Сумівка в новинах

На знімку: учасники заходу. Шануй природи дивосвіт

Шануй природи дивосвіт

1 Січня 2014, 21:53 / Заходи / Бершадь / Сумівка / Флорино

У рамках всеукраїнської акції «Збережемо ялинку» днями відбувся екологопросвітницький захід «Шануй природи дивосвіт», що пройшов у приміщенні ДП «Бершадський лісгосп».   Участь у ньому взяли відділ освіти РДА, учні та вчителі Сумівської школи (директор Галина Гуз) та шкіл району, вихованці та вчителі станції юних натуралістів (директор Зоя Панченко), ДП «Бершадський лісгосп» (директор... читати далі ...»

 Відновлення водного фонду

Відновлення водного фонду

1 Січня 2014, 21:10 / Актуально / Війтівка / Сумівка

Вода, наче невсипуща трудівниця, бере участь у всіх сферах нашої господарської діяльності і робить життя більш легким і приємним. Днями працівниками Бершадської дільниці Тульчинського міжрайонного управління водного господарства було відновлено витік річки Війтівки, який знаходиться між селами Війтівка та Сумівка. З часом джерела замулюються, витоки безіменних струмків пересихають, змінюються... читати далі ...»


Фото автора Пам’ятник жертвам Голокосту відкрито в Сумівці

Пам’ятник жертвам Голокосту відкрито в Сумівці

15 Грудня 2013, 22:00 / В громадах / Сумівка

Жителі Сумівки свято бережуть пам’ять про своїх односельців, які смертю хоробрих полягли в роки Великої Вітчизняної війни. Пам’ятають вони і про євреїв з Буковини і Бессарабії, які загинули в селі від свавілля окупантів. На кошти Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» виготовлено пам’ятник жертвам фашизму, який за сприяння місцевої влади... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди 65-річного ювілею депутата районної ради Андрія Петровича НОВІНСЬКОГО (13.12). Щиро вітаємо Вас із знаменною датою на життєвому календарі, зичимо бути таким же врівноваженим, мудрим, впевненим у собі. Бажаємо здоров’я міцного, якого ні за яке золото не купити, родинного затишку, яке нічим не замінити, людської поваги, котру... читати далі ...»

 Свято хліба

Свято хліба

24 Листопада 2013, 09:00 / Заходи / Сумівка

Згідно з річним планом у дошкільно-навчальному закладі «Зірочка» с. Сумівки нещодавно було проведено свято хліба (на знімку). Розпочалося воно переглядом відкритого заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Хліб – це святиня», яке провела вихователька Оксана Дмитрівна Чернега. На свято були запрошені батьки та вчителі початкових класів Сумівської загальноосвітньої школи I-III ступенів.... читати далі ...»

 «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

«Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»


Так називається всеукраїнський проект, який реалізовується на території України на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН з метою створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розробки та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив. Проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток,... читати далі ...»

 Сухоребрий Іван Петрович

Сухоребрий Іван Петрович

22 Листопада 2013, 09:00 / Спогади / Сумівка

На 63-му році життя після тривалої хвороби помер Сухоребрий Іван Петрович. Завершив свій земний шлях великий патріот України і рідного краю, громадянин і природолюб, добра і мудра людина. Все життя Івана Петровича було пов'язане з лісом, на його рахунку не одна сотня гектарів посаджених дерев. Народився він 7 вересня 1951 року у с. Сумівці в сім'ї лісника і колгоспниці. Після закінчення... читати далі ...»

 Оголошення

Оголошення

18 Листопада 2013, 19:37 / Оголошення / Бершадь / Кошаринці / Сумівка

ПП «Промтехагросервіс» (24410, Вінницька область, Бершадський район, с. Сумівка, вул. Коцюбинського, 17), що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, повідомляє про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Вид діяльності – ведення сільського господарства. Термін дії дозволу – 5 років. У результаті роботи промислового майданчика №1, який знаходиться за... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

18 Листопада 2013, 18:15 / Привітання / Бирлівка / Війтівка / Сумівка / Шляхова / Яланець

Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з ювілеєм шановну жительку села, акушерку П’ятківської амбулаторії ЗПСМ Лідію Борисівну ПРОКОПЕЦЬ (4.11). Не біда, що так швидко минають літа, І що скроні від літ тих сивіють. У Вас мудра і щира душа, Такі душі повік не старіють. Хай квітує доля у роках прекрасних, Хай приносить осінь радість і тепло. Хай у кожну днину світить... читати далі ...»

На знімку: учасники семінару працівників сільських бібліотечних установ району. Фото Руслана ХРАНОВСЬКОГО. Скарбниці мудрості

Скарбниці мудрості

3 Жовтня 2013, 12:17 / Заходи / Бершадь / Війтівка / Джулинка / Сумівка

У 2013-му минає 15 років з часу, коли почав відзначатися Всеукраїнський день бібліотек. За останні роки збільшилась кількість населених пунктів, де сільські голови сприймають книгозбірні як інформаційні центри громади і планово виділяють їм значні ресурси. Збереглася мережа бібліотечних установ району, що перебувають у сфері впливу Міністерства культури України. Бібліотечні працівники постійно... читати далі ...»

 Віддані своїй професії

Віддані своїй професії


Професійне свято бібліотечних працівників традиційно святкується 30 вересня після виходу в 1998 році Указу Президента України. За ці насичені подіями роки відбулися певні зміни в становленні бібліотек. З’явилися Інтернет-центри в бібліотеках сіл Баланівки і Флориного. Придбано ком п’ю - тери за кошти сільських громад для бібліотек Красносілки, Тирлівки, П’ятківки, Джулинки, Війтівки.... читати далі ...»

 Галузь, яка приваблює молодих

Галузь, яка приваблює молодих

20 Вересня 2013, 09:53 / Є така думка / Сумівка

Про те, з якими показниками підійшли до професійного свята, які проблеми доводиться долати, розповідає директор ДП «Бершадське лісове господарство» Микола Володимирович КРАСНЄЄВ. – 2013 рік був для нас, як і попередні. Колектив підприємства займався створенням нових лісів, доглядом за ними. На 729 гектарах проведено рубки, пов'язані з веденням лісового господарства, виконувалися інші роботи.... читати далі ...»

 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

 Вишиванки - ніби райдуги світанки

Вишиванки - ніби райдуги світанки

4 Вересня 2013, 15:23 / Заходи / Сумівка

Хата без рушників, казали в народі, що родина без дітей. Рушник із давніх-давен символізував не тільки естетичні смаки, він був своєрідною візиткою, а якщо точніше – обличчям оселі, відтак і господині. По тому, скільки було рушників і які вони, створювалася думка про жінку, її дочок. Ніщо, здається, так предметно й точно не характеризувало жіночу вправність, майстерність, зрештою охайність.... читати далі ...»

 За втікачкою вплав

За втікачкою вплав

29 Серпня 2013, 17:32 / Знай наших / Кошаринці / Сумівка

На початку серпня до чергової частини Бершадського райвідділу міліції надійшло повідомлення від сільського голови Сумівки Олександра Лободовського про зникнення неповнолітньої жительки села Катерини Б. Про це очільникові села повідомила бабуся Каті. Того дня між нею та онукою виникла сварка, і 14-річна Катя подалася в сусідні Кошаринці до батька, який проживає там з іншою сім’єю. Але тато... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Сумівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Сумівка. Новини села Сумівки, фото. Все про Сумівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення