Fridge magnet wooden gears

Михайлівка в новинах

 Михайлівка: працюємо для добробуту людей

Михайлівка: працюємо для добробуту людей

21 Жовтня 2013, 09:00 / В громадах / Бершадь / Михайлівка / Романівка

Розпочало керівництво району свій візит із бригадної Романівки, у якій сьогодні проживає понад 260 жителів. Хоча село зовсім мале, але проводяться тут відповідні роботи, адже соціальними ініціативами Президента України наголошується на забезпеченні належних умов проживання людей, незалежно від місця. На сьогодні засипано під’їзну дорогу до сільського клубу, про яку не згадувалося ще з... читати далі ...»

На знімку: аматори із М’яко ходу співають на святі міста в Гайвороні. Фото Федора ШЕВЧУКА. Пісні сільських аматорів

Пісні сільських аматорів

4 Жовтня 2013, 15:32 / Заходи / Михайлівка

Минулі вихідні для м’якохідського народного фольклорно-етнографічного колективу «Подружки» під керівництвом Миколи Бовсунівського були дуже насиченими. Так, у суботу вони побували на сьомому всеукраїнському фестивалі борщу у селі Правилівці Оратівського району. У «Театрі на городі» відомої журналістки Ганни Секрет вони були удостоєні першого місця і аж двох дипломів: за пісню про борщ, що її... читати далі ...»


 У собачій окупації

У собачій окупації

30 Вересня 2013, 13:28 / Нам пишуть / Михайлівка

«Брати наші менші..., що з ними робити?». «Кореспонденцію під таким заголовком було вміщено у №74 районної газети «Бершадський край» від 11 вересня цього року. Будучи постійним читачем районки, завжди переглядаю кожну її сторінку. І так співпало, що цю тему не раз мав намір порушити і сам, щоб хоч привернути увагу до вирішення цієї, на перший погляд, простої і водночас дуже складної проблеми.... читати далі ...»

 Кожен сам кує своє щастя

Кожен сам кує своє щастя

20 Вересня 2013, 12:46 / Нам пишуть / Михайлівка

Хоч все більше віддаляє час від подій, свідком яких був, тепер, коли позаду вже багато літ, все частіше повертаюся спогадами у минулі роки. У моєму житті, як, мабуть, і у житті кожної людини, було чимало цікавих історій. Недаремно кажуть, що життя – це зустрічі й розлуки, радість і печаль. Але що поробиш – у кожного своя доля, кожний кує своє щастя сам. Добре, якщо при цьому в руках справний... читати далі ...»

 "Якби ще штани нам давали..."

"Якби ще штани нам давали..."

20 Вересня 2013, 08:52 / Актуально / Михайлівка / Романівка

Після дощу роботи на присадибних ділянках на певний час довелося припинити, і сім'я Камінських – Людмила і Станіслав – разом зі своєю восьмимісячною донечкою Ангеліночкою та Олександр Гончаренко щось жваво обговорювали, примостившись за столиком, змайстрованим прямо в центрі їхнього села. – Питаєте, про що написати? А ви напишіть, що роботи немає у нашій Романівці. От і спивається дехто від... читати далі ...»

На знімку: Михайло Бурлака дарує храму ікону, у центрі – архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, зліва – настоятель храму Різдва Божої Матері у Михайлівці протоієрей Віталій Надутий. Владика Іонафан у Михайлівці освятив престол і храм Різдва Божої Матері

Владика Іонафан у Михайлівці освятив престол і храм Різдва Божої Матері

4 Вересня 2013, 16:31 / Заходи / Михайлівка

На території нинішньої Михайлівки раніше існувало кілька храмів, які було зруйновано в радянські часи. На місці одного з них, у колишньому селі Якубівці, яке нині є складовою частиною Михайлівської територіальної громади, у 2003 році побудували нову церкву. Споруджували святиню толокою, долучалися й місцеві сільгосптовариство, фермерські господарства, а також уродженець Михайлівки Михайло... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною

Гіпотензивні ліки - за зниженою ціною


«Артеріальна гіпертензія», «гіпертонія» – ці слова вже неодноразово звучали на сторінках районної газети. В черговий раз хочемо нагадати про цю небезпечну хворобу, яка призводить до багатьох негативних наслідків. У червні минув рік від початку дії «пілотного» проекту, яким передбачено зниження цін на гіпотензивні лікарські засоби для хворих з гіпертонією, однак не всі усвідомили важливість... читати далі ...»

 Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети

Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети


Як уже повідомлялося, 15 липня голова райдержадміністрації Михайло Бурлака звітував про виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та програми соціальноекономічного і культурного розвитку району за підсумками першого півріччя 2013 року. На початку доповіді він відзначив, що у першому півріччі здійснювалася послідовна та системна робота з реалізації державних програм,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника відділення поштового зв’язку с. Поташні Людмилу Іванівну ПАСІЧНИК (13.07), листонош Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) із Голдашівки, Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з Сумівки та листоношу по супроводу пошти Михайла Юрійовича ДМИТРИКА (14.07). Хай легко працюється, гарно... читати далі ...»

 ... і про ліки зі знижкою

... і про ліки зі знижкою


Для перемоги над гіпертонічною хворобою необхідні дві умови: увага людей до свого здоров’я та доступність лікування для кожного. Тому цінам на препарати від цієї хвороби влада приділяє особливу увагу, і гіпертоніки можуть нею скористатись. Власники аптек від держави отримують компенсацію вартості ліків у повному обсязі (15-70%, залежно від виробника, відшкодовує держава, інше – хворий). Для... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», первинна організація Національної спілки журналістів України шлють найкращі, найтепліші слова вітань і побажань з нагоди дня народження колишньому редактору районної газети, заслуженому журналісту України, шановному Петру Васильовичу МАНІЛЕНКУ (2.07). Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я на довгі роки, всього доброго і світлого. Хай Вас обминають... читати далі ...»

 Червоні зірки нашої пам’яті

Червоні зірки нашої пам’яті

24 Червня 2013, 09:00 / Є така думка / Бершадь / Михайлівка

Війна… Вона з кожним роком все далі відходить у минуле. Один за другим ідуть із життя у вічність і ті, на плечі яких ліг увесь тягар того страшного лиха. А з ними разом і подробиці всього того, що довелось їм пережити. Здавалось би, що зараз все вже добре. Так ні ж. Ненароком раз у раз і відгукнеться страшним болем у серці згадка про неї. Немов хтось доторкнеться до рани, що не гоїться. Ну... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 100 днів – як один день

100 днів – як один день


В останній декаді травня минуло сто днів від призначення на посаду голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Григоровича БУРЛАКИ. Це перший загальноприйнятий рубіж у діяльності влади, за яким судять про її спроможність і дієздатність. Журналісти «Бершадського краю» використали цей привід, аби поспілкуватись з керівником району про те, що за цей час вдалося зробити, а що ні. – Михайле... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Михайлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Михайлівка. Новини села Михайлівки, фото. Все про Михайлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення