Fridge magnet wooden gears

Лагідна вдача, чуйне серце

  • Подобається0Не подобається
  • 14 Січня 2013, 09:00

Галина Іванівна Підлубна (на знімку) працює заступником Флоринського сільського голови. Коли розпочинається її робочий день, про це годі й питати. Кажуть, на жінках тримається домашнє господарство, а тут йдеться і про участь у місцевому самоврядуванні, та ще й у такій великій громаді. Відповідальності додає і те, що трудиться у своєму рідному селі, тож хіба має право на помилку?

Могла б, будучи економістом за фахом, спокійненько натискати на кнопки калькулятора в якомусь із теплих, затишних кабінетів і зовсім не вникати ні в які проблеми громади. Тим більше, що так воно колись і було, коли працювала на базі колишньої «Сільгосптехніки», пізніше «Райагропостачу». Чимало років трудилася юрисконсультом, помічником головного бухгалтера, головним бухгалтером. Зрозуміло, що і там було несолодко, особливо у пору перемін, але не у її характері на те скаржитися.

Натомість найприємнішими словами згадувала тодішніх своїх керівників.

Коли у 2002 році запросили на виборну посаду секретаря сільської ради, не вагалася – і без проблем відпрацювала два скликання. З 2010 року вона вже заступник сільського голови. Неважко здогадатися, наскільки поталанило і теперішньому сільському голові С. П. Рожкевичу, і секретареві сільської ради В.Б. Гребенюку, якщо поруч є такий досвідчений працівник.

Флоринська громада непроста, але і на попередньому місці було не легше, хіба що матеріально краще. Хоча тієї бази немає давно, про неї ще і до сьогодні пам’ятають.
Нині ж, яку б з операцій – чи то з нерухомістю, опікунством, чи у справах соціального захисту – хто б не починав, насамперед ідуть у сільську раду. Дуже важливо не тільки вислухати кожного, допомогти, а й не порушити при цьому закон. Галина Іванівна зізналася, що хто б не прийшов на прийом, у кожному прагне уявити свою маму. А їй ніколи б у світі не нагрубила б, тому таким же чином поводить себе з іншими. Її життєвим кредо завжди було ставитися до людини так, як хоче, щоб ставилися до неї.

Щодо місцевого самоврядування, то, на її думку, воно взагалі відіграє дуже важливу роль у селі. Тому, будучи вже з досвідом, не береться навіть прогнозувати, що буде з адмінреформою.

У Флорино кажуть, що особистої доброти Галини Іванівни вистачило б на всіх. Не змарнувала її тільки завдяки тому, що на життєвому шляху завжди зустрічалися порядні люди.

– Не може такого бути, щоб хтось із підлеглих висловлював невдоволення, що не може, не хоче зробити ту чи іншу роботу, – повчав один із її попередніх керівників П.В. Попук. Дану настанову давно випробувала вже не тільки на підлеглих, а і на власній дочці Тамарі. Якщо хочеш чогось домогтися, став перед собою таку мету – повчала. І це спрацьовує.

Але поряд з усім не у її стилі втручатися у чиєсь життя, коли приймається якесь із надто важливих рішень. Наприклад, ні в чому не перечила, коли її дочка і теперішній зять вирішили створити сім’ю, будучи ще третьокурсниками одного із вузів. А внучка для неї, за її словами, то найкраще, що може дати Бог.

Сім’я ж – найголовніше. А щоб була міцною, ділилася спостереженнями по життю, варто лише робити людям добро. Воно обов’язково повернеться тим же і тому, хто його робить, і його дітям.

Галина Іванівна розраховувала, що 13 січня стане вже пенсіонером. Хоч із зміною у пенсійному законодавстві доведеться ще півтора року попрацювати, маючи лагідну вдачу і чуйне серце, не зважає і на це. Тож залишається тільки приєднатися до найкращих побажань у цей день на її адресу, в тому числі і від представників громади.

Вони, до речі, і запропонували написати про неї.

Павло КУШПЕЛА


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
3 фото   
<b>Змагання держслужбовців</b><br />Минулого четверга на Бершадщині відбулось гарне спортивне свято &ndash; на центральному стадіоні міста проходили...
2 фото   
<b>Шляхова віджнивувала першою. Інші – на завершенні. Результати – контрастні</b><br />Хоч під ранніми зерновими культурами у ТОВ «Світанок-Агросвіт» зайнято було в цьому році більше тисячі гектарів поля,...
3 фото   
<b>Відкрито оновлений дошкільний навчальний заклад у Війтівці</b><br />23 травня 2012 року ввійде в історію села Війтівка яскравою сторіночкою для її наймолодших жителів. В цей день в...
8 фото   
<b>У списках зниклих безвісти вже не значиться</b><br />Війна не вважається закінченою, допоки не буде захоронений останній солдат. І серед полеглих на фронтах бершадців –...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Баланівка
Мацета Трохим Матвійович (1906) 1906 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.42.

З історії Бершаді
14 березня 1944 року для бершадців настав радісний день: війська 2-го Українського фронту визволили їх рідне місто. В пам'ять про воїнів та земляків які віддали своє життя за визволення Бершаді, в центрі міста на братських могилах споруджено обеліски та скульптурні групи, біля підніжжя яких завжди живі квіти. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Лагідна вдача, чуйне серце - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники