Сумівка в новинах

 Ювілейний серпень Тетяни Петренко

Ювілейний серпень Тетяни Петренко

19 Серпня 2014, 09:00 / Персоналії / Бершадь / Сумівка

Яблуневою гілкою постукав ювілейний серпень у її вікно. Ця трохи дивна і незвична цифра не лякає, а змушує замислитись про минуле, оцінити сьогодення, заглянути в майбутнє… Біографія Тетяни Олексіївни Петренко – яскравий приклад того, як людина росте сама і піднімає до вершин творчості та майстерності своїх учнів, колег. Майже все її життя пов’язано з Бершадським районом: народилась у Сумівці,... читати далі ...»

 Приходьте на прийом щосереди

Приходьте на прийом щосереди


Начальник Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області, полковник міліції Олег Васильович РЕВОЛЮК здійснюватиме щотижневі виїзні прийоми населення району щосереди з 10-ої години ранку. У розрізі територіальних громад: Голдашівка – 13 серпня, Джулинка – 20 серпня, Дяківка – 27 серпня, Кидрасівка – 3 вересня, Кошаринці – 10 вересня, Красносілка – 17 вересня, Лісниче – 24 вересня, Маньківка –... читати далі ...»


 На рівні минулих років

На рівні минулих років


залишається демографічна ситуація на Бершадщині. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бершадського районного управління юстиції. Так, за шість місяців нинішнього року в районі народилися 263 дитини, померло ж 566 громадян. Торік за аналогічний період було 272 новонароджених, а за обрій земного життя пішли 556 земляків. У... читати далі ...»

Григорій Погончик біля будівлі конгресу США. Фото надане Григорієм ПОГОНЧИКОМ. Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"

Г. О. Погончик:"Про наш край знають і в Америці"


Директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Григорій Погончик добре відомий і в районі та області, і далеко за їх межами. І це не випадково, адже він не лише талановитий педагог, а й знаний на Поділлі, і не тільки, історик, краєзнавець, журналіст. Власне, саме про цю діяльність Григорія Олексійовича ми нещодавно і вели з ним розмову. – Григорію Олексійовичу, Ви вже довгий час... читати далі ...»

 Весняні турботи сумівчан

Весняні турботи сумівчан

1 Червня 2014, 09:00 / Заходи / Сумівка

Надійшла весна прекрасна, Многоцвітна, тепла, ясна, Ожили луги, діброви, Повно гомону, розмови, – писав Іван Франко. Принесла весна приємні турботи і вихованцям учнівського лісництва «Юні друзі лісу». Сумівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – опорна школа з екологічного виховання в районі, ініціатор гарних природоохоронних справ. Уже традиційно весною діти з маршрутними листами роблять подвірний обхід... читати далі ...»

 Відзначили День Південного Бугу

Відзначили День Південного Бугу

31 Травня 2014, 09:00 / Заходи / Сумівка

– Вода – найважливіша складова життя людини та всього живого на землі, необхідний ресурс стабільного розвитку кожної країни, – такими словами розпочалася наша розмова напередодні Дня Південного Бугу з провідним інженером відділу комплексного використання водних ресурсів Тульчинського міжрайонного управління водного господарства Олександром САЛГАНІКОМ. Олександр Валентинович про Південний Буг: –... читати далі ...»

 Як ми шануємо нашу історію

Як ми шануємо нашу історію

17 Квітня 2014, 08:00 / Нам пишуть / Джулинка / Сумівка

Шановна редакціє газети «Бершадський край»! Вам доводиться віддзеркалювати думки громадян району. Доводиться мати справу із глухими, сліпими, німими, і дуже образливо, коли вам пишуть ті, хто не хоче знати українську історію і тих, хто боровся та бореться за нашу Батьківщину. Написати листа мене спонукала стаття «Ні – вандалізму та провокаціям» у газеті за 20 грудня 2013 року. Читаючи... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний спеціаліст з охорони праці райдержадміністрації А.М. Похила, директор ПП «Промтехагросервіс» і СТОВ «Нива» С.С. Царюк, механізатор С.В. Валявський і завідуючий сектором охорони праці і матеріально-технічного забезпечення управління АПР РДА Г.Д. Череушенко біля оприскувача на площі ріпаку. Фото автора. Європа до нас чи навпаки?

Європа до нас чи навпаки?

9 Квітня 2014, 09:00 / В громадах / Кошаринці / Сумівка

Недавно в газеті серед господарств району, де найкраще організовано весняні польові роботи, спеціалісти управління АПР РДА відзначили ПП «Промтехагросервіс», очолюване С.С. Царюком. Щоб переконатися, чим саме встигли вже відзначитися у цьому році тутешні трудівники полів, а заодно й перевірити, як дотримуються вимог охорони праці, разом із головним спеціалістом з цих питань райдержадміністрації... читати далі ...»

 Інвестиційний ресурс - основа розвитку району

Інвестиційний ресурс - основа розвитку району


Успішний розвиток громад прямо залежить від активності Нові книги інвестиційних процесів. Про те, який стан справ із залученням інвестицій та які альтернативні напрями фінансування можна розвивати в сучасних умовах, детальніше розповідає начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Валентин РУСНАЧЕНКО. -Сьогодні багато говорять про інвестиції, їх роль в економічному розвитку.... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Добротворці

Добротворці

16 Січня 2014, 21:50 / Освіта і наука / Війтівка / Сумівка

«Ми в світ прийшли для правди і любові, ми в світ прийшли, щоби лише добро творить», – писав поет. Більшість людей так і живе, намагаючись зробити за своє життя багато корисних, добрих і щедрих справ. Їх називають дуже гарним словом – добротворці. До когорти справжніх українців можна сміливо віднести Сергія Царюка, директора СТОВ «Нива» с. Сумівки, який разом зі своїм колективом завжди... читати далі ...»

 Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини

Календар знаменних та пам'ятних дат Бершадщини


1 січня – 50 років з дня народження воїна-афганця Олега Броніславовича Недзеленка, с. Осіївка. Загинув 12 вересня 1982 року, беручи участь у черговій бойовій операції. Посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки. Похований в Осіївці. 6 січня – 85 років з дня народження Героя Соціалістичної Праці, новатора сільськогосподарського виробництва Василя Івановича Хрипливого, с. Мала... читати далі ...»

 Відкрили дільницю лісової дороги

Відкрили дільницю лісової дороги


Днями в районі відбулася знакова подія – у Бершадському лісництві біля Малої Киріївки в напрямку Поташні та Осіївки урочисто відкрили дільницю лісової автомобільної дороги. Загальна її протяжність – 2660 метрів. Будівництво тривало протягом минулого і нинішнього років. У церемонії відкриття дороги взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентин Кушпела, заступник голови районної... читати далі ...»

 Добро у серці кожної людини

Добро у серці кожної людини

2 Січня 2014, 01:11 / Є така думка / Бершадь / Сумівка

Сім’я – первинний суспільний осередок, який має особливе значення в житті кожної людини: забезпечує її захист, формує моральні основи, емоційний світ дитини, громадянську свідомість та самосвідомість. Однак сьогодні чимало досліджень вказують на те, що українська родина, як соціальний інститут, перебуває у стані гострої кризи. Особливо це стосується тих, які опинились у складних життєвих... читати далі ...»

 Згадаймо Івана Сухореброго

Згадаймо Івана Сухореброго

1 Січня 2014, 21:56 / Персоналії / Сумівка

24 грудня виповниться сорок днів з часу відходу у вічність незабутнього Івана Петровича Сухореброго… Важко усвідомлювати, що його вже нема серед нас. Відзначення сороковин – це ще одна нагода згадати цю непересічну людину. І допоможе в цьому автор передмови до його чудової книги «Сумівка – козацьке село над Бугом» Станіслав Вовк, який так писав про Івана Петровича: «Такі спеціалісти – золотий... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Сумівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Сумівка. Новини села Сумівки, фото. Все про Сумівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення