Кидрасівка в новинах

 ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ

ПРОКЛАДАЮТЬ МОСТИ ДРУЖБИ


Нині у житті держави й у житті кожної людини роль електричних засобів інформації і зв’язку стрімко зростає. Без них неможливий суспільний прогрес, економічне зростання, просування до світових стандартів. Напередодні професійного свята на запитання кореспондента відповідає заступник начальника цеху електрозв’язку №18 І.І. Теслюк. – Насамперед, Іване Івановичу, коротко охарактеризуйте цех... читати далі ...»

 ПРО СЕЛО – З ЛЮБОВ’Ю

ПРО СЕЛО – З ЛЮБОВ’Ю

14 Листопада 2007, 19:47 / Нам пишуть / Кидрасівка

Дуже приємно поглянути на наше рідне село. Обвита зеленим бархатом маленька Кидрасівка. Школа, церква, будинок культури, контора, їдальня – все побудовано акуратно. Тут мешкають порядні, веселі люди, немов усі рідні, поважають один одного. Наш сільський голова Валерій Іванович Беник – чесний, скромний, гарно справляється із своїми обов’язками, усіх захищає і оберігає село. Наповнене любов’ю і...


 ЧОМУ ЛЮДИ ЗАЛИШАЮТЬ СЕЛО?

ЧОМУ ЛЮДИ ЗАЛИШАЮТЬ СЕЛО?

14 Листопада 2007, 19:02 / Актуально / Кидрасівка

Дехто каже, що у них важко стало жити. Так, праця в селі важка, але селянам не звикати до труднощів. До того ж не всі виїжджають. Спробувавши міського життя, дехто повертається. Глибоко ж пускають коріння там, де народилися, ті, хто зумів впізнати усі блага і красу, якими наділила село природа. І не так просто залишити їм найдорожчий для них клаптик землі, свою малу батьківщину. Але хіба можуть... читати далі ...»

 ЩОБ УНИКНУТИ ЛИХА

ЩОБ УНИКНУТИ ЛИХА


Складні кліматичні умови, спека, сприяють виникненню пожеж. Тільки за останні дні довелося декілька разів виїжджати на їх гасіння. Загоряння сухої трави біля хлібних, лісових масивів мало місце у П'ятківці, Джулинці, Кидрасівці. Щоб уникнути лиха, треба приділяти більше уваги застережливим заходам на місцях. Відкритий вогонь застосовувати подалі від хлібних масивів, під час відпочинку у лісі не... читати далі ...»

 АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ

АВТОМОБІЛЬ – ЗРАЗКОВОМУ ДІЛЬНИЧНОМУ


Старший дільничний інспектор майор міліції Федір Дмитрович Кокарча народився в Молдові. По закінчені школи поступив на навчання до будівельного технікуму в м. Кишиневі, після успішного закінчення якого проходив службу в армії. Демобілізувавшись, працював будівельником в м. Котовську Одеської області, в с. Флорино нашого району. З 1989-го по 1990 рік Федір Дмитрович працював заступником... читати далі ...»

 УВАГУ – СІЛЬСЬКИМ МЕДИКАМ

УВАГУ – СІЛЬСЬКИМ МЕДИКАМ


Усі ми розуміємо, що без розв'язання проблеми первинної медико-санітарної допомоги, годі сподіватися на позитивні зрушення в галузі. Світовий досвід, узагальнений Всесвітньою організацією охорони здоров'я, свідчить, що розвиток первинної допомоги на засадах сімейної медицини є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу і раціонального використання коштів, ліквідації нерівності у... читати далі ...»

 ВІД КОГО ЗАЛЕЖАТЬ ДОЛІ?

ВІД КОГО ЗАЛЕЖАТЬ ДОЛІ?

22 Квітня 2007, 22:14 / Є така думка / Кидрасівка

Як різняться вони? Над деким вона так вже позбиткується, що і не передати. Але і в таких випадках, хто має силу, переборює негаразди і залишається людиною. Глушить їх горілкою лише той, у кого не вистачає терпіння вистояти. Полегшення при цьому хоч і настає, та лише до тих пір, поки зелений змій взагалі не візьме таку людину у свої міцні обійми. А так, як з них не так просто вже і вирватися,... читати далі ...»

 КЛАПТИК ЗЕМЛІ НА ПАГОРБАХ

КЛАПТИК ЗЕМЛІ НА ПАГОРБАХ

14 Березня 2007, 20:59 / Спогади / Кидрасівка

Вже 63 роки пройшло з того дня, як наше село визволили від фашистських загарбників. Для тих, хто пережив воєнне лихоліття, це наче недавно було: здригалася і стогнала земля, а небо клекотіло… І начебто вже давно залікували рани війни, але назавжди вони не зникають. А хіба можуть вони зникнути для тих, хто втратив рідних? На романівських пагорбах є клаптик землі, обкопаний ровом і обсаджений... читати далі ...»

 ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ

ЗДОБУТКИ І ПЕРСПЕКТИВИ


Якщо повести мову про державну ветеринарну службу, то справедливо буде відзначити, що вона є однією з небагатьох, яка не тільки збереглась, а й набирає нових обертів. Про сьогодення служби кореспондент газети вів мову з С.В. МанЧенко, яка її очолює. – Світлано Василівно, як спрацювали у минулому році? – Якщо аналізувати виконання планів по профілактиці інфекційних і незаразних хвороб,... читати далі ...»

 А ПРОФЕСІЯ ЦЯ НЕПРОСТА

А ПРОФЕСІЯ ЦЯ НЕПРОСТА


Чимало однолітків усе життя знаходять затишок під батьківським дахом. Світлані Василівні Манченко довелося закінчувати середню школу і ветеринарний факультет вищого навчального закладу, коли проживала у Нижньому Новгороді. Мама зважилася переїхати з Берізок-Бершадських до неї. Україну ж, рідне село ніколи не переставала любити. Навідувалася майже щороку. У Бершаді проходила переддипломну... читати далі ...»

 І СЛОВОМ, І ЛІКАМИ

І СЛОВОМ, І ЛІКАМИ

25 Лютого 2007, 13:47 / Нам пишуть / Кидрасівка

На світі живу вже чимало. Багато доводилося бачити, спілкуватися з різними людьми. І я переконалася, що добрих людей все ж таки більше. Недавно, наприклад, потрапила у терапевтичне відділення районної лікарні. Які ж прекрасні люди там працюють. Ні, вони не з тих, щоб абияк відбути зміну і йти додому. Боротьбу за здоров'я ведуть, як тільки можуть. Вийшовши з лікарні, почуваюся здоровішою і... читати далі ...»

 У КИДРАСІВЦІ НАРКОБІЗНЕС?

У КИДРАСІВЦІ НАРКОБІЗНЕС?

17 Лютого 2007, 14:16 / Актуально / Кидрасівка

Співробітники Бершадського районного відділу міліції отримали інформацію, що у Кидрасівці жінка реалізує наркотичну сировину. При перевірці дана інформація підтвердилася. З метою документування протиправної діяльності даної особи, прокурор області санкціонував оперативну закупівлю наркотичної сировини. Співробітники відділень по боротьбі із незаконним обігом наркотиків та карного розшуку... читати далі ...»

 ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ

ПОВІТРЯ І ВОДА БУДУТЬ ЧИСТИМИ, А ЗЕМЛЯ – РОДЮЧОЮ


З інформації на сесії П.В. ПОПУКА – депутата районної ради, державного інспектора з охорони навколишнього середовища. Комплексною екологічною програмою Бершадщини на період 2004-2015 років передбачено завдання спрямувати дії управлінь, відділів РДА, підприємств, установ та організацій, міської та сільських рад на виконання комплексних заходів на створення правових, фінансових,... читати далі ...»

 А МИ ЗРОСТАЛИ БОСИМИ

А МИ ЗРОСТАЛИ БОСИМИ

12 Серпня 2006, 17:42 / Нам пишуть / Кидрасівка

Хочу повести мову про наше здоров'я. Раніше всі, від малого до старого, більшу частину року ходили босоніж. Ми, як були малі, оббігали по снігу ще і навколо хати, тільки щоб мама не бачила, і – на піч. Весною, бувало, ще сніг, лише місцями стежки, а ми вже босі. Пастушки з весни до осені випасали худобу теж без взуття. Так підошви затовкали по стерні і бур'янах, що ніякий будяк не дістане. Хіба... читати далі ...»

 ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО

ОДНЕ ВЕСІЛЛЯ НА СЕЛО


Мусимо констатувати: село – колиска нації, без чого неможливо уявити собі нашу Україну, – поступово відмирає. На жаль, така тенденція спостерігається і в нашому районі, адже в деяких населених пунктах вже практично не народжують дітей, у той же час люди (не тільки похилого віку) вимирають швидкими темпами. Так, у територіальних громадах Голдашівської, Михайлівської, Кидрасівської сільських рад... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення