Fridge magnet wooden gears

Найголовнше – довіра людей

  • Подобається0Не подобається
  • 18 Лютого 2017, 19:40

Кожен банк і його галузеві структури мають свій літопис.

Хроніка Публічного акціонерного товариства «Державний Ощадний банк України» розпочалася не один десяток років тому. За період незалежності «Ощадбанку» вдалося не тільки розвинутися, але й досягти вагомих здобутків. Найголовніший успіх – це довіра людей.

Про роботу Бершадського відділення АТ «Ощадбанк» розповідає керівник відділення Тетяна Володимирівна КРАВЧУК.

– Пані Тетяно, розкажіть, будь ласка, про себе.

– Народилася 9 січня 1984 року у Поташні. Тут закінчила середню школу. У 1999-му стала студенткою Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М.Грушевського за освітнім напрямком «Юрист». Далі було навчання у Сумському державному університеті за напрямком « Фінанси». У 2003 році, навчаючись у виші, прийшла на роботу у Бершадське відділення «Ощадбанку» на посаду контролера-касира. Намагалася працювати сумлінно, розвиватися. Була касиром, бухгалтером, заступником керівника відділення банку, а з 2013 року – на посаді керуючої відділенням.

Одружена. Разом із чоловіком виховуємо донечку.

– Сім’я у житті кожної людини відіграє значну роль. Робочими проблемами ділитеся з рідними, чи усе, що стосується роботи, залишається за домашнім порогом?

– Вважаю себе відповідальною людиною у ставленні до своєї роботи. Дуже трепетно ставлюся до всього, що тут відбувається.

Моя сім’я – чоловік, донька, батьки – це моя підтримка, і чим можу, я обов’язково ділюсь, прислухаюсь.

– Розкажіть про роботу відділення.

– Центральне відділення «Ощадбанку» міста Бершаді має чотири філії: у Баланівці, Джулинці, Усті та Маньківці.

Загальна кількість працівників – 11.

Ощадбанк – державний банк України. У порівнянні з іншими банками (приватними) ми не спеціалізуємося на роботі з окремими категоріями клієнтів. Наша діяльність спрямована на співпрацю як з фізичними, так і юридичними особами. Клієнти отримують соціальні виплати, зар - плати, пенсії, розміщують депозити, проводиться кредитування та інше.

До націоналізації Приватбанку «Ощад» був єдиним, який гарантував 100% повернення вкладів без обмеження кількості та суми вкладу. У цьому напрямі «Ощадбанк» працюватиме і надалі. У роботі установи не було жодного випадку, коли людина звернулася б з вимогою виплатити їй депозитні кошти або ж заробітну плату, і це не було виконано через ті чи інші проблеми.

У 2016-му наша клієнтська аудиторія значно збільшилася. Це пов’язано, насамперед, із тим, що банк є державним, і більшість послуг надається безкоштовно або ж з мінімальною комісією. Це стосується й оплати комунальних послуг, різних видів соціальних виплат тощо.

Банк постійно змінюється та осучаснюється. Це стосується як приміщення, технічного забезпечення, так і розширення напрямків і пакету послуг у роботі з клієнтами.

Починаючи з літа, широкий спектр послуг надається за допомогою оновленого Інтернет-сервісу «Ощад 24/7», який доступний клієнтам 7 днів на тиждень і 24 години на добу.

Маючи картку «Ощадбанку», клієнт он-лайн має можливість розраховуватися за комунальні послуги, товари у магазинах або ж здійснювати купівлю через Інтернет. Якщо ж картки немає, можна звернутися до працівника у відділення та відкрити «Мою картку», яка зручна для таких розрахунків.

Крім того, банк надає можливість переведення коштів на картки інших банків і ряд інших послуг.

Широка і депозитна лінійка. Період вкладення коштів починається з одного місяця до трьох років із можливістю пролонгації (продовження).

Кожен депозит має свої особливості: для пенсіонерів вони одні, для працюючих – інші, відповідно різні відсоткові ставки.

«Ощадбанк» сьогодні займає одне з провідних місць по багатьох показниках у роботі та розвитку серед інших банків України. А наше відділення є одним із лідерів в області.

Головним у роботі залишається стабільність і надійність, які ми неодноразово підтверджували. Намагаємося працювати так і далі.

– Кредитування. Чи існують проблеми у цій сфері роботи?

– «Ощадбанк» дає клієнтам досить лояльні відсоткові ставки, які дозволяють позичальникам мати можливість сплачувати кредит із відсотками, не віддаючи останнє. У 2015 році працювала кредитна програма «Ощадний дім»: на закупівлю енергозберігаючих котлів і матеріалів, яка націлена на виділення коштів для утеплення будинків. Ця програма успішно діяла й у 2016му.

Існують й інші програми кредитування: на купівлю житла, авто, електромобілів, споживче кредитування і т.п.

Оформлення кредиту, який має декілька етапів, вимагає і відповідного пакету документів. Неплатоспроможні клієнти відсіюються ще на перших етапах оформлення банківської позики. Це все у подальшому зменшує проблеми банку з позичальниками.

У відсотковому еквіваленті число неплатоспроможних клієнтів становить зовсім незначну кількість – від 0,1% до 0,5%.

– Кілька слів про очолюваний Вами колектив.

– Наш колектив дружний, активний, налаштований на позитивну роботу з людьми.

Вік працівників – від 20 років.

Особливих критеріїв перед працівниками, яких приймаємо на роботу, не ставимо, окрім бажання працювати, розвиватися.

Спілкувалася Тетяна БОНДАР.


Дивіться також в розділі  Цікаво
» 17.06.2018 Амброзія полинолиста – однорічна яра рослина, що схожа на коноплю, за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва – полинолиста). За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 22,5 метра, а коріння заглиблюється до 4 м. Стебло і...
» 02.04.2018 Сьогодні розповім про тополю. Відомо близько 150 видів тополь. Із них в Україні – 11. Найпоширеніші в нас – тополя тремтяча або осика, чорна або осокір, пірамідальна або колоновидна. Цю тополю ще називають італійською. Виростає у висоту до 40 метрів.
» 01.04.2018 Подорожчання передплати на друковані періодичні видання з 1 липня цього року, схоже, все-таки відбудеться. Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» (читай – монополіст у сфері організації передплати на газети і журнали) підвищує розцінки...
» 01.04.2018 на ринку та в магазинах м. Бершаді станом на 27 березня 2018 р. (грн. за кг, літр)
» 01.04.2018 Царський посуд і ціпок від письменника
» 01.04.2018 Як Василь Гордійович вибився у люди
» 16.03.2018 Кількість населення у районах і містах області
» 03.03.2018 Лелека щастя принесе
» 12.02.2018 Водії! готуйте кошти на нові аптечки
» 29.01.2018 Замітки з історії Бершаді
Всі статті розділу Цікаво »
Цікаві фото
4 фото   
<b>Засідання колегії райдержадміністрації</b><br />15 травня 2009 року о 10 год в актовій залі управління агропромислового розвитку відбулося розширене засідання...
6 фото   
<b>Музей культури села Прокопа Колісника</b><br />
2 фото   
<b>Привітали ветеранів</b><br />Війтівка Голова районної організації ветеранів України Володимир Крамар побував у Олексія Красиленка, ветерана та...
2 фото   
<b>Свято всіх, хто любить спорт</b><br />За багаторічною традицією, у другу суботу вересня в Україні відзначається свято усіх прихильників здорового способу...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Маляр Федір Якович (1926) 1926 р., українець, селянин. Мобілізований в 1944 р. Рядовий. Загинув 17.01.45.

З історії Бершаді
Вперше згадується Бершадь в історичних джерелах 1459 року. Розташована була на південному кордоні Литовського князівства. Обнесена шестиметровим валом, з фортецею у центрі, Бершадь являла важливий форпост у боротьбі проти турків і татар. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Найголовнше – довіра людей - Все цікаве про Бершадь і не тільки - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники