Fridge magnet wooden gears

Михайлівка в новинах

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з днем народження директора приватного акціонерного товариства «Зернопродукт МХП», депутата Вінницької обласної ради Миколу Івановича КУЧЕРА (24.08) Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай на Вашому життєвому полі сіється і родиться тільки добро.... читати далі ...»


 Їздовий – була така професія

Їздовий – була така професія

15 Серпня 2012, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Михайлівка

Цю людину знаю з раннього дитинства, коли пас сусідську корову, а він, старший від мене на десять років, – колгоспну череду, пізніше їздив кіньми, а я теж під час літніх канікул був їздовим. Тож саме він, Дмитро Семенович Рудик, був для мене наставником і розповідав, як підійти до коней, як їх запрягти, розставити упряж для підручного та борозного коня та інші премудрості їздового. А доля... читати далі ...»

 Як одесит Семен став Сергієм

Як одесит Семен став Сергієм

9 Липня 2012, 21:07 / Спогади / Михайлівка

Хочу розповісти одну історію, яку не тільки чув від свого батька, а й мав можливість познайомитися з головною дійовою особою цієї розповіді. Батько пішов на фронт після визволення Бершадщини, залишивши вдома дружину з п’ятьма дітьми. Воював у складі другого Українського фронту, брав участь у Яссо-Кишинівській операції. Далі фронтові дороги пролягли через Румунію, Югославію, Угорщину. Лінія... читати далі ...»

На знімку: голова районної ради М.Г. Бурлака (у центрі) разом з Кидрасівським (зліва направо) та Бирлівським сільськими головами В.І. Беником та І.Д. Прудченком, директорами Красносільської, Баланівської та Кидрасівської шкіл В.І. Рябоконь, О.О. Оструком та Н.А. Заболотною обговорюють питання оздоровлення та відпочинку дітей влітку. У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей

У центрі уваги – дошкільна освіта і оздоровлення дітей


Питання розвитку дошкільної освіти, а також літнього оздоровлення дітей – в числі пріоритетних в галузі освіти і перебувають на особливому контролі у держави. Про це у вівторок мова йшла на засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. В роботі взяли участь голова райради М.Г. Бурлака, який вів засідання, заступник голови райдержадміністрації... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Хрещений батько

Хрещений батько

21 Червня 2012, 09:00 / Знай наших / Лісниче / Михайлівка

Ця історія бере свій початок тепер вже в минулому столітті, а точніше – з 1947 післявоєнного року. Звичайно, як і в кожній історії, в ній є реальні дійові особи, які ще залишились в живих, багато хто вже відійшов в інший світ. Збираючи матеріали про історію свого села, спілкуючись з людьми і особливо з старожилами, яких залишилось не так вже й багато, взнаєш досить таки цікаві історії, на... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконавчий комітет Михайлівської сільської ради щиро вітає з професійним святом – Днем медичного працівника – головного лікаря Михайлівської амбулаторії ЗПСМ Івана Григоровича ПІКУЛУ та колектив амбулаторії, а також всіх працівників і ветеранів медичної галузі сіл Михайлівки та Романівки. Ваша відданість справі, фаховий досвід, глибокі знання завжди поєднуються зі щирим співчуттям... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив пожежної охорони та рада ветеранів пожежної охорони району щиро вітають з 50-річним ювілеєм начальника служби цивільного захисту у Бершадському районі, підполковника служби цивільного захисту Олександра Олексійовича ГОНЧАРУКА (9.06) Із гарною датою щиро вітаємо, Добра, довголіття, удачі бажаємо. Хай скрізь буде лад – на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.... читати далі ...»

На знімку: у Війтівському дитсадку «Мрія» його вихованці завжди захищені. І не лише парасолькою, а й теплом і любов’ю своїх наставників Найменшим – увага і любов дорослих

Найменшим – увага і любов дорослих


Дитячий садок – це той світ, в якому дитина живе у найважливіший період її розвитку. І від того, чим вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, а й майбутнє родини, суспільства. Сьогодні в державі добре розуміють важливість дошкільного періоду життя людини, як підгрунття її подальшого особистісного становлення, тому питання розвитку дошкільної освіти стало пріоритетним і в діяльності... читати далі ...»

 Свято в Михайлівці

Свято в Михайлівці

30 Травня 2012, 09:00 / Заходи / Михайлівка

Давненько не збиралося в Михайлівському сільському будинку культури такої кількості людей – надвечір минулої середи його зал був переповнений. На концерт заслуженого артиста України Миколи Янченка і його творчого колективу, організований Вінницькою громадською організацією «Земляки» за ініціативи голови районної ради М.Г. Бурлаки та підтримки депутата обласної Ради Г.М. Заболотного,... читати далі ...»

 Щоб прислухатися до підприємців

Щоб прислухатися до підприємців

30 Травня 2012, 09:00 / Нове в роботі / Михайлівка

Минулого четверга новий заступник голови облдержадміністрації Григорій Григорович Дерун здійснив свій перший робочий приїзд на Бершадщину. Як заявив високопосадовець, в коло його багатьох обов’язків входить і кураторство підприємництвом області. Адже він сам сімнадцять років займався цим видом бізнесу, очолював відповідну структуру, тож добре знає цю справу. За дорученням губернатора Григорій... читати далі ...»

 Свято матері в Джулинці

Свято матері в Джулинці

29 Травня 2012, 22:33 / Заходи / Джулинка / Маньківка / Михайлівка

Матір – це святе для кожного, хто живе на землі. Мама – це найдорожче. Саме це врахували керівники Вінницької обласної громадської організації «Земляки» і за сприяння депутата обласної Ради Г.М. Заболотного подарували жителям Джулинки та навколишніх сіл прекрасну концертну програму «Рідну маму бережіть!». Описати неможливо, це треба тільки побачити, яку любов до матері і тривогу про... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди 45-річчя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань і побажань нашому дорогому, любому Петру Васильовичу ШВЕЦЮ (29.05) з Джулинки. Нехай завжди тобі фортунить доля, Несуть лише добро твої роки, А щастя і здоров'я не зраджують ніколи, Хай збудуться всі мрії, бажання та думки. Життя нехай здається добрим дивом, І плідні будуть справи та шляхи. Нехай живеться легко та щасливо,... читати далі ...»

 Сказ – смертельна хвороба

Сказ – смертельна хвороба


В районі епізоотична ситуація зі сказу нестабільна, вірус активно циркулює серед тварин і, на жаль, не лише диких. В минулому та на початку поточного року результатами лабораторних досліджень ця хвороба була підтверджена у семи лисиць та домашньої кішки. Саме у ставленні до котів має бути певна настороженість – вони вільно пересуваються на значні відстані від дому і тому можуть легко... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Новини села Михайлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Михайлівка. Новини села Михайлівки, фото. Все про Михайлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення