Fridge magnet wooden gears

Про вірну дружбу, кохання, про життя

  • Подобається0Не подобається
  • 5 Червня 2014, 09:00

Після одержаних досить позитивних емоцій від щойно прочитаної книги нашого земляка Анатолія Мельника «Таємниця батьків» одразу ділюся думками.

Нагадаю читачам, що це вже восьма його книга. Раніше ним подаровані «Загублене щастя», «Не обминеш своєї долі», «Свідки минулих літ», «Шлях крізь віки», «Дванадцяте покоління» (у двох томах) і роман «Козацький «Вавілон» теж читав із великим інтересом. Але «Таємниця батьків» найбільше вразила.

Яким же письменницьким талантом потрібно володіти, щоб, відпрацювавши більше сорока років будівельником, спочатку простим робітником, а потім виконробом, ось уже протягом чверті століття після виходу на пенсію, писати і видавати такі глибинні твори про життя наших пращурів?! Адже нині живущим відомо, що наші діди і батьки небагато розповідали про себе – були постійно зайняті важкою щоденною працею або просто не хотіли згадувати прикрощі і страждання, яких доводилося їм зазнавати. І сьогодні лише небагатьом відома родинна інформація попередніх поколінь.

Саме тому, мабуть, з таким захопленням читається повість, де на прикладі долі головних героїв автор показав усі тріумфи і трагедії, що їх спіткали у двадцятому столітті. У післямові твору устами персонажів автор не оминув сказати і про своє реалістичне бачення та ставлення до подій нинішнього періоду.

Однозначно рекомендував би, особливо молоді, якщо не придбати, то принаймні прочитати цю нині актуальну книгу Анатолія Мельника.
Упевнений, що кожний від того буде дуже задоволений, як і автор цих рядків. Ця книга вчить, як треба жити, переборювати найважчі випробування, не втрачаючи найкращих людських рис.

Надто приємним є ще і той факт, що згадана книга видана за кошти дітей та внуків Анатолія Івановича.

Тільки неординарна людина здатна ще при житті полишити по собі такий славний рукотворний слід на землі у вигляді численних споруд та ще й цілу бібліотечку літературно-художніх творів.

Тож побажаймо шановному Анатолію Івановичу ще на довго літ творчої наснаги та доброго здоров’я.

Юрій ЦІНЧИК, член НСЖУ, м. Бершадь.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
3 фото   
<b>"Яндекс.Пробки" у Бершаді</b><br />На мапі району з'явились мітки сервісу "Яндекс. Пробки". Сервіс дає можливість спостерігати за завантаженістю доріг в...
6 фото   
<b>Вінниччина очима редактора. Тростянеччина</b><br />Цього разу учасники туру &ndash; редактори комунальних газет області, побували на Тростянеччині. Увагу кожного з моїх...
4 фото   
<b>Бершадці обирали Президента</b><br />Три тижні тому на виборах Президента України ніхто з 18 кандидатів на найвищу посаду в державі не отримав більше 50%...
7 фото   
<b>Бершадський краєзнавчий музей</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Настенко Іван Омелянович (1915) 1915 р., українець, службовець. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.45.

З історії Бершаді
Вирощувати високі й сталі врожаї сільськогосподарських культур допомагали механізатори Бершадської МТС, яка вже з 1944 року відновила обробіток колгоспних ланів. Приклад умілого використання техніки показував депутат Верховної Ради УРСР, бригадир однієї з тракторних бригад К. Н. Синявський. Його бригада щорічно виконувала виробничі завдання на 150—180 проц. МТС міцно тримала першість у... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Про вірну дружбу, кохання, про життя - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники