Fridge magnet wooden gears

Формула успіху – плідна співпраця

  • Подобається0Не подобається
  • 27 Лютого 2013, 22:38

На знімку: на прийомі у сільського голови Володимира Васильовича Фіщука жителька села Усті Надія Василівна Парполіта. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА

Чим живе нині Устянська територіальна громада, до складу якої входять два села – Устя і Лугова? Яким був для неї минулий рік? Про це та інше розповідає Устянський сільський голова Володимир Васильович ФІЩУК.

– Виконання бюджету дало нам змогу в повному обсязі забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, утримання двох дитячих садків, закладів культури, оплату за енергоносії. Жителі територіальної громади без будьяких затримок вчасно отримували соціальні виплати.

Торік ми реалізували проект ПРООН ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» з впровадження енергозберігаючих заходів у дошкільних установах, зокрема, в нашому дитячому садочку «Барвінок».

Цьому передувала копітка робота, адже наша громада вперше брала участь у таких проектах, але завдяки дієвій підтримці районної влади, семінарам, які проводились на базі району та області, допомозі колег з сіл, де вже неодноразово реалізовувались такі проекти, ми замінили в цьому дитсадку 39 вікон та двері.

Коли створювали громадську організацію, проводили збори, люди спочатку скептично з недовірою слухали нас і не могли повірити, що хтось може дати такі кошти. Але коли завезли вікна, розпочали та завершили роботи, здивуванню та захвату батьків і дітей не було меж.

У 2011 році в Усті було реалізовано проект обленерго по реконструкції ліній електропередач, торік же його було реалізовано в Луговій.

Паралельно з реконструкцією ЛЕП проводились роботи по монтажу ліній нічного освітлення. В Луговій освітлено 2 км центральної вулиці.

У 2012 році в центрі Усті було урочисто відкрито пункт базування швидкої допомоги, який забезпечив цілодобову допомогу жителям нашої територіальної громади, а також сусідніх сіл. Це дало нам змогу в якісь мірі зняти соціальну напругу, яка виникла після реорганізації дільничної лікарні. Люди задоволені якістю медичної допомоги та увагою, яку медпрацівники приділяють хворим.

За минулий рік в Усті проведено ремонт доріг загальною протяжністю 12 км. У цих роботах активну участь взяли депутати, вуличні комітети, мешканці вулиць, де здійснювався ремонт. Весною ми плануємо підправити відремонтовані дороги, і в подальшому будемо утримувати їх в належному стані постійно.

Звичайно, на одному ентузіазмі та безгрошів’ї далеко не поїдеш, але коли є допомога, коли є взаєморозуміння між владою та базовим господарством, коли є громадський обов’язок і просто людяність, готовність допомогти своїм селам та людям, тоді і результат є.

У нашій громаді таким господарством є ТОВ «Устя», його директор – депутат районної ради П.Г. Марущак. У будь-якому питанні він надає нам допомогу. Профінансував Павло Григорович наш оонівський проект, коли потрібно було внести кошти від громади, при реалізації проекту обленерго його господарство взяло повністю на себе утримання, харчування, забезпечення пальним техніки.

Освітлення села Усті в 2011 році було проведено за кошти сільської ради, а торік ТОВ «Устя» за свої кошти провело освітлення 2 км центральної вулиці Лугової. Забезпечило товариство і технікою, і спецтехнікою при ремонті доріг, а також створили гарні умови для роботи та відпочинку медиків пункту швидкої допомоги. Протягом минулого року надавалась допомога пенсіонерам, інвалідам, учасникам війни та праці, сім’ям, які опинились у складних життєвих ситуаціях, багатодітним сім’ям, учасникам бойових дій, афганцям, чорнобильцям.

Активні в нас і працівники культури, які беруть участь в організації і проведенні свят, урочистих заходів.

Продовжуємо також реалізовувати мистецько-етнографічний проект «Моє село – моя родина» та «Чумацький шлях». У цьому плані в 2012 році співпрацювали з обласним краєзнавчим музеєм та з обласним архівом.

Бюджет 2013 року непростий, але будемо працювати, співпрацювати, щоб його виконати. У перспективі бачимо свої села багатими, а людей – заможними та щасливими.


Дивіться також в розділі  В громадах
» 16.06.2018 У день Святого Духа (28 травня) в Березівці урочисто відзначили десятиріччя з часу освячення сільського храму Івана Богослова.
» 16.06.2018 Депутат облради Володимир Зарічанський ініціював створення пам’ятника Кобзареві у рідній Війтівці. Погруддя генія літератури та пророка нації виготовляє відомий скульптор, народний художник України, доцент кафедри скульптури Харківської державної...
» 16.06.2018 Бершадська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини цього року визнана кращою у районі серед амбулаторій ЗПСМ. Із 2016 року очолює установу мудра жінка, знавець своєї справи, лікар вищої категорії Антоніна Іванівна Колесник. У медицині...
» 16.06.2018 Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (НЕМД) визнано кращим відділенням Бершадської ОЛІЛ. У більшій його частині проведено ремонти, які ще тривають.
» 16.06.2018 Заради дітей
» 16.06.2018 Краще відділення
» 16.06.2018 Згуртованість, професіоналізм, колегіальність та послідовність – головні критерії діяльності медиків району
» 15.06.2018 Спиртозаводу нема, а спирт виробляється
» 15.06.2018 Переможці 15 обласного конкурсу
» 08.04.2018 Ефективне реагування на надзвичайні ситуації
Всі статті розділу В громадах »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Це свято не затьмариться в віках...</b><br />14 березня 1944 року на землю Бершадщини прийшло радісне свято - визволення рідної землі від поневолення військами...
2 фото   
<b>Люди вимагають прозорості в діях сільської влади</b><br />Чернятка проснулась від зимової сплячки &ndash; такий висновок зробив один з учасників зборів громадян після їх...
2 фото   
<b>Посівний календар на 2011 рік</b><br />У календарі вказані тільки найсприятливіші дні для садіння та сівби овочевих культур, але їх можна сіяти і саджати і...
9 фото   
<b>Листопад</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Голдашівка
Мартинюк Гордій Іванович (1912) 1912 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Радянські люди і в умовах жорстокого терору чинили фашистським окупантам опір. Для організації боротьби райком КП(б)У залишив на тимчасово окупованій території комуніста О. Р. Пилипчука, який вже в серпні 1941 року організував першу в районі підпільну групу, а в листопаді того ж року разом з Я. Ш. Талісом створив підпільну групу в м. Бершаді. В грудні виникла підпільна група з робітників та... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Формула успіху – плідна співпраця - В господарствах і громадах, селах Бершадського району та м. Бершадь - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники