населення підключилося до акції «Розфарбуй Україну». Люди розмалювати у патріотичні кольори міст, що з’єднує Красносілку та Маньківку. На роботу пішло близько 20 літрів фарби – по 10 літрів на синю та жовту. «Ми хочемо зробити маленький вклад в акцію «Розфарбуй Україну». Хоч це найменше, що ми... читати далі ...»

 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

 Золота дата

Золота дата

19 Липня 2014, 09:00 / Нам пишуть / Красносілка

Того дня біля сільської школи було святково – зустрілись випускники 1964 року. Після закінчення школи ми зустрічаємося уже всьоме. – Важко вирватись – це факт, але рідко такі зустрічі бувають, тому кинь усе і на літак, друзі юності чекають. Лети до нас скоріше вітру у рідну школу, у село, де пройшло твоє дитинство, де нам весело було, – цими словами авторки листа розпочалася наша зустріч.... читати далі ...»

 Який він, джулинський футбол?

Який він, джулинський футбол?

8 Червня 2014, 09:00 / Спорт / Джулинка / Красносілка / Шляхова

У спортивному залі Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів кожного понеділка, середи та п’ятниці можна побачити і почути тих, кому не байдужий спорт і футбол зокрема. Три рази на тиждень, о 15.30 у зимовий період тут відбувалися тренування. Шум і галас молодих хлопців, як і на великому футбольному полі, притишується футбольним свистком та вказівками тренера. Місію останнього сьогодні виконує Іван... читати далі ...»

 Почин, гідний наслідування

Почин, гідний наслідування


У нашій газеті вже розповідалося про те, як з ініціативи Леоніда Когута та Анатолія Паламарчука у районі було створено громадську організацію «Риболов». Тоді 140 жителів Крушинівки, Маньківки, Красносілки, Шумилова, Бершаді об’єдналися, закупили зарибок на 14 тисяч гривень, який випустили у річку Південний Буг. Коли випускали, свідками цієї досить незвичної події стали декілька десятків... читати далі ...»

 Книга про вікопомний подвиг

Книга про вікопомний подвиг


Стрімко збігає час і вже нічого не вернути, а як хочеться заглянути у те потаємне минуле хоч краєчком ока, щоб відчути, пережити все заново. Таку можливість, подумки перенестися більш ніж на півстоліття назад, надав наш земляк Володимир Прибила, подарувавши односельчанам свою нову книгу «Весна над Бугом». Це документально-історичне видання, плід багаторічної копіткої пошукової роботи, в якому... читати далі ...»

На знімку: було про що запитати голову села і після зборів. Андрій Безвенюк, Галина Івахненко, Володимир Фурман, Іван Пустовіт (зліва направо). Красносілка стане ще кращою

Красносілка стане ще кращою

30 Квітня 2014, 09:00 / В громадах / Красносілка

У тому, що назва, якою колись найменували це мальовниче село над Бугом, відповідає дійсності, переконався днями, під час зборів громадян, на яких сільський голова Іван Пустовіт звітував про роботу за попередній рік – не тільки свою, а й депутатів, виконкому та громади. Можливо, для декого видасться парадоксом, але навіть у досить складних сучасних умовах тут знаходять можливість не просто... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Красносілка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Красносілка. Новини села Красносілки, фото. Все про Красносілку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення