Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація шлють найщиріші вітання з нагоди 45-річчя секретарю Флоринської сільської ради Володимиру Борисовичу ГРЕБЕНЮКУ (5.07) Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а... читати далі ...»

На знімку: розмову з головою районної ради М.Г. Бурлакою (в центрі) окремі учасники сесії продовжили й після її закінчення. Спільні проблеми і розв'язувати спільно

Спільні проблеми і розв'язувати спільно


Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради М.Г. Бурлака коротко проінформував про роботу ради та її голови у міжсесійний період з 4 лютого по 29 квітня 2011 року. Він, зокрема, зазначив, що було проведено 12 засідань постійних комісій, на яких розглянуто і детально проаналізовано 38 питань, у тому числі й ті, які винесені на розгляд нинішньої сесії райради. На особистому... читати далі ...»


 Про здоров’я треба і самим дбати

Про здоров’я треба і самим дбати


Закон України «Про охорону праці» передбачає, що перед оформленням на роботу кожний працівник повинен пройти попередній медичний огляд та здати у відділ кадрів довідку з висновком медичної комісії про придатність його до роботи в тих чи інших умовах. Крім проходження попереднього медичного огляду, працюючі в шкідливих та небезпечних умовах праці щорічно мають проходити періодичні медичні... читати далі ...»

 Охорона культурної спадщини району

Охорона культурної спадщини району


Унікальні культурні надбання, які тисячі років створювалися на території України попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою спадщини всього людства. Зберегти і примножити ці скарби, зробити їх доступними для людей є обов’язком української держави і суспільства. Нині в Бершадському районі під охороною держави перебуває 139 пам’яток, з них 82 – історії, 38 – археології, 18... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на посадці саджанців лісник обходу Юрій Павлович Кушнір, класний керівник дев’ятого класу Яланецької школи Олена Артемівна Варварина і головний лісничий райагролісу Володимир Іванович Мочульський. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Садили ліс прямо з коліс

Садили ліс прямо з коліс


Працівники Бершадського райагролісу, як і учні та вчителі Яланецької школи, на ділі доводять, що посадка лісу – справа благородна. Хоч дорога в яругу була надто крутою, ще здаля почули гомін школярів, що линув з урочища Воронюкове, як його називають у Яланці. Виявляється, тут, неподалік річки Дохно, пустував цілий гектар непридатної через надмірну зволоженість землі, на якій навіть... читати далі ...»

На знімку: Перебуваючи у Кидрасівці, О.Ф. Снігур зустрівся і з механізаторами, які готувалися до виїзду на посів гороху у СФГ «Кидрасівське» На те і влада, щоб міцніла громада

На те і влада, щоб міцніла громада


Хоч у Кидрасівці лише 329 дворів, та із них діючих лише до двохсот, в яких проживає 446 чоловік населення, орієнтуючись хоча б на загальний вигляд цього села, зокрема його центр, ні в кого, мабуть, навіть думки не промайне, щоб назвати його неперспективним. Тим більше, що 214 його жителів ще працездатного віку. Діють тут три селянсько-фермерських господарства і, чим найбільше гордиться... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм начальника управління Державного казначейства у Бершадському районі Галину Леонідівну УСАТЮК (14.03) Бажаємо Вам як енергійній, чуйній людині та яскравій особистості міцного здоров’я, творчого натхнення, великого людського щастя, добробуту, миру і злагоди у Вашій родині. Нехай всі Ваші добрі справи... читати далі ...»

 Пам'яті земляка

Пам'яті земляка


В Гайвороні на Кіровоградщині відбувся турнір з футболу пам’яті відомого спортсмена, нашого земляка Геннадія Васильовича Пантелейчука. Дев’ятнадцятирічним юнаком він вже виступав в професійному футболі в складі кіровоградської «Зірки». Швидкісний дриблінг, «гарматний» удар по м’ячу, фантастична швидкість та мислення ставили його в ряд кращих футболістів України. Уродженець Джулинки, Г.В.... читати далі ...»

 З 8 Березня!

З 8 Березня!


Любі жінки! Дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас. Здавна повелося, що жінка в сім'ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і... читати далі ...»

На знімку: голова фермерського господарства П.М. Третяк біля орендованого поля. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Сім'я Третяків - фермери

Сім'я Третяків - фермери


Побутує думка, що працюючи біля землі, ще ніхто не розбагатів. Та коли у нашій державі було взято курс на розвиток фермерства, сім’я Третяків з Кидрасівки всетаки зважилася на це. Про те, що з цього вийшло, і піде мова у цьому матеріалі. Землю вони тепер орендують не тільки у своєму селі, де починали з власних паїв, а й в сусідній Голдашівці. Тут частина її жителів, коли розпалося КСП, самі... читати далі ...»

 Свята вода очищує і виганяє нечисть

Свята вода очищує і виганяє нечисть


Його ще називають Йордан та Богоявлення. З ним пов'язують хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Традиційно в цей день освячують воду і тримають її цілий рік. Вона має цілющі властивості. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, його охрестив Іван Хреститель. Спаситель вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

8 Грудня 2010, 10:40 / Привітання / Кидрасівка / Лісниче / Яланець

Ти з кожним днем дорослішаєш, доню, І розквітаєш, квітко чарівна, Хай щастя падає тобі в долоні, А на душі буде завжди весна. Хай збудеться все задумане тобою, І добротою сяють очі-промінці. Хай Бог оберігає тебе, доню, Хай поважають тебе скрізь усі. Будь завжди здорова й щаслива, Ступай у свій шлях життя сміливо. Дирекція ТОВ «Яланецьке» та трудовий колектив щиро вітають з гарним ювілеєм... читати далі ...»

 Михайло Бурлака: "У співпраці - запорука успіху!"

Михайло Бурлака: "У співпраці - запорука успіху!"


День місцевого самоврядування – це наше спільне свято. Адже всі ми – члени громади села, міста і найактуальніші питання життя району завжди вирішуємо разом: радимося, дискутуємо, приймаємо рішення, виконуємо їх. Саме в самоврядній системі втілюються в життя закони, реалізуються політичні права громадян, надається широкий комплекс різноманітних послуг. Зі своїми турботами, питаннями... читати далі ...»

Голосують бершадці Леонід Вікторович Писанецький з дружиною Вірою Марківною. Місцеве самовряддя: час оновлення

Місцеве самовряддя: час оновлення


Остання неділя жовтня нинішнього року українцям запам’ятається не стільки переходом на зимовий час, як виборами нової самоврядної влади на місцях. Чергові місцеві вибори проходили за змішаною – мажоритарно-пропорційною – системою. Виборча кампанія була короткою і тривала всього 50 днів. Кульмінація виборів – день голосування, адже від волевиявлення громадян залежить, хто... читати далі ...»

На знімку: рідна Кидрасівка зустріла свого сина теплом золотої осені і сердець людей. "Все це дуже рідне і близьке..."

"Все це дуже рідне і близьке..."


В останню п’ятницю перед виборами голова обласної ради Григорій Заболотний в котрий вже раз приїхав у рідний район. І прибув не стільки для того, щоб агітувати за себе і за своїх колег, з якими разом йшов на вибори, скільки для того, щоб відверто поговорити про насущні проблеми сьогодення нашої області, а особливо селян. А при потребі і можливості допомогти. Робоча поїздка, в якій взяв участь і... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення