Fridge magnet wooden gears

Михайлівка в новинах

На знімку: за традицією напередодні відправки призовників до війська з ними у музеї проводиться зустріч. Зв’язок років і поколінь

Зв’язок років і поколінь

18 Травня 2013, 21:40 / Цікаво / Баланівка / Михайлівка / Поташня

Розвиток музейної справи є ключовим елементом та показником соціального розвитку будь-якої країни, а її музеї – осередками історикокультурного, освітнього, науково-дослідницького життя суспільства. На території нашого району діють чотири музеї: Бершадський краєзнавчий, народний музей історії с. Баланівки, народний музей культури села та галерея Прокопа Колісника в Поташні, громадський музей... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Правління ПАТ «Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітає шановних ветеранів війни та праці, усіх трудівників птахокомбінату зі світлим та радісним святом Перемоги! Нехай 9 Травня принесе в кожен дім мир, радість, добро. Бажаємо всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щоб щастя, радість і злагода не покидали вас довгі роки життя. Хай серце вічно молодіє, живіть бадьоро сотню літ, і... читати далі ...»


 Колискова у серці

Колискова у серці


Пісня материнської душі, вічної любові, ласки, неповторної ніжності. Співаючи її, мати переливає в душу дитини найщиріші почуття. Нею бажає своєму дитяті щастя-долі. Районним відділом освіти з метою відродження народних традицій, естетичного розвитку, виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу та з нагоди відзначення Дня матері, Міжнародного дня сім’ї проведено районний... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 55-річним ювілеєм водія районної ради Василя Миколайовича ДЯКА (1.05). Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерпної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненим і щасливим. Редакція газети... читати далі ...»

 111 шкіл безкоштовно отримали National Geographic

111 шкіл безкоштовно отримали National Geographic


111 українських шкіл в різних областях країни отримали безкоштовну підписку на журнал “National Geographic”. Про це повідомляють учасники акції "Україномовний журнал - в українську школу", котрий об'єднав активістів, митців, меценатів і журналістів. Ось школи, що отримали передплату: Бершадська ЗОШ І-ІІІ ступенів, м. Бершадь Флоринська школа І-ІІІ ступенів, с. Флорино, Бершадський... читати далі ...»

 Квітне талантами «Світоч»

Квітне талантами «Світоч»

8 Квітня 2013, 00:22 / Освіта і наука / Михайлівка

П’ять років тому за ініціативою Руслани Вікторівни Руденко було створено літературно-мистецьке об’єднання освітян «Світоч». У середу з нагоди п’ятирічного його ювілею відбулася святкова мистецька зустріч творчо-обдарованих учителів та учнів. Її учасників віта - ли заступник голови ра йонної ради В.С. Бондаренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.І. Дзюбенко та начальник відділу... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди гарного ювілею шлемо сердечні, теплі слова вітань директору Голдашівської ЗОШ І-II ступенів, шановній Тетяні Василівні ВОЛОШИНІЙ (8.04). Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви та, за ким легко йти, За те, що готові всім допомогти. Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям і радістю, й миром.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний лікар амбулаторії загальної практики – сімейної медицини І.Г. Пікула, сільський голова А.П. Палагній, голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака та головний лікар Бершадської станції швидкої допомоги М.С. Заболотний урочисто відкривають пункт тимчасового базування швидкої медичної допомоги. Фото автора Збори громадян і відкриття пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги у Михайлівці

Збори громадян і відкриття пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги у Михайлівці

3 Квітня 2013, 22:39 / В громадах / Михайлівка / Романівка

Вурочистостях з нагоди відкриття на базі Михайлівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини (АЗПСМ) пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги взяли участь не лише жителі територіальної громади, а й поважні гості з району – голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака, начальник відділу охорони здоров’я РДА Д.Н. Яремчук, головний лікар Бершадської станції швидкої допомоги... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): з жителями Голдашівки спілкуються голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака, сільський голова В.М. Усатюк і керівник ФГ «Фермерпродуктсервіс» А.Т. Головня. Фото автора Голдашівка: проблеми і перспективи

Голдашівка: проблеми і перспективи

2 Квітня 2013, 22:03 / В громадах / Голдашівка / Михайлівка

Минулої п’ятниці в Голдашівці відбулися збори громадян, на яких сільський голова В.М. Усатюк розповідав про свою діяльність, а також про основні проблеми, що потребують вирішення. Про них добре знає й голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака, який перед тим, як поспілкуватись із жителями села, побував у закладах соціально-культурної сфери. Того дня Михайло Григорович, зокрема, відвідав... читати далі ...»

 Адреси аптек у бершадському районі, де можна придбати гіпотензивні ліки за зниженими цінами:

Адреси аптек у бершадському районі, де можна придбати гіпотензивні ліки за зниженими цінами:


  м. Бершадь, вул. Будкевича, 2 (І-й поверх райполіклініки); м. Бершадь, вул. Будкевича, 1 (аптека, розміщена біля приймального відділення ЦРЛ); с. Чернятка, вул. Шевченка, 2, аптека №2; с. Шляхова – аптечний пункт, розміщений в приміщенні Шляхівської АЗПСМ; с. Устя – аптечний пункт, розміщений в приміщенні Устянської АЗПСМ; с. Маньківка – аптечний пункт,... читати далі ...»

 Берегиня народних традицій

Берегиня народних традицій


У кожного села своя історія, свій шлях до сьогодення і, звичайно, всюди свої народні звичаї та обряди, які змінювали свою форму та зміст з приходом нових поколінь, нового укладу життя. Багато чого забувалось, стиралося з пам’яті людей старшого покоління. Але в наш бурхливий, стрімкий час знаходяться люди, які докладають величезних зусиль, аби зібрати і зберегти для майбутніх поколінь народні... читати далі ...»

 Вітаємо!

Вітаємо!


Дорогі, милі, найкращі жінки Шляхової, Теофилівки та Завітного! Існує в світі чимало свят, але 8 Березня – віддано вам і весні. І тільки ваша ніжна влада може створити гарний настрій, теплу атмосферу в родині та на роботі. Від усього серця бажаю вам – наші дорогі матері, кохані дружини, донечки та внучки – світлої долі, мирного неба, яскравих зірок, безмежного кохання, радісних посмішок. Від... читати далі ...»

 У полі зору – проблеми Михайлівки й Романівки

У полі зору – проблеми Михайлівки й Романівки

12 Березня 2013, 21:05 / В громадах / Михайлівка / Романівка / Флорино

Минулого тижня голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака на чолі робочої групи побував згідно з графіком у Михайлівській територіальній громаді з метою поглибленого вивчення тамтешніх проблем і оперативного напрацювання шляхів їх вирішення. Насамперед Михайло Григорович провів особистий прийом громадян. Стосовно надання матеріальної допомоги зверталася Н.М. Павлишина. Житель Романівки М.М.... читати далі ...»

Фото з сайту РДА Візит до Михайлівки

Візит до Михайлівки

4 Березня 2013, 23:41 / Нове в роботі / Михайлівка

27 лютого ц.р. Михайло Бурлака провів особистий прийом громадян в Михайлівській територіальній громаді. Так сталося, що згідно графіку прийому громадян саме в село Михайлівку, на свою малу батьківщину, був перший візит Михайла Григоровича, як голови райдержадміністрації.. Звісно, всі проблеми громади очільник району знає, як говориться, не з чужих розмов. Але цього дня він мав змогу більше... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – заступника начальника ЦПЗ №7 Тетяну Василівну КІСИК (1.03) та листонош Марину Володимирівну ПРИСЯЖНЮК (3.03) з Осіївки, Надію Іванівну ТАТКОВУ (3.03) з Лісничого. Хай легко працюється, гарно живеться, Все множиться, вміється і удається. Здоров'я міцного, щастя без краю, Всього... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Михайлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Михайлівка. Новини села Михайлівки, фото. Все про Михайлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення