Fridge magnet wooden gears

Барвистий світ Олени Паламарчук

  • Подобається0Не подобається
  • 25 Березня 2014, 12:16

Сорок картин, незліченна кількість малюнків усіх стилів, десятки художньо оформлених побутових речей – це все буденність прекрасної людини. Олена Паламарчук – учителька першої міської школи.

Ще з юних літ у неї виявлялись організаторські здібності, які поєднувалися із талантом художника. Ці риси вона перейняла від своїх батьків – Івана Олександровича та Агрипіни Устимівни Мазурів.

Батько був учителем допризовної юнацької підготовки та образотворчого мистецтва в школі №1. Всіляко підтримував творчі задатки своєї доньки, був добрим та чуйним, виховав не одне покоління дітей. Мати працювала в райко мі партії, завжди наголошувала юній Олені, що насамперед потрібно добре вчитися. Мріяла, аби дочка була лікарем. Але не так сталося, як гадалося.

Після закінчення школи Олена вступила у СергієвоПосадський художній технікум іграшки. Будучи ще студенткою, працювала на Бершадському керамічному заводі, згодом влаштовується на роботу у будинок дитячої творчості, але по-справжньому знайшла себе в школі, де вже чимало часу працює вчителем художньої культури, образотворчого мистецтва та практичним психологом.

Немало нею було зроблено для школи: чудово оформлені петриківським розписом шкільні коридори, вона допомагає організовувати та оформляти різні свята, готує декорації для агітбригад та творчих колективів. Веде гурток малювання, учні якого беруть участь у виставках «Мистецтва лагідні долоні» в шкільному музеї, у міських та державних святах. Під педагогічним крилом Олени Іванівни виросло чимало юних талантів, а деякі учні вступили до художніх та архітектурних вузів.

Учителька володіє багатьма художніми техніками: малювання акварельними, темперними, олійними, акриловими фарбами, батік. Вона творить чудові картини із шкіри, займається художнім оформленням жіночих сумочок, прикрас для волосся, предметів побуту, також виготовляє іграшки, займається різьбою по дереву та ліпленням із пластики. Важко навіть назвати стиль, непідвладний їй. Олена Іванівна особливо любить дарувати свої вироби знайомим і рідним.

Чоловік Олександр всіляко підтримує дружину у її творчій діяльності, є цінителем мистецтва. Донька Лілія перейняла мамин талант і зараз, навчаючись на факультеті математики, теж пише картини на замовлення.

Олена Іванівна вже кілька років працює соціальним педагогом. Нелегка ця робота, оскільки змушує відволікатися від мистецтва. Часто доводиться вирішувати різні проблеми, конфлікти, казуси, які виникають у неблагополучних сім’ях, а також між дітьми.

Впевнено і переконливо привчає наставниця дітей до добра, проводячи акції милосердя на підтримку людей, які бідують, дітей, які потребують підтримки. Допомагає знаходити вихід із різних ситуацій, активно працює над тим, аби у дітей знизився рівень жорстокості.

Поєднання в одній прекрасній людині двох абсолютно різних професій є унікальним. Багато нею було зроблено для дітей та для школи, і ми впевнені, що буде зроблено ще більше. Весь учнівський колектив дякує їй за сумлінну працю та тепло, яке вона дарує дитячим серцям.

Шановна Олено Іванівно, дякуємо Вам за те, що Ви у нас є.

Дмитро КРАСИЛЕНКО, учень 11 класу Бершадської ЗОШ №1.


Дивіться також в розділі  Персоналії
» 16.06.2018 Людмила Володимирівна Колесник – лікар загальної практики – сімейної медицини Бершадської амбулаторії ЗПСМ. Працює на цій відповідальній посаді з 2008 року.
» 16.06.2018 Досвідчений лікар і мудрий колега Оксана Богданівна Шелест народилася та виросла у родині медиків, тому і не дивно, що і професію обрала відповідну.
» 08.04.2018 Марко Іванович Грищук народився у квітні 1943 року в П’ятківці, в сім’ї хліборобів. Коли йому було півтора року, батько пішов на війну, і вихованням сина займалася мати.
» 07.04.2018 Наполегливий, працьовитий, відповідальний, організований – цими та багатьма іншими позитивними якостями володіє добрий господар, люблячий чоловік і батько, надійний товариш і побратим Ярослав Антонович Фурик. Народився чоловік у квітня 1963 року...
» 25.03.2018 Головне – здоров’я людей
» 25.03.2018 Нелегка йому випала доля…
» 17.03.2018 У праці життя і краса
» 17.03.2018 Добра, ніжна, неповторна
» 08.03.2018 Зелені гектари Анатолія Гуза
» 08.03.2018 Ветеран, працелюб, порадник
Всі статті розділу Персоналії »
Цікаві фото
7 фото   
<b>Є така річка в Бершадському районі</b><br />Для тих, хто ще&nbsp;не знає, нам до Ялти рукою подати. В&nbsp;селі М'якохід тече на перший погляд непримітний...
7 фото   
<b>Запалення газу в Шумилові</b><br />2 лютого 2011 року у с Шумилів Бершадського району перебував голова Вінницької облдержадміністрації М.Джига.
28 фото   
<b>Фестиваль родинної пісні "Мамина піч 2012"</b><br />Щойно закінчився черговий фестиваль родинної пісні &quot;Мамина піч&quot; в с. Канава Тиврівського р-ну. Дуже...
5 фото   
<b>13 квітня – День посадки лісу</b><br />13 квітня 2013 року у районі проведено загальнообласну екологічну акцію «День посадки лісу», у якій взяли участь...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Красносілка
Нагорний Микола Романович Українець, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий.

З історії Бершаді
Славною традицією став зв'язок з трудівниками соціалістичних ланів - вже багато років шефствує комбінат над колгоспом «Перемога» села Поташні. Серед інших бершадських підприємств, що нещодавно утворились, - райоб'єднання «Сільгосптехніки», якому на честь 50-річчя Комуністичної партії України було присвоєно звання колективу комуністичної праці. Самовіддана праця здруженого колективу об'єднання... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Барвистий світ Олени Паламарчук - Бершадь в персоналіях - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники