Fridge magnet wooden gears

Михайлівка в новинах

 Його пісню співала дивізія

Його пісню співала дивізія

27 Березня 2014, 16:15 / Персоналії / Крушинівка / Михайлівка

Все далі вглиб історії відходять трагічні події Великої Вітчизняної війни. Бої на території України тривали 1225 днів. Тільки з нашого невеликого села Михайлівки було призвано більше 500 односельців. Наш батько Сергій Степанович Рудик, 1906 року народження, неодноразово розповідав про ті трагічні дні першого року війни. Учасників Великої Вітчизняної війни залишилось у живих вже одиниці. Так,... читати далі ...»

 Різні люди, різні думки. Що показала анкета газети?

Різні люди, різні думки. Що показала анкета газети?

27 Березня 2014, 16:06 / Нам пишуть / Бершадь / Михайлівка

Мабуть, більшість читачів уже й забула, що під кінець минулого року «Бершадський край» умістив анкету для читачів, в якій просив висловити свої думки з приводу змісту та оформлення газети. Так склалося, що тривалий час ми не зверталися до цієї теми з різних причин, тож робимо це зараз. Коротко пройдемося по заповнених анкетах. Найперше, ми цікавилися, які матеріали та яких авторів... читати далі ...»


 На схилах сивого Дніпра...

На схилах сивого Дніпра...

25 Березня 2014, 12:16 / Світ захоплень / Михайлівка

Героям «Небесної сотні» та сильному, мужньому українському народу з нагоди 200-річчя Т.Г. Шевченка присвячую Поглянь, Тарасе, на Вкраїну, На кручі сивого Дніпра, Де гнів кипить і слово лине До серця кожного здаля. Чи ти впізнаєш брата, сина, Полеглих в праведнім бою?.. За долю, віру незбориму Кайдани падають і гинуть Задля добра, задля добра... Хто бачив це – не... читати далі ...»

 Наші - найкращі

Наші - найкращі

25 Березня 2014, 11:59 / Є така думка / Михайлівка

Це твердження вже стає аксіомою, бо ні для кого не секрет, що українських жінок вважають найгарнішими у світі. Згадаймо лишень доньок Ярослава Мудрого, що стали королевами великих європейських держав. Також яскравий приклад – відома у світі Роксолана, українська дівчина Анастасія Лісовська, котра так полонила серце султана Сулеймана Пишного, володаря численного гарему жінок та наложниць, що він... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

Лікар ЗПСМ Оксана Руснак веде прийом хворих. Сімейна медицина: сьогодення і перспективи

Сімейна медицина: сьогодення і перспективи


2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району. Бершадський центр сімейної медицини надає медичну допомогу населенню Бершадщини чисельністю 61524 чоловік, із них дорослого населення – 50701, дитячого – 10823. У структуру центру сімейної медицини входять 16 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ), 20 ФАПів та 5 ФП.... читати далі ...»

 Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини

Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини


1 січня – 50 років з дня народження воїна-афганця Олега Броніславовича Недзеленка, с. Осіївка. Загинув 12 вересня 1982 року, беручи участь у черговій бойовій операції. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки. Похований в Осіївці. 6 січня – 85 років з дня народження Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва Василя Івановича Хрипливого, с. Мала... читати далі ...»

 І солодощі, і подарунки

І солодощі, і подарунки

2 Січня 2014, 21:11 / Заходи / Бершадь / Михайлівка / Устя

Хоч від Дня Святого Миколая минуло вже кілька днів, до редакції продовжують надходити листи і повідомлення про те, як до малечі району приходили посланці святого із подарунками від нього. Так, у цей день помічник народного депутата Григорія Заболотного Володимир Красніцький відвідав Бершадщину і привіз подарунки від імені Григорія Михайловича. Разом із Людмилою Карабіною Володимир Йосипович... читати далі ...»

На знімку: під час вечора. Фото автора Піснею зачарований

Піснею зачарований

9 Грудня 2013, 22:56 / Заходи / Михайлівка

Днями в концертному залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А. Скалець кого відбувся творчий вечір-портрет, присвячений 114-й річниці від дня народження видатного фольклориста, композитора, педагогаземляка Родіона Андрійовича Скалецького, який народився в Михайлівці 23 листопада 1899 року. Перед початком заходу до пам’ятника співцю української пісні, який своєю творчістю прославив наш... читати далі ...»

На знімку: у храмі Казанської Ікони Божої Матері у день вінчання Сергія Миколайовича та Вікторії Тарасівни Ковалів. Обряд здійснює ієрей Микола Зінкевич. Як відроджували святиню

Як відроджували святиню


До села Романівки від райцентру 21 кілометр. У писемних джерелах це поселення згадується у кінці XVII – на початку XVIII століть. Заснували його селянивтікачі, які під час набігів турків і татар ховалися в густих лісових хащах. Першим у тутешніх місцях поселився після розгрому турецького табору отаман козацького загону Роман – звідсіля, ймовірно, і назва села. Через цю місцину пролягав... читати далі ...»

 «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»


Так називається всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив. Проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток,... читати далі ...»

 Така її доля

Така її доля

21 Листопада 2013, 19:04 / Персоналії / Михайлівка

Це була вже друга зустріч із цією жінкою за останні десять днів жовтня. Побачив її біля лікарні, коли вона йшла, опираючись на дві палиці. Запропонував підвести додому, на що погодилася. Дорогою розговорилися, тоді в мене і виник задум написати лист про її важку жіночу долю. Ганна Григорівна Остра (на знімку), в дівоцтві Скалецька, народилася в грудні 1933 року. У сім’ї Скалецьких була вже... читати далі ...»

 Вдовиний хрест

Вдовиний хрест

9 Листопада 2013, 10:53 / Цікаво / Михайлівка

Чим далі відходять в історію події Великої Вітчизняної війни, тим менше залишається їх свідків, зокрема періоду окупації. Нелегкі то були роки. Найважче доводилося солдатським вдовам. По-різному їх називали – солдатками, а люди старшого покоління – московками. Можливо, цей термін зберігся ще з часів Першої світової війни. Але як би їх не називали, їхня доля була однаково важкою. Тільки з... читати далі ...»

 Завжди чекають і виглядають

Завжди чекають і виглядають

23 Жовтня 2013, 09:00 / Персоналії / Михайлівка

Катерина Павлівна Гончарук працює оператором, а по сумісництву ще й листоношею у Михайлівці, тому її знають усі. Коли настає пора платити за спожиту електроенергію, один раз у місяць зустрічаємося обов’язково. Приємно спостерігати, наскільки вона вміло, швидко і чемно обслуговує всіх, хто до неї звертається. Особливу увагу, звичайно, приділяє людям похилого віку. Раніше, не так вже і давно,... читати далі ...»

 Триває послідовна і системна робота

Триває послідовна і системна робота


11 жовтня про роботу по соціально-економічному розвитку району за 9 місяців звітував в облдержадміністрації голова Бершадської РДА Михайло БУРЛАКА. «У Бершадському районі триває послідовна та системна робота з реалізації державних програм, соціальних ініціатив Президента України, завдань та доручень голови облдержадміністрації, районної програми соціально-економічного розвитку», – розпочав свій... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Михайлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Михайлівка. Новини села Михайлівки, фото. Все про Михайлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення