Fridge magnet wooden gears

Яку воду пити, щоб довше жити?

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Лютого 2014, 08:00

Британські вчені, досліджую чи довгожителів, ді йшли висновку, що секрет довголіття прихований у звичайній воді, яку ми вживаємо щодня. Вода становить майже 70% маси тіла людини.

Для здоров’я та довголіття вкрай важливо, яка вода живить тканини тіла. То ж яку воду пити, щоб довше жити?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, понад 80% проблем здоров’я тією чи іншою мірою пов’язані з питною водою, яка впливає на кислотнолужний баланс організму, а саме крові, яка на 95% складається з води. Порушення кислотно-лужного балансу крові дуже небезпечне явище. Оптимальний діапазон рН крові в більшості метаболічних процесів 7,35-7,45.

Якщо показник падає нижче 6,8 або вище 7,8, збільшується ризик смертельних хвороб, тому що білки, денатуровані клітинні ферменти, стають неробочими, а це викликає припинення обміну дихальних газів. Підвищена кислотність організму збільшує сприятливість до хронічних та невиліковних захворювань – онкологічних, розсіяного склерозу, серцевих, діабету, артриту, дуже знижує імунітет. Згідно із аналізами, проведеними Київським інститутом екогігієни і токсикології ім. Л.І. Медведя та Міністерством охорони здоров’я України, вода «Зеленогайська», що розливається у ТОВ «Сузір’я Водолій», має кислотнолужний баланс 7,2, що майже збігається із балансом крові, відповідно легко та повноцінно засвоюється, а отже, надає нормальну кислотно-лужну рівновагу, яка є такою необхідною для організму. Вода видобувається із артезіанської свердловини глибиною 92 метри, що забезпечує її природний склад та захист від отрутохімікатів, які є присутніми назовні. У воді «Зеленогайська» яскраво виражений вміст магнію, натрію, кальцію та калію. Як відомо, магній в організмі чинить протиалергійну та протизапальну дію, добре впливає на нервову систему.

Натрій сприяє кращій роботі серця, кальцій позитивно впливає на розвиток та ріст організму, а калій виводить шлаки.

Є три типи розливу води: газована артезіанська, газована солодка та артезіанська з іонами срібла. Газована артезіанська є доочищеною та консервованою вуглекислим газом, який використовують печінка та сечові канальці для підтримки кислотнолужного балансу. Газована солодка вода вирізняється смаковою гамою. У «Зеленогайській» використовується підсолоджувач. Солодка вода на цукрі містить 120 грамів цукру на літр води, при добовій нормі споживання 30-50 грамів! Доведено, що надмірне споживання цукру та інших вуглеводів, які легко засвоюються, є вагомим чинником ризику виникнення та ускладнення перебігу серцево-судинних, ендокринних та багатьох інших захворювань і патологічних станів, зокрема, підвищення вмісту холестерину в крові, надмірної маси тіла, цукрового діабету. Підсолоджувачі – речовини штучного або природного походження, на відміну від натуральної сахарози, засвоюються в організмі не так швидко, потребуючи менше інсуліну, не створюючи перенавантаження для підшлункової залози. У помірних кількостях не призводять до різкого підвищення рівня глюкози у крові, що має велике значення у лікувально-профілактичному харчуванні хворих на цукровий діабет. В економічно розвинених країнах виробництво та споживання харчових продуктів із підсолоджувачами розвивається швидкими темпами. Здійснюється пошук нових малокалорійних цукрозамінників на базі фруктів, цитрусових, солодкої голаї, стевії та інших.

Артезіанська вода з іонами срібла є доочищеною. Срібло – мікроелемент, необхідний для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки і кісткової тканини. У концентрації 0,05-0,1 мг/л воно омолоджує кров, благотворно впливає на протікання фізіологічних процесів в організмі. Слабка срібна вода – для профілактики. Її можна пити дорослим і дітям у будьякій кількості. Саме таку питну воду виробляє підприємство «Водолій» у нашому райцентрі.

Вченими доведено, що питна вода та продукти харчування, які вирощені або добуті на території радіусом 50 км від місця проживання людини, є найкориснішими для організму, оскільки її предки проживали і харчувалися саме на цій території.

Тому організм налаштований на засвоювання саме цих продуктів та на ту кількість солей і мікроелементів, які є у воді вашого регіону.

Дмитро КРАСИЛЕНКО, учень 11 класу Бершадської ЗОШ №1.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
3 фото   
<b>КОШАРИНЦІ</b><br />
2 фото   
<b>Гейзер Матвій Мойсейович</b><br />Наверное, у каждого человека, склонного к размышлениям, раздумьям (у людей же пишущих - в особенности), в какой-то...
18 фото   
<b>Александров Єфім Борисович</b><br />Александров (Зіцерман) Ефіміан Борисович&nbsp;народився 13 травня 1960 року в місті Підволочиськ Тернопольськой...
15 фото   
<b>ВІЙТІВКА</b><br />Війтівко, Війтівко, Досвітняя зірко. Дягла ти на місто Вишивачок намиста. Війтівко, Війтівко, Подільська...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Яланець
Сірик Леонід Парфенович (1920) 1920 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 00.04.45. Похов. м. Братислава, Чехо-Словаччина.

З історії Бершаді
Робітники і службовці Бершадського лісгоспу в парку культури та відпочинку своїми силами збудували спортивні майданчики, водну станцію. На колгоспні кошти спорудили стадіон, де відбувалися змагання сільських спортсменів а також перші районні спартакіади. З 1950 року в Бершаді почала працювати спортивна школа на 60 учнів. Спортсмени Бершаді стали ініціаторами створення єдиного сільського... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Яку воду пити, щоб довше жити? - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники