Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

На знімку: голова обласної ради Г.М. Заболотний (у центрі), голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький вручають голові релігійної громади Святого Апостола і Євангеліста Луки села Шумилова протоієрею Анатолію Манзенку документи на комплекс будівель та споруд храму. Культові споруди - релігійним громадам

Культові споруди - релігійним громадам


У неділю відбулася, без перебільшення, важлива історична подія – Кошаринецькій, Сумівській та Шумилівській релігійним громадам передано у власність комплекси будівель та споруд храмів Тульчинської єпархії Української Православної Церкви. Приємну місію виконали голова обласної ради Г.М. Заболотний, начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький, голова... читати далі ...»

 Вибори депутатів верховної ради!

Вибори депутатів верховної ради!


Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року Бершадська районна територіальна виборча комісія (Бершадський район, Вінницька область). РІШЕННЯ №1 19 вересня 2010 року м. Бершадь, вул. Радянська,23 Про формування міської та сільських територіальних виборчих комісій У відповідності до чч. 6, 15 ст. 22 Закону... читати далі ...»


На знімку: на прийомі у голови облради А.Г. Загоруйко з Великої Киріївки. На прийомі в голови обласної ради

На прийомі в голови обласної ради


Минулої п’ятниці Григорій Заболотний провів черговий особистий прийом громадян. Такі прийоми давно стали традиційними, і до голови обласної ради постійно йдуть люди з проханням, аби допоміг вирішити ту чи іншу проблему. Такі виїзні прийоми, згідно з рішенням облдерж - адміністрації та облради, проводяться зараз не менше одного разу на два місяці, або й частіше. Проблеми, з якими йдуть люди до... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Тож нехай у долі твоїй щастя квітує золотаво-іскристим розмаєм. Бог ласкавий хай радість дарує І здоров’я міцне посилає! Дорогі трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»! Адміністрація, профком підприємства щиро вітають вас, ваших рідних із Днем незалежності нашої держави. Бажаємо миру, злагоди, благополуччя. Будьте щасливі і здорові. Хай наша споконвічна працьовитість,... читати далі ...»

На знімку: директор ТОВ «Агрофірма «Джулинка» Микола Федорович Хливнюк розповідає про одну з його численних відзнак за вагомий внесок в розвиток держави. Тридцять років – як тридцять кроків

Тридцять років – як тридцять кроків


Цього разу ідея написати про директора ТОВ «Агрофірма «Джулинка» М. Ф. Хливнюка виникла несподівано. Завітавши 9 липня на територію господарства, випадково дізнався, що саме цього дня виповнилося тридцять років, як він почав головувати. Щоправда, спочатку 17 років очолював осіївське господарство. Не так просто пригадати ще когось із керівників, які б цілих три десятиліття пропрацювали у... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та достатку. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, робота приносить насолоду та наснагу, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові, довгих років бадьорості та гарного настрою. Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 55- річчям... читати далі ...»

На згадку з громадськими кореспондентами під час святкування Дня журналіста минулого року. Фото Сергія КІСИКА Громадські кореспонденти районки

Громадські кореспонденти районки


Слово робсількор для деяких читачів молодшого віку видасться незрозумілим, а відтак і дещо архаїчним. А тим часом, багато років робітничо-селянські кореспонденти були, а нині вони іменуються громадськими кореспондентами, і залишаються найнадійнішими співтворцями журналістів у їхній нелегкій роботі, що вдало вирізняє нашу районку від інших. Причому справа ця абсолютно безкорислива, бо якщо в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» шлють найтепліші слова вітань і побажань з нагоди 65-ї річниці Великої Перемоги ветеранам війни та праці, усім трудівникам підприємства, ветеранам праці та їхнім сім’ям. Будьте щасливі та здорові, добра вам, радості й любові. Достатку, втіхи в кожен дім, щоб затишно було у нім. Хай в очі ваші та серця... читати далі ...»

 Подяка

Подяка

25 Квітня 2010, 00:47 / Відгуки / Кидрасівка / Михайлівка

Висловлюю щиру вдячність всім, хто допоміг у випуску моєї книжки «Мелодії душі». Особливо дякую Т.Н. Кучанській, Ф.Х. Шевчуку за моральну підтримку та за значну матеріальну допомогу сім’ям В.І. Дундука, І.І. Гарами з Одещини, П.М. Третяка, С.В. Мороза з Кидрасівки, внукам і дітям В.І. Горобця, В.І. Греська та сестрі Ганні Михайлівні Рудик з Михайлівки. Нехай добро повернеться сторицею, а... читати далі ...»

 П’ятиріччя поступу

П’ятиріччя поступу

31 Березня 2010, 00:45 / Нове в роботі / Бершадь / Кидрасівка / Устя / Шляхова

Минулого тижня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуто такі питання: 1. Про хід виконання Стратегії економічного та соціального розвитку Бершадського району за період 2005-2009 років. 2. Про роботу щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів виконавчої влади, виконання контрольних документів у... читати далі ...»

 Сільський голова

Сільський голова

10 Лютого 2010, 09:37 / Персоналії / Кидрасівка

Чотирнадцять років Валерій Іванович Беник працював механіком по ремонту техніки у кидрасівському господарстві, ще декілька – очолював колектив механізаторів і непогано зарекомендував себе, тож більшість односельчан віддали свої голоси на виборах три з половиною роки тому саме за його кандидатуру, обираючи сільським головою. Будучи знайомим з ним впродовж років, не раз переконувався, що... читати далі ...»

 В оновлену державу – новою сім’єю

В оновлену державу – новою сім’єю

10 Лютого 2010, 09:25 / Вдома / Кидрасівка

Двічі пам'ятним стане 7 лютого – день другого туру виборів Президента нашої держави для молодого подружжя Тані і Сергія з Кидрасівки. Саме цього дня обоє стали на весільний рушник. Це знакова подія для села, в якому весільні церемонії стали нині, на жаль, рідкістю. Зате вдалими для молодят, стверджують односельці. І хоч наречений родом не із цього села, воно вже йому дуже сподобалося. У свій...

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Демографічна ситуація кардинально не змінилася

Демографічна ситуація кардинально не змінилася


З кожним роком населення нашого району, на жаль, поступово зменшується. Торік на Бершадщині народилося 659, а померло 1197 чоловік (у 2008-му відповідно 678 і 1293). Лише у місті народжуваність випереджає смертність (народилося 171 немовля, померло 147 чоловік). У Дяківці ці показники становлять відповідно 7 і 8, у Флорино – 54 і 61, у Війтівці – 48 і 61, у Бирлівці – 23 і 38. У решті сіл... читати далі ...»

 Знаменні і пам’ятні дати Бершадщини в 2010 році

Знаменні і пам’ятні дати Бершадщини в 2010 році


24 січня – 110 років від дня народження (1900) Будкевича Григорія Яковича, заслуженого лікаря УРСР, який працював у Бершаді в 1934-1964 рр., де й похований. 28 січня – 45 років від дня народження (1965) Ільченка Михайла Степановича – воїна-афганця, який народився в Осіївці. Загинув 23 квітня 1984 року. Березень – 80 років (1930) тому була створена Бершадська МТС. 7 квітня – 120 років... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення