Fridge magnet wooden gears

Професія за покликом душі

  • Подобається0Не подобається
  • 18 Травня 2013, 14:26

Завжди ввічлива, добра, приємна в розмові, з прихильністю ставиться до кожного з незмінним бажанням допомогти, підтримати ближнього, адже вона вічний оптиміст і мудра порадниця. Всі найкращі якості ввібрала в себе Олександра Тимофіївна Коваль.

Народилась дівчинка Саша в мальовничому селі Берізки-Бершадські. Змалечку вона тягнулася до знань і вже в юному віці вирішила, що стане вчителькою. Після закінчення школи вступила до Вінницького педагогічного інституту.

Минув час. Олександра успішно закінчила виш і стала до лав педагогів Берізкобершадської восьмирічної школи за фахом учитель української мови та літератури. Уже за короткий період роботи вона стала авторитетом серед учнів та викладачів. У молодої вчительки кожен учень розглядався, як окремий індивідуум, який має на уроках мови і літератури отримати вміння безпомилково писати, читати, мислити, а основне – давати вірну оцінку всьому. Її наполегливість, завзятість і невтомна енергія передавалась учням, тому її уроки були насиченими і цікавими. До неї за досвідом приїздили вчителі інших шкіл. На уроки до Олександри Тимофіївни хотілось іти, бо вона – вчителька за покликанням душі. Як педагог Олександра Тимофіївна в своїй роботі постійно впроваджувала новітні методи навчання та виховання дітей на засадах любові до рідної Батьківщини. Отримала міністерську відзнаку «Відмінник освіти». Її учні ставали переможцями на районних та обласних олімпіадах.

Не просто і не легко доводилось в особистому житті, адже будувались, потрібно було виховувати двох синів, доглядати двох бабусь.

Одночасно залучалась до позакласної шкільної роботи, а це вже ведення гуртків, семінарів, нарад, зустрічі із батьками учнів.

Найкраще Олександра Тимофіївна реалізувалась на посаді заступника директора школи, бо давала раду всім і всьому. Розповідає про те, що недаремно пройшли роки вчителювання, бо частину своєї широкої душі вклала в кожного учня, впливала на батьків проблемних дітей, бо були як свої рідні. Адже односельці – це як одна велика родина. Тому за свій 40-літній педагогічний стаж О.Т. Коваль отримує і понині вдячність від колишніх своїх учнів, які телефонують і надсилають вітальні листівки із різних куточків України та Росії.
При всій своїй зайнятості Олександра Тимофіївна брала участь у громадському житті села, неодноразово обиралась депутатом сільської ради.

У ці весняні дні Олександра Тимофіївна святкує свій ювілей у колі рідних і близьких. Бажаємо їй у цей гарний день чудового настрою, сонячного тепла, радості та добра від людей, сімейного щастя і благополуччя, міцного здоров’я.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Полуничка</b><br />
7 фото   
<b>Бершадський краєзнавчий музей</b><br />
13 фото   
<b>Естафета визволення</b><br />16 березня 2009 року у м Бершаді відбувся урочистий мітинг- реквієм та святковий концерт з нагоди передачі естафети...
3 фото   
<b>Тирлівці - 280 років!</b><br />Людно було минулої п’ятниці у Тирлівському будинку культури. Величне свято у чарівній тирлівській місцині, родині, з...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Крушинівка
Приятельчук Сергій Іванович (1902) 1902 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
У важких умовах воєнного часу, відчуваючи гостру нестачу ремонтно-будівельних матеріалів і робочих рук, трудящі відбудовували підприємства. Під час масових суботників та недільників робітники й службовці розбирали завали каменю та цегли, в позаробочий час монтували устаткування, яке надходило все в більшій кількості від підприємств братніх республік. У короткий строк налагодили випуск продукції... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Професія за покликом душі - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники