Fridge magnet wooden gears

Глинське в новинах

 На півдорозі до мрії

На півдорозі до мрії


Питання газифікації правобережної частини району, по річці Південий Буг, за останні роки настільки набило оскомину багатьом із наших жителів, що тепер дехто цю публікацію може розцінювати, як своєрідний піар діючої влади перед виборами. Однак, ознайомившись з інтерв’ю з начальником відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, він же головний архітектор району, О.М. Гуменом,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Керівники та спеціалісти СТОВ «Нива» с. Сумівки щиро вітають з 65річчям директора товариства, шановного Станіслава Павловича ЦАРЮКА (15.07) Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти. Наділенні мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва дорога Висвічує щастям, і радістю, й миром, Добра Вам,... читати далі ...»


 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Незабутні фронтові роки

Незабутні фронтові роки


Добре пам’ятає кожен день війни житель села Флорино Трохим Антонович Паламарчук. Родом він з хутора Глинського, народився в 1924 році. У родині, крім нього, було ще два брати – старший Іван був призваний в армію в 1940 році і пропав безвісти в перші дні війни, а молодший помер ще десятирічним. Семирічну школу Трохим Антонович закінчив у 1939 році в П’ятківці. Звістка про початок війни... читати далі ...»

 Зацікавлено і конструктивно пройшли збори громадян в П’ятківці

Зацікавлено і конструктивно пройшли збори громадян в П’ятківці

26 Квітня 2012, 19:43 / В громадах / Бершадь / Глинське / П'ятківка

Вони відзначилися не лише гарною явкою людей, численним представництвом запрошених, серед яких були і депутат обласної Ради М.І. Кучер зі своїми підлеглими з Бершадської філії «Зернопродукт МХП», голова районної ради М.Г. Бурлака, а й зацікавленою та конструктивною роботою. Звітуючи перед односельцями, сільський голова Л.А. Свистун зупинився на ситуації в селі, охарактеризував діяльність... читати далі ...»

 Дякують всі жителі

Дякують всі жителі

1 Квітня 2012, 21:15 / Відгуки / Глинське / П'ятківка

Хоч на посаді сільського голови я лише півтора року, особисто вже відчув не раз, що без спонсорської допомоги громаді від інвесторів, особливо таким віддаленим від центральних доріг і садиб селам, як П’ятківка і Глинське, у наш час не обійтися. У селищі Глинське лише 250 жителів, і здавалося б, що там того вуличного освітлення, щоб його виконати. Сільська рада виділила на те 12 тисяч гривень,... читати далі ...»

 Вiiтаємо!

Вiiтаємо!


Дорогі, милі жінки Бершадщини! Рада сільгоспвиробників району щиро вітає вас із чудовим весняним святом – 8 Березня! Зичимо здоров’я, благополуччя і радості, терпіння і ніжності, працьовитості і доброти. Бажаємо вам спокою, миру в родині, щоб щастя всміхалось при кожній годині. Тепла і поваги – від добрих людей, любові й щедрот – від рідних дітей! Дорогі, любі трудівниці та... читати далі ...»

 Ми вас вітаємо, любі, найкращі, милі, дорогі!

Ми вас вітаємо, любі, найкращі, милі, дорогі!


Керівник, правління, профком ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» від усієї душі шлють найкращі слова вітань з нагоди Міжнародного жіночого дня шановним трудівницям і жінкам-ветеранам товариства. Бажаємо вам завжди залишатися чарівними, люблячими і коханими, в усьому бути надійною опорою своїм рідним. Зичимо вашому дому достатку і злагоди, вашим рідним – здоров’я та щастя! Хай руки... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): П’ятківський сільський голова Л.А. Свистун, першокласниця Інна Коваль і завідуюча сільською бібліотекою Л.В. Перевозняк Ініціатива й співпраця дають результати

Ініціатива й співпраця дають результати

26 Лютого 2012, 21:36 / Нове в роботі / Глинське / П'ятківка

День районної ради в П’ятківській територіальній громаді проходив незадовго до свята захисників Вітчизни, тож до групи депутатів – керуючого справами виконавчого апарату районної ради М.П. Грабчака, начальника юридичного відділу В.Л. Олійника, завідуючого відділком Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» М.М. Палисюка на чолі з головою райради М.Г. Бурлакою долучився і голова районної... читати далі ...»

 Вдячні депутату

Вдячні депутату

26 Лютого 2012, 21:20 / Відгуки / Бершадь / Глинське / П'ятківка

До мене, депутата сільської ради, ще позаторік звернулися мої односельчани, щоб посприяв налагодженню у селищі Глинське нормального електропостачання, яке вже не витримувало ніякої критики, а також у вирішенні проблеми автобусного сполучення на маршруті Бершадь-П’ятківка. Спочатку я звернувся з даними проблемами до керівників Бершадських електромереж і АТП-10527, керівництва району. Але... читати далі ...»

 Кращий меценат району у 2011 році

Кращий меценат району у 2011 році


Сьогодні, мабуть, важко знайти територіальну громаду, яка б могла вирішувати всі свої проблеми та кожного її жителя без благодійної допомоги. Приємно, що в незалежній Україні почався процесс відродження блогодійності. Наприклад, у Бершадському районі можна навести чимало прикладів такої допомоги з боку керівників, підприємців як громадянам, так і різним закладам. Але, без сумніву,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільгоспвиробників ра - йону щиро вітає з Новим роком і Різдвом Христовим всіх аграріїв Бершадщини. Новоріччя – це свято добра, свято успіху, мрії, удачі. Бажаємо вам, вашим рідним доброго здоров’я, щастя, благополуччя, довголіття, родинного затишку, миру і достатку. Нехай у 2012 році збудуться всі задуми і сподівання. Шановні працівники освіти! Від відділу освіти та... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм директора районного центру СССДМ Тетяну Віталіївну КУБКО (10.12) Бажаємо, щоб Ваш шлях був чистий і ясний, як сонце, прозорий та світлий, як небо, щоб на ньому завжди цвіли червоні троянди кохання, білі лілії вірності та зелені гілочки надії. Хай щастя і радість супроводжують Вас в житті, завжди омиває океан здоров'я, а... читати далі ...»

На знімку: на прийомі у депутата обласної ради Г.М. Заболотного (у центрі) житель Джулинки Г.П. Кучерявий. Зліва – голова районної ради М.Г. Бурлака, справа – помічник-консультант депутата облради Я.О. Черватюк. В полі зору – проблеми людей

В полі зору – проблеми людей

5 Листопада 2011, 10:34 / Нове в роботі / Бершадь / Глинське / Джулинка

Минулої середи депутат обласної ради Г.М. Заболотний провів у Бершаді черговий особистий прийом громадян. Майже чотири години тривало спілкування Григорія Михайловича з земляками. Разом з ним проблемами людей переймалися й голова районної ради М.Г. Бурлака, голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та міський голова М.І. Кольченко. Перед цим Г.М. Заболотний, М.Г. Бурлака і М.І. Кольченко на... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


28 жовтня виповнюється 60 років, як стали на весільний рушник наші дорогі, добрі батьки, лагідні, турботливі дідусь і бабуся, прадідусь і прабабуся Іван Дмитрович та Варвара Федорівна МАРШУКИ з Бершаді. Щиро вітаємо їх та бажаємо всього найкращого. Минає шістдесят, як молоді й щасливі Ви свої долі у одну сплели, І, об'єднавшись на життєвій ниві, Ви лебедину вірність зберегли. Дітей... читати далі ...»

Сторінки:
8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Глинське всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Глинське. Новини села Глинського, фото. Все про Глинське
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення