Fridge magnet wooden gears

Михайлівка в новинах

На знімку (зліва направо): із чергування на тимчасовому пункті базування в селі Усті щойно повернулися фельдшер швидкої допомоги В.Л. Притула і водій О.М. Благодир. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА Медична реформа. Від кого залежить успіх?

Медична реформа. Від кого залежить успіх?


Ставлення населення до реформування у галузі охорони здоров’я як було, так і залишається поки що неоднозначним. Тому спочатку аж не вірилося, коли під час одного з останніх відряджень в Устя його жителі, які постійно виступали за збереження дільничної лікарні, зовсім несподівано запропонували, щоб найкращими словами розповісти в газеті не про цей лікувальний заклад, а про пункт тимчасового... читати далі ...»

На знімках: активно голосували виборці на дільниці, розміщеній у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Бершадці обирали депутата облради

Бершадці обирали депутата облради


В останню неділю лютого на Бершадщині в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №3, а саме в місті, Бирлівській, Великокиріївській, Голдашівській, Кидрасівській, Лісниченській, Михайлівській, Осіївській, Поташнянській, П’ятківській, Флоринській та Яланецькій територіальних громадах проводилися проміжні вибори депутата обласної ради. Нагадаємо, депутат облради по цьому округу Г.М.... читати далі ...»


 Вивчаємо рідний край

Вивчаємо рідний край


З метою виховання в учнів цілісного ставлення до суспіль ства та держави, любові до рідного краю в Бершадсь - кій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводиться робота щодо реалізації проекту «Подільський край – чарівний край». На засіданні шкільного парламенту було визначено напрями роботи: «Видатні люди Поділля», «Історія районних центрів Вінниччини», «Природа рідного краю». На... читати далі ...»

 І «Камчатку» хвилюють реформи

І «Камчатку» хвилюють реформи

11 Лютого 2013, 09:00 / В громадах / Михайлівка

Кожне із сіл чи населених пунктів мають власну історію. Відвідавши нещодавно Івана Фадейовича Маланченка, єдиного із жителів «Камчатки» (є такий куток у Михайлівці), вирішив розповісти читачам газети і про історію тутешніх місць. Cьогодні вулиці Першотравнева і Шевченка є частиною Михайлівки. А колись це було окреме село Якубівка – з окремими приходом, церквою, господарством, сільською радою.... читати далі ...»

 Стихійній торгівлі прийшов край

Стихійній торгівлі прийшов край


Днями, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Оркуша, помічника прокурора А.М. Круковської, міського голови М.І. Кольченка, представників міліції, райсанепідстанції, директорів бершадських ринків, працівників державної служби ветмедицини, голів сільських громад, на територіях яких є ринки і здійснюється торгівля м’ясо-молочними продуктами, відбулося розширене засідання... читати далі ...»

На знімку: Петро Трохимович Головня (праворуч) з дружиною Наталею та сином Артемом. Фото Григорія ПОГОНЧИКА. Із роду хліборобського

Із роду хліборобського

3 Лютого 2013, 19:15 / Персоналії / Голдашівка / Михайлівка

Рід Головнів – Анатолія та Петра у Михайлівці – бере свій початок з чималої родини їхнього прапрадіда, який тривалий час перебував на службі у царя і за це мав не тільки високі нагороди, а й право на безплатний наділ землі за місцем проживання у своєму рідному селі. Тож і скористався цим правом. Ще і сьогодні у Михайлівці є урочище, яке називають Чозів садок. Насправді, це частина землі, яка... читати далі ...»

 Де хазяйнує вогонь...

Де хазяйнує вогонь...


У 2011 році на території району виникло 52 пожежі, у 2012-му –70. Прямих збитків від них торік було завдано на суму більше півмільйона гривень, побічних – понад 1,72 мільйона. У 2011 році прямі збитки становили 187,9 тисячі гривень, побічні – 659,8 тисячі. Крім того, у позаминулому році під час ліквідації пожеж у домоволодіннях було виявлено четверо загиблих людей, у минулому – одну дитину. На... читати далі ...»

 Чарівний голос української пісні

Чарівний голос української пісні

19 Січня 2013, 14:10 / Персоналії / Кидрасівка / Михайлівка

Кидрасівка – край чудової природи, де чарівні долини переходять у розкішні левади, мальовничі пагорби, чисті плеса ставків… Та найбільше її багатство – люди, прості трудівники, які непомітно із року в рік працювали, щоб багатшою і красивішою ставала рідна земля. Слова щирої поваги і любові хочемо мовити сьогодні про невтомну трудівницю, доярку в минулому із 35-річним стажем Галину Григорівну... читати далі ...»

 Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші!

Хай праця приносить і радість, і гроші, з святами вас, люди хороші!


Шановні жителі Шляхової, Теофилівки та Завітного! Всі ми в очікуванні святкової пори – Новорічних і Різдвяних свят. Це особливий та магічний для кожного з нас час – спогади Різдва з дитинства, теплі зустрічі з рідними і близькими, коляда, Свят-вечір. Бажаю кожній родині Божого благословення і здоров’я, любові і радості. Хай 2013-й стане щасливим для кожного. Веселих вам свят! Від імені... читати далі ...»

 Служба на шість районів

Служба на шість районів


Під час виїздів представників влади у села, прийомів у них громадян, в окремих жителів сіл виникали сумніви, чи справлятиметься з покладеними на неї функціями з реформуванням у медицині служба швидкої медичної допомоги. Днями кореспондент газети П.З. Кушпела мав нагоду поспілкуватися на цю тему із завідуючим відділенням швидкої медичної допомоги Бершадської ЦРЛ М.С. ЗАБОЛОТНИМ. Його відповіді... читати далі ...»

 І буде пісня золота зі Скалецького піснями

І буде пісня золота зі Скалецького піснями

18 Грудня 2012, 22:56 / Заходи / Михайлівка

Саме під такою назвою нещодавно в концертному залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А. Скалецького відбувся вечір-портрет, присвячений 113-й річниці від дня народження видатного фольклориста, педагога, самодіяльного композитора-земляка Родіона Андрійовича Скалецького, який народився в Михайлівці. Моє село, як Великодня писанка, До сонця вікнами сміється. Воно в історію вже вписане, Тут... читати далі ...»

 У Михайлівці – школи ювілей

У Михайлівці – школи ювілей

3 Грудня 2012, 09:00 / В громадах / Михайлівка

Гарна подія, чудова нагода – півторастолітній ювілей Михайлівської школи – зібрала в цьому мальовничому селі минулої п’ятниці нинішніх і колишніх учнів, учителів, жителів територіальної громади і численних гостей. Закликали на ювілейне свято школи чарівні мелодії духового оркестру під керівництвом колишнього її випускника О.С. Дунаєвського. Основні урочистості проходили безпосередньо в школі.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край» щиро та сердечно вітає з днем народження красиву, добру, привітну жінку, дорогу колегу, коректора Світлану Петрівну УМАНСЬКУ (30.11) Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Життя хай квітне, мов вишневий сад, І кожен день усміхнено радіє, Хай... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив та працівники бухгалтерії ТОВ «Яланецьке» щиро та сердечно вітають із днем народження директора Михайла Івановича БАРАБАША (10.11) На довгий вік, на довгії літа, На шану від людей, тепло родинне Стелися, доле, крізь усе життя Лише добром для доброї людини. Нехай старання Ваші і труди Стають прикладом для молоді, Живіть в добрі і радості завжди Та будьте все життя своє щасливі.... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): брати Микола Андрейцов, Василь, Віктор і Сергій Стебловські зі своєю мамою Марією Тимофіївною (в центрі). Щаслива мати своїми синами

Щаслива мати своїми синами

31 Жовтня 2012, 21:54 / Персоналії / Бершадь / Михайлівка / Романівка

Багатьох людей, особливо з сільської місцевості, розкидала доля у пошуках роботи по світу. Із роками частіше щемить на душі і у 82-річної Марії Тимофіївни Андрейцової з Романівки, матері чотирьох синів, яка не так часто бачиться, як того хотілося б, з рідними дітьми, невістками, онуками і правнуками. Адже біля матері залишився тільки один із них – Микола, який до виходу на пенсію працював... читати далі ...»

Сторінки:
15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Михайлівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Михайлівка. Новини села Михайлівки, фото. Все про Михайлівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення