Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

 ДОПОМІГ УЧИТЕЛЬ

ДОПОМІГ УЧИТЕЛЬ

25 Листопада 2008, 08:53 / Нове в роботі / Кидрасівка

В нашій газеті вже розповідалося, що церкву у селі Кидрасівці побудовано кілька років тому значною мірою завдяки сприянню братів Заболотних. Прихожани, сільська громада, звичайно, теж допомагали, але хіба могло вистачити на все грошей у такому малому селі? Тож є ще біля церкви, у якій вже відбуваються відправи, до чого докласти рук. Недобудованим, наприклад, залишався паркан. Та нещодавно... читати далі ...»

 ІНІЦІЮЄ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

ІНІЦІЮЄ СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА

25 Листопада 2008, 08:53 / Нове в роботі / Кидрасівка

Не так давно дитячий садочок відкрито в Кидрасівці. Сталося це завдячуючи голові обласної ради Г.М. Заболотному, який є виходцем з цього села. Саме він посприяв фінансуванню. Кидрасівчани дякують за це також голові райдержадміністрації С.Л. Шульц, голові районної ради М.Г. Бурлаці, начальнику районного відділу освіти РДА Л.Т. Почвірній, підприємцям В.М. Гумену, П.М. Третяку, Ю.Л. Менкалю, які... читати далі ...»


 Вітаємо!

Вітаємо!


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника поштового зв’язку с. Маньківки Ольгу Тимофіївну ІВАХНЕНКО (18.11) та листонош Аллу Степанівну СОРОКУ (14.11) з с. Тернівки, Марію Омелянівну КУЧЕР (14.11) з с. М’якоходу, Ніну Петрівну РУДНИЦЬКУ (15.11) з с. Джулинки.Хай сонце світить, і зорі сяють, Хай друзі і рідні... читати далі ...»

 ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА

ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА


Знову вересень покликав дітвору до Країни знань. В освітніх закладах знову звучить рідна й незабутня мелодія – голос шкільного дзвінка, що для всіх дорослих назавжди залишиться символом дитинства і юності.Позавчора вся країна відзначила День знань – свято не лише школярів і студентів, вихователів і вчителів, а й кожного із нас. А напередодні, минулої п’ятниці, відбулася традиційна серпнева... читати далі ...»

 НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ


Як повідомили у районному управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, у господарствах району завершується обмолот ярого ячменю, на 80 відсотках площ обмолочено озиму пшеницю. Першими завершили жнива хлібороби Шляхової, Березівки, Теофилівки, Дяківки, Тернівки. Коли готувався цей матеріал, на завершальному етапі вони були у Кидрасівці, Маньківці, Джулинці, Яланці, Усті, М'якоході.... читати далі ...»

 СПАРТАКІАДА «ЗДОРОВ’Я»

СПАРТАКІАДА «ЗДОРОВ’Я»


Стало традицією незадовго до Міжнародного дня захисту дітей проводити спортивне свято в Джулинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів. Для вихованців службою у справах дітей та відділом у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації було проведено спартакіаду "Здоров'я". Діти змагались з бігу, стрибків, метання, лазіння по канату, міні-футболу. Високі спортивні... читати далі ...»

 ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?

ЧОМУ В МАЛИХ СЕЛАХ АВТОБУС З РАЙОНУ РІДКІСТЬ?


Серед багатьох проблем, які скопом навалилися останніми роками на селянина, особливо з віддалених сіл, добавилися і негаразди з автобусним сполученням. Мова не йде про те, як їхати до Вінниці, Києва чи Одеси – тут якраз все більш-менш. А насамперед до райцентру і назад, додому, звідки добратися дуже непросто. Про це постійно піднімають питання на сходах громадян чи зборах, або ж в листах до... читати далі ...»

 ПИЯЦТВО ТРЕБА ВИКОРІНЮВАТИ

ПИЯЦТВО ТРЕБА ВИКОРІНЮВАТИ

26 Травня 2008, 20:37 / Актуально / Кидрасівка

Переглянувши якось в одному з номерів районки матеріал про те, як у селах проводять дозвілля, не зміг не взятися за перо. Як на мене, людини вже в літах, нині настала дуже складна пора, особливо для виживання молоді. Їй би підтримку, а її якраз і недостатньо. От і "топить" чимало хто свої негаразди у спиртному. Багатьох у селах вже таки добряче полюбив зелений змій. Як бути в даній ситуації? А... читати далі ...»

 НАВПРОСТЕЦЬ – БЛИЖЧЕ

НАВПРОСТЕЦЬ – БЛИЖЧЕ

28 Березня 2008, 18:43 / Оголошення / Баланівка / Кидрасівка

Щоб через ріст цін на пальне хоч якось здешевити поїздки у райцентр та інші місця, де бувають керівники господарств, окремі з них, з найвіддаленіших сіл, мають намір придбати мотодельтаплани. Як у свій час це вже було зроблено у Баланівці. Вони набагато дешевші, ніж теперішні їхні службові автомобілі. А поля для посадки на сьогодні скрізь знайдуться. Навпростець все ж ближче. І від ДАЇ подалі....

 ДВА КРОКИ У НІКУДИ

ДВА КРОКИ У НІКУДИ

28 Березня 2008, 18:42 / Гаряча лінія / Флорино / Кидрасівка

Минулі вихідні стали останніми у житті одразу двох хлопців – 14-річного дев'ятикласника Олександра К. з Флорино і 17-річного учня Ольгопільського ПТУ Артура Г. з Кидрасівки. Першого знайшли повішеним у лісовому масиві біля молочноконсервного комбінату, другого – у лісосмузі біля села. Обидва – без ознак насильницької смерті. Чому юнаки наважились на таке, що послужило причиною фатальних... читати далі ...»

 НАШ ВІЧНИЙ БІЛЬ...

НАШ ВІЧНИЙ БІЛЬ...


Чим далі від цієї пам’ятної дати, тим рідше згадують про ту, майже десятирічну, і досі не до кінця зрозумілу війну. Незважаючи на всі обставини, ті хлопці, в основному 18-20-річні, яким випало служити в далекому Афгані, з честю виконували свій військовий обов’язок (нагадаю, що у 80-их роках цей обов’язок називали інтернаціональним). Понад півтори сотні уродженців Бершадського району волею долі... читати далі ...»

 ЗВІДКИ ЧЕКАЄМО ПОМОЧІ?

ЗВІДКИ ЧЕКАЄМО ПОМОЧІ?

20 Лютого 2008, 19:03 / Є така думка / Кидрасівка / Голдашівка

Ностальгія за минулим. Як часто чуємо цей вислів. Але за яким саме? За чим? Адже було воно різним. Як і люди, які його творили. Особливо важко доводилося з двадцятих років по шістдесяті. Якщо навіть для декого вони були трагічними, все ж можна було б взяти і з них чимало корисного. У 1931 році, наприклад, нашу сім’ю виселили з хати, у 1937-му розстріляли батька (реабілітований посмертно). Щоб... читати далі ...»

 ЧИ ПОЛЮБЛЯТЬ НЕРІДНИХ ДІТЕЙ?

ЧИ ПОЛЮБЛЯТЬ НЕРІДНИХ ДІТЕЙ?


Одним із пріоритетних векторів сучасної соціальної політики є покращання становища дітей та забезпечення їх прав, особливо права на виховання у сім’ї. З 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації, 56 знаходяться в державних закладах міністерств освіти та науки і охорони здоров’я, простіше... читати далі ...»

 МИ ТЕ ВВАЖАЛИ МУКОЮ, ЩО ДЕЯКІ – НАУКОЮ

МИ ТЕ ВВАЖАЛИ МУКОЮ, ЩО ДЕЯКІ – НАУКОЮ

23 Листопада 2007, 20:25 / Спогади / Кидрасівка

Хоч дедалі рідше у редакційній пошті проглядається ностальгія за колгоспами, нема-нема та й згадає хтось із ветеранів про колективну форму організації праці. Адже тоді, як і тепер, теж були свої плюси і мінуси. Цього разу В.П. Деркач з Кидрасівки, який колись працював і обліковцем, і бригадиром, у своїх дописах здебільшого робить спробу показати деяку комічну несправедливість, над якою не дуже... читати далі ...»

 ГОЛДАШІВКА: ВІД КОЗАКІВ РОДУ – НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ ЯКЩО ДІЄ МІСЦЕВА ВЛАДА

ГОЛДАШІВКА: ВІД КОЗАКІВ РОДУ – НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ ЯКЩО ДІЄ МІСЦЕВА ВЛАДА


Здавалося б, коло обов'язків у кожного з сільських голів однакове. Однак підходи до їх виконання відрізняються. В окремих селах навіть дуже. Саме тому варто дещо розповісти про Голдашівку та діяльність голови Т.В. Волошиної. За фахом вона педагог і сільським головою не народилася. У це село прийшла у 1983 році. Працювала вчителькою, заступником, директором школи. І вже друге скликання вона... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення