Fridge magnet wooden gears

«Як готуємося до наступної зими?»

 • Подобається0Не подобається
 • 10 Червня 2016, 09:00

Публікацію під таким заголовком було вміщено у нашій газеті 20 травня. У ній йшлося про надзвичайно складну ситуацію, яка склалася у житлово-комунальному господарстві нашого міста з підготовкою до нового опалювального сезону.

З відгуком на цю публікацію до редакції газети завітав депутат міської ради Сергій Максимчук. Ось про що в ньому йдеться: «В останньому номері газети «Бершадський край» була надрукована стаття Павла Кушпели «Як готуємося до наступної зими».

У ситуації, яка склалася в місті з комунальним підприємством, що надає послуги теплопостачання жителям багатоквартирних будинків і має непогашені боргові зобов’я - зання перед кредиторами близько шести мільйонів гривень, ця стаття навіть з першого погляду вбачається замовною. Мета цього «замовлення», як кажуть у народі, «перекласти із хворої голови на здорову», а саме – в черговий раз прислужитися «владі» і перекласти вину за такий стан справ ще і на «неслухняних» депутатів міської ради.

Чому зроблено такий висновок?

У «влади», про яку пише автор статті, є конкретні прізвища, посади і посадові обов’язки. Якщо ці відповідальні посадові особи не можуть чи не хочуть пояснити природу цих збитків, які накопичувалися роками Бершадським ЖКГ, то чому це намагається зробити П. Кушпела?

Як представник ЗМІ, автор статті перед її написанням мав би детально вивчити ситуацію з боргами ЖКГ, причиною їх виникнення і можливістю погашення при річному бюджеті міста близько 10 млн. грн.

Також автор мав би спитати думку тих депутатів, які відповідальні перед своїми виборцями і намагаються вберегти бюджет міста і майно від злочинного «розбазарювання». Адже погашення цих боргів, навіть часткове, чомусь не передбачено в бюджеті 2016 року, що ставить під загрозу фінансування дитячих дошкільних закладів міста, тобто наших дітей, і не тільки це.

Павло Кушпела вважає за краще «науково пояснити» дії депутатів і їхнє «кліпове» (ситуаційне) мислення. Ви, пан Кушпела, звичайно, мислите «глибше», ніж більша половина депутатів разом взяті, які голосують не так, як би цього хотілося вам чи «владі». Тому нам було би цікаво знати, а чи можете ви науково пояснити, чому журналісти пишуть замовні статті. Цьому, мабуть, вам допоможуть ваша профільна освіта та наукові пізнання, що стосуються мислення і дій депутатів.

Мав би П.Кушпела поцікавитись, чому питання обгрунтованості тарифів не розглядаються виконкомом міської ради. За 8 років що не змінювались ціни на енергоносії та інші складові собівартості тепла? Мав би П.Кушпела поцікавитись у керівництва «Авкубі», наскільки обгрунтовано вже двічі вони піднімають тариф для ЖКГ. Хіба в цьому полягає «вихід із ситуації, знайдений керівництвом району і міста», про який пише автор і який на сьогодні матеріалізувався у 3 мільйони боргу ЖКГ перед приватним підприємством? За рахунок яких коштів при річному споживанні близько 6 тисяч гігакалорій можна компенсувати ЖКГ із міського бюджету більше тисячі гривень за кожну спожиту гігакалорію? Чому в автономних котельнях по вулицях Шевченка і Героїв України (Радянська) витрати вугілля з розрахунку на одну квартиру склали близько семи тонн за опалювальний сезон?

Саме такий перелік питань був адресований відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування депутатами міської ради у вигляді депутатських запитів і звернень на протязі поточного року. На більшість них відповіді не отримано. Мав би ще П. Кушпела поцікавитись, чому вчасно не сплачувались ЖКГ податки і ЄСВ, а саме це призвело до значних штрафних санкцій. Може, Павло Кушпела вважає, що шляхом голосування депутатів місцевий бюджет якимось дивним чином сам наповниться тими край необхідними шістьма мільйонами?

І наостанок, замість того, щоб шукати наукове пояснення діям депутатів по Фрейду, Павло Кушпела краще б знайшов у тлумачному словнику слово «рейдер» і «приміряв» його значення на кредиторів ЖКГ, кому те заборгувало найбільше. Може, тоді б до автора прийшло розуміння, що за великими боргами можуть стояти корисливі наміри заволодіння майном (котельні, інших об’єктів нерухомого майна) територіальної громади міста.

Саме тому 17 травня 2016 року відбулася зустріч представників депутатської групи «Громадська ініціатива» з головою РДА І.В. Стефанцовим з питання вирішення критичної ситуації, яка склалася в роботі комунальників.

Представники депутатської групи виклали власне бачення причин, які призвели до такого стану і запропонували шляхи виходу з цієї ситуації.

Голові РДА було вручено офіційне звернення від депутатської групи і запропоновані шляхи виходу з кризової ситуації, яка склалася в роботі Бершадської міської ради та комунальних підприємств міста Бершаді.

Ці матеріали мали би бути розміщені на офіційному сайті Бершадської РДА, в друкованих ЗМІ. Та це чомусь ви не публікуєте. Тому люб’язно надаємо можливість «Бершадському краю» надрукувати їх на шпальтах вашої газети».


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
5 фото   
<b>Районний конкурс читців "Кобзар і Україна"</b><br />Навесні, напередодні дня народження великого українського поета Тараса Шевченка, традиційно проводяться у районі...
2 фото   
<b>Схід села перетворився у зборище неприязні</b><br />На чергові збори громадян прибула з райцентру чимала делегація керівників на чолі з головою райдержадміністрації О.Ф....
1 фото   
<b>ВЕЛИКА КИРІЇВКА</b><br />
6 фото   
<b>Із єврейської історії Бершаді</b><br />Бершадь від самого початку свого існування тривалий час була однією із стратегічних фортець на наших південних...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серебрія
Ткачук Матвій Горді (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
За роки відбудови народного господарства зросло політичне та економічне значення Бершаді в губернії. 1922 року Бершадь стала центром Ольгопільського повіту. Тепер у місті працювало чотири школи, два лікнепи, клуб, районна бібліотека. Поліпшилося й медичне обслуговування: в лікарні працювали 17 медпрацівників. Трудівники Бершаді в складних міжнародних умовах, коли імперіалістичні уряди всіляко... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

«Як готуємося до наступної зими?» - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення