Fridge magnet wooden gears

Красносілка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди гарного ювілею Варвару Дмитрівну ОСТРОВЕРХ (8.12). Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім. Нехай у серці розкошує літо І соняхом квітує золотим. Хай повсякчас і... читати далі ...»

Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Світла дорога до рідного дому - у Красносілці відбулося незвичне і неповторне свято села

Світла дорога до рідного дому - у Красносілці відбулося незвичне і неповторне свято села

9 Грудня 2013, 22:57 / В громадах / Красносілка

Незважаючи на не зовсім сприятливу погоду, у переповненому залі сільського будинку культури цього вечора панувала тепла і доброзичлива атмосфера. Нинішнє традиційне свято села трохи відрізнялося від урочистостей попередніх років. Звертаючись на початку до земляків, сільський голова Іван Пустовіт згадав про жертв страшного голодомору 1932-1933 років, одночасно – про тридцятьох односельчан, які... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Із діамантовим весіллям! Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річчя подружнього життя нашим дорогим, доб - рим, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Івану Мироновичу та Ользі Іванівні БОЙКАМ (22.11) із Флориного. Слова шукаємо для Вас ми найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти. Для нас Ви є найкращі, наймиліші, І буде завжди... читати далі ...»

 Село оновлюється

Село оновлюється

22 Листопада 2013, 09:00 / В громадах / Красносілка

Умальовничому куточку Бершадщини, на березі гарної річки Південний Буг розкинулось село Красносілка. І село гарне, і люди тут працьовиті на чолі з сільською владою, яка дбає про красу свого села і добробут його людей. Зроблено добрих справ багато: облаштовано зону відпочинку, базарну площу, сміттєзвалище, відремонтовано дороги. Послуги населенню по вивезенню сміття надає комунальне... читати далі ...»

 Успіхи не з’являються самі по собі

Успіхи не з’являються самі по собі

21 Листопада 2013, 18:58 / Нове в роботі / Джулинка / Красносілка / Поташня / Устя

– Бершадщина завжди славилась своїми хліборобськими досягненнями, – говорить голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. – Тому День працівників сільського господарства є професійним святом переважної більшості жителів нашого району. Традиційно, у цей день ми підсумовуємо зроблене і визначаємо перспективи подальшого розвитку галузі, називаємо кращих і вітаємо усіх трударів, які своєю щоденною... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

Фото автора Чи почують ще у Красносілці гудок цукрового заводу?

Чи почують ще у Красносілці гудок цукрового заводу?

18 Листопада 2013, 20:09 / Актуально / Красносілка

В історії цього підприємства були різні періоди. На жаль, останні два роки воно простоює. Мешканці Красносілки і навколишніх сіл стурбовані подальшою долею цукрового заводу і хочуть, щоб у нього було майбутнє, а в людей – робота. На останню п’ятницю жовтня вони навіть планували провести мітинг у райцентрі, щоб привернути увагу влади до цієї проблеми і не допустити, щоб завод порізали на... читати далі ...»

 Заборонені місця для вилову риби

Заборонені місця для вилову риби

18 Листопада 2013, 19:38 / Нове в роботі / Красносілка / Ставки

Відповідно до наказу управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області з 1 листопада 2013 року і до початку нерестового періоду 2014 року заборонено промисловий та любительський і спортивний вилов риби на зимувальних ямах рибогосподарських водних об’єктів Вінницької області. Серед переліку таких місць у нашому районі – по річці... читати далі ...»

 Не допустимо корупції!

Не допустимо корупції!

23 Жовтня 2013, 09:00 / Нове в роботі / Бершадь / Красносілка

Нині в Бершаді функціонує чимало громадських об’єднань. Одним із них є районна громадська організація «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах». Днями я поспілкувалася з головою комітету Анатолієм Тарковським. Ця громадська організація заснована у 2006 році. До її складу входять 12 осіб. Основними завданнями та метою, яку... читати далі ...»

Фото автора Високі літа Устини Горобчук

Високі літа Устини Горобчук

23 Жовтня 2013, 09:00 / Персоналії / Красносілка

Жителька Красносілки Устина Михайлівна Горобчук на Покрову відсвяткувала столітній ювілей. Родом Устина Михайлівна з Літинщини. Зростала вона в багатодітній селянській сім’ї. Устина була наймолодшою із дев’ятьох дітей у сім’ї. Вчитися їй довго не довелося – закінчила всього чотири класи, тож до праці звикла з дитинства. – Дві війни, голод пережила, Бог мене тримає на світі, – каже ювілярка. –... читати далі ...»

 Віддані своїй професії

Віддані своїй професії


Професійне свято бібліотечних працівників традиційно святкується 30 вересня після виходу в 1998 році Указу Президента України. За ці насичені подіями роки відбулися певні зміни в становленні бібліотек. З’явилися Інтернет-центри в бібліотеках сіл Баланівки і Флориного. Придбано ком п’ю - тери за кошти сільських громад для бібліотек Красносілки, Тирлівки, П’ятківки, Джулинки, Війтівки.... читати далі ...»

 Якою бути газеті

Якою бути газеті

30 Вересня 2013, 13:27 / Нам пишуть / Бершадь / Красносілка

Раніше на сторінках газети періодично висвітлювався стан справ на підприємствах району. Хотілося б, щоб було знайдено формат чогось подібного. Було б цікаво дізнатися про долю таких підприємств, як біофабрика, завод «Прогрес», меблева фабрика, завод продтоварів, вантажне автопідприємство, райагромаш, агрохім… А також – чи працюватимуть спиртозавод, цукрозавод у Красносілці, як справи на швейній... читати далі ...»

 Щоб життя ставало кращим

Щоб життя ставало кращим

23 Вересня 2013, 13:47 / В громадах / Красносілка

Минулого тижня голова райдержадміністрації Михайло Бурлака за участю голови районної ради Миколи Грабчака та начальника райвідділу міліції Олега Революка відвідали Красносільську територіальну громаду. Сільський голова Іван Пустовіт ознайомив із станом справ очолюваної ним громади. Звичайно, насамперед, керівництво району цікавилося станом наповнення місцевого бюджету. За словами Івана Яковича,... читати далі ...»

 Традиційний збір борців

Традиційний збір борців

20 Вересня 2013, 08:51 / Спорт / Бершадь / Красносілка / Крушинівка / Маньківка

відбувся недавно на базі спортивного клубу «Гетьман» у Маньківці. Тут зібралися юні борці греко-римського стилю з Теплика, Гайсина, Могилів-Подільського, Бершаді, а також із Маньківки, Красносілки, Шумилова, Крушинівки. Вони тут тренувалися, а також відпочивали, їздили верхи на конях, ловили рибу, ходили на екскурсії, зокрема побували на Чернятській ГЕС. Для учасників збору були створені... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Красносілка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Красносілка. Новини села Красносілки, фото. Все про Красносілку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення