Fridge magnet wooden gears

Красносілка в новинах

 Вічний, як народ

Вічний, як народ

27 Квітня 2014, 09:00 / Заходи / Красносілка

Цьогорічна весна вражає своєю різноманітністю та насиченістю подій. Напружені політичні обставини не витіснили з сердець людей почуття вдячності та поваги, скоріше – навпаки. Так розпорядилась історія, що випало і на наш час виконувати заповіт Т.Г. Шевченка «Борітеся, поборете…». Шевченкове слово в очах, серцях і на устах у кожного, його національна ідея у всіх сферах нашого життя. У ці... читати далі ...»

 Присвячено річниці визволення

Присвячено річниці визволення

9 Квітня 2014, 08:00 / Спогади / Красносілка / Маньківка

Минуло 70 років з того часу, коли війська ІІ-го Українського фронту звільнили Джулинський район від фашистських загарбників. Цій події передували важкі кровопролитні бої на території району. Однією із сторінок тих героїчних подій є визволення 11 березня с. Красносілки, форсування річки Південний Буг і визволення 12 березня с. Маньківки. Втікаючи, фашисти підірвали міст між Красносілкою і... читати далі ...»


 Його життя пісенне кредо

Його життя пісенне кредо


Пісня – духовне джерело Василя Лазаровича Малаховецького, людини, яка внесла великий вклад у розвиток пісенної спадщини Подільського краю. Все своє життя він присвятив композиторській діяльності, з-під його пера вийшло понад 450 пісень. Народився Василь Лазарович 18 січня 1926 року в с. Добра Маньківського району на Черкащині в сім'ї музиканта. 15-річним юнаком був забраний у фашистську... читати далі ...»

 Інвестиційний ресурс - основа розвитку району

Інвестиційний ресурс - основа розвитку району


Успішний розвиток громад прямо залежить від активності Нові книги інвестиційних процесів. Про те, який стан справ із залученням інвестицій та які альтернативні напрями фінансування можна розвивати в сучасних умовах, детальніше розповідає начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Валентин РУСНАЧЕНКО. -Сьогодні багато говорять про інвестиції, їх роль в економічному розвитку.... читати далі ...»

 Весна над Бугом. Закінчення.

Весна над Бугом. Закінчення.


Епізод знищення німецького штабу викладено й у нагородному листі на присвоєння сержанту В.Й. Шадурському звання Героя Радянського Союзу (посмертно): «… Дізнавшись, що в одному із будинків засіла група німців, тов. Шадурський вирішив ліквідувати це гніздо. Кидком гранати у двері він убив трьох німецьких солдатів і одного офіцера. Пострілом з вікна офіцера, який ще залишився, він сам був... читати далі ...»

 Весна над Бугом. Продовження.

Весна над Бугом. Продовження.

25 Березня 2014, 10:37 / Спогади / Красносілка / Маньківка

У нарисі «На Южном Буге» (1961 р.) за спогадами бійців батальйону – учасників тих подій – згадується тільки, що їх через Буг уночі переправляв дід Шевчук. Про це пригадує і М.Г. Лобачев. За погосподарськими книгами Красносілки 1944-1946 років та зі спогадів односельців відомо, що тим дідом був житель Красносілки Карпо Терентійович Шевчук, 1881 року народження, якому на той час було 63 роки, і... читати далі ...»

М. Г. Лобачев Весна над Бугом. Продовження

Весна над Бугом. Продовження

28 Лютого 2014, 13:00 / Спогади / Красносілка / Маньківка

На жаль, у цьому бою загинули і радянські бійці. Їх поховали у могилах на північній околиці села. ДОВІДКОВО: У 1944 році північна околиця села проходила по лінії будівель цукрового заводу і «кагатного» до залізничної колії. На схід за залізницю, де зараз «заводські садиби», поселень не було. Могила загиблих бійців знаходилася на подвір’ї заводської лікарні (зараз – вул. В. Терешкової, 2). Ще... читати далі ...»

 Століття бабусі Ольги

Століття бабусі Ольги

28 Лютого 2014, 13:00 / Привітання / Красносілка / Крушинівка

Днями мешканка Красносілки Ольга Микитівна Павліченко у родинному колі відсвяткувала столітній ювілей. А наступного дня, у понеділок, вона знову приймала вітання. Ювілярку зі знаменною подією приїхали привітати голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, Красносільський та Маньківський сільські голови Іван Пустовіт і Григорій... читати далі ...»

 Весна над Бугом

Весна над Бугом


Незабаром виповнюється 70 років з того часу, коли одним із передових загонів 2-ого Українського фронту 11-12 березня 1944 року були звільнені від фашистських загарбників села Красносілка і Маньківка, коли під шквальним вогнем противника радянські бійці форсували холодний і швидкоплинний Південний Буг. В основу статті лягли документи Центрального архіву Міністерства оборони колишнього СРСР та... читати далі ...»

 Троянди... на вербі

Троянди... на вербі

15 Лютого 2014, 09:00 / Цікаво / Війтівка / Красносілка

Правда це чи вимисел? Як така аномалія пояснюється з точки зору ботаніки? І ще безліч запитань без відповідей виникло у читачів «районки» два роки тому, коли на сторінках газети з’явився фотознімок троянди, що виросла на вербі в селі Війтівці. Така уже людська натура: поки самі не побачать, не пощупають – не повірять. Мали можливість помилуватися цим чудом і красносільчани, адже троянди... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Свято трьох поколінь

Свято трьох поколінь

13 Лютого 2014, 22:25 / Заходи / Красносілка

Хоч від Різдва минув майже місяць, думаю, варто ще раз згадати це неповторне свято. По благословенню настоятеля ІоанноБогословського храму ієрея Артемія, під керівництвом Наталії Дудник та матушки Анни маленькі прихожани представили до уваги жителів села театралізоване дійство «Вертеп». Артистичні ведучі вміло повідали історію народження Ісуса Христа. Ніжні янголята величали Господа, мудреці –... читати далі ...»

 Турнір з футзалу

Турнір з футзалу

13 Лютого 2014, 21:22 / Спорт / Бершадь / Джулинка / Красносілка / Шляхова

Днями у спорткомплексі с. Шляхової відбувся турнір із футзалу серед ветеранів Бершадського району (35+), приурочений пам’яті ветеранів фізичної культури та спорту, а також Дню Соборності та Свободи України. У змаганнях взяли участь команди «Світанок» с. Шляхової, «Цукровик» с. Красносілки, «Колос» с. Джулинки та «Ветеран» м. Бершаді. На відкритті змагань було вшановано пам’ять ветеранів... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): водій оперативно-виїзної бригади Анатолій Афанасійович Зарічанський, електромонтер Роман Миколайович Фурманський, черговий диспетчер Олег Борисович Янішевський, головний інженер Річард Валерійович Жорняк, директор СО «Бершадські ЕМ» Василь Трохимович Власюк і заступник директора по енергозбуту Роман Вікторович Килівник на черговій оперативній нараді. Фото Павла КУШПЕЛИ. Працюємо на єдиний результат

Працюємо на єдиний результат


Підсумовуючи, з чим колектив підійшов до цьогорічного професійного свята, не можу не згадати, наскільки важко, через складну попередню зиму, ми розпочинали рік. У 2012-му втрати електроенергії сягали до двох мільйонів кіловат-годин. Але вже починаючи з січня, ми зуміли організувати свою роботу так, щоб працювати у нормативі технологічних втрат, що дає додаткові кошти для розвитку електричних... читати далі ...»

 «Доброноші»

«Доброноші»

14 Грудня 2013, 19:40 / Відгуки / Красносілка

Катерини, Каті, Катюші, Катрусі… Ці імена нерозривно переплелися з історією та культурою нашого народу, з безліччю справ людського буття. Примандрувало ім’я до нас із Давньої Греції: «катаринос» із грецької означає чиста, непорочна, навіть свята. Колись воно належало, як своєрідна «власність», до «царських» наймень. Орденом Катерини на червоній стрічці нагороджували всіх новонароджених панянок... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Красносілка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Красносілка. Новини села Красносілки, фото. Все про Красносілку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення