Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає трудівників, ветеранів, жителів сіл Бирлівки, Баланівки, П’ятківки, Глинського та села Демидівки Тростянецького району з нагоди Дня незалежності нашої держави! Нехай це свято принесе у ваші домівки надію, достаток, добробут, щоб у добрі та злагоді зростали ваші діти. Вітаючи вас, ваші родини з цим днем, бажаємо миру, спокою, здоров’я,... читати далі ...»

 Вітання з Днем незалежності

Вітання з Днем незалежності


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ Птахокомбінат «Бершадський» сердечно вітають з 18-ою річницею незалежності України всіх працівників і ветеранів товариства! Зичимо вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої... читати далі ...»


 Як виховували молодь

Як виховували молодь

19 Серпня 2009 р / Є така думка / Кидрасівка

По-моєму, не можна побудувати гарне майбутнє, якщо не брати все хороше від минулого. Взяти б, наприклад, хоча б те, як виховувалася молодь. Колись, було, закінчив хлопчина семирічку – і в колгосп. Бо тоді довіряли молодим. І вони цим пишалися. Одні працювали на конях, інші – в тракторній бригаді. Всі мріяли стати причіплювачами. Повертається, бувало, такий хлопчина з роботи, руки в мазуті,... читати далі ...»

 Не цураймося праці

Не цураймося праці

14 Серпня 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка

Хоч мені вже далеко за вісімдесят, пам’ять ще не підводить. І непоганою вона була ще з дитинства. Жаль лише, що життя склалося так, що не мав змоги сповна цим даром Божим скористатися. Доля розпорядилася, що всі сили та здібності доводилося витрачати на виживання. Іноді, щоб тільки не вмерти з голоду. У своїй Кидрасівці знаю кожну родину, людей, їх долі. Тож є про що розповісти. І про життя... читати далі ...»

На знімку: голосують депутати. Фото Сергія КІСИКА Співпраця, підтримка і взаєморозуміння

Співпраця, підтримка і взаєморозуміння


Із 20-ої сесії районної ради 5 скликання 21 липня відбулася сесія районної ради, яка розглянула півтора десятка питань порядку денного. Напередодні, 17 липня, на спільному засіданні постійних комісій і 21 липня на засіданні президії районної ради було розглянуто і узгоджено порядок денний сесії. Головним питанням сесійного засідання був звіт голови районної ради М.Г. Бурлаки про діяльність ради... читати далі ...»

 Народжуваність відстає

Народжуваність відстає


Хотілося б мову вести про позитивні зрушення в демографічній ситуації району, адже у першому півріччі нинішнього року дітей народилося більше, ніж за аналогічний період минулого – відповідно 326 і 300, а померло менше – 601 (за 6 місяців 2008-го – 721). Однак статистичні дані свідчать про те, що в сільській глибинці далеко ще не все гаразд. Так, у Кидрасівці за півроку не народилася жодна... читати далі ...»

 Релігійне відродження

Релігійне відродження


В Україні створена правова база, необхідна для повноцінної реалізації свободи совісті й віросповідання, діяльності релігійних організацій. Конкретні кроки в нормалізації державноцерковних відносин в Україні, створення законодавчої бази, що гарантує практичну реалізацію права на свободу совісті, реальні умови вільного функціонування релігійних організацій, можливості повного виконання... читати далі ...»

 Житиме село – житиме держава

Житиме село – житиме держава

5 Червня 2009 р / Є така думка / Кидрасівка

Не думав вже писати до газети, бо віджив свій вік. Але так, як Бог ще його "доточив", та прочитавши дуже злободенні матеріали в районці про наші села і їх проблеми, а також роздуми Мойсея Похили з П'ятківки про занепадання сіл, все-таки взявся за перо. Отой ключ до відродження села, звичайно, у держави, але і від людей багато залежить. Не так просто повернути той ключ у потрібному... читати далі ...»

 Дошкілля – важлива ланка освіти

Дошкілля – важлива ланка освіти


Основа майбутньої особистості закладається в ранньому віці. Знання та вміння, набуті в дитинстві, – це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому триває постійний пошук шляхів творчого зростання дітей в дошкільних навчальних закладах району. 3 вересня цього року в дошкільних навчальних закладах поступово і поетапно переходитимуть на роботу за... читати далі ...»

 Коза – корова пенсіонера

Коза – корова пенсіонера

27 Травня 2009 р / Є така думка / Кидрасівка

Не кожному під силу, особливо у похилому віці, утримувати корову, інша справа – коза, про яку ми нібито забули. Проживши життя, відколи пам'ятаю: люди чомусь кіз за серйозну худобу не вважали. Чи не тому і утримується їх мало. Ніби соромимося. А даремно. Мені, наприклад, подарували її 19 років тому, і я переконався: із свійських тварин вона найрозумніша. Та ще й молоко корисніше, як... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська міська організація ветеранів війни та праці сердечно вітає всіх ветеранів: учасників бойових дій, інвалідів війни, вдів, дітей війни, ветеранів праці і все населення Бершадщини з Днем Перемоги. Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих літ й любові. Дякуємо ветеранам за їхні бойові та трудові подвиги. Нехай над вашими головами світить ясне сонце і ніколи більше не пронесеться... читати далі ...»

 Кожна дрібниця завдає збитків

Кожна дрібниця завдає збитків

30 Квітня 2009 р / Є така думка / Кидрасівка

Усі наші дії, як і події, тісно пов’язані в житті. Інший раз, здавалося б, що недолік не вартий уваги, а якщо вникнути, то саме через нашу байдужість кожна дрібниця завдає он яких збитків. Наведу приклад. Весною людям хоч і нагадують, щоб навели порядок на своїх садибах, більшість не чекає вказівок – робить це самостійно, але постає питання: куди дівати відходи? Те, що розкладається, зносимо... читати далі ...»

 Дрібниць не буває

Дрібниць не буває

22 Квітня 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка

Яка благодатна наша земля. Вона і народжує, і підтримує, і годує все живе, що на ній є. Але чи віддаємо ми належну їй шану, повагу і, звичайно, підтримку? Адже і в неї поступово вичерпуються сили, її теж потрібно підгодовувати, як вона годує нас. Багато вона у нас не просить. Хоча б повернути відходи тієї продукції, яку дає нам. Якщо їх перетворити в органічні добрива і приорати, а не... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

22 Квітня 2009 р / Привітання / Кидрасівка / Шляхова

Районна рада ветеранів війни та праці щиро вітає з днем народження інваліда війни, голову міської організації ветеранів війни та праці Аркадія Петровича ВАЙНЕРА (22.04) Зичимо Вам, шановний Аркадію Петровичу, міцного здоров’я, щастя, життєвих сил, наснаги і довголіття. Нехай доля обдаровує Вас і Вашу родину миром, радістю, хай в оселі завжди панують світло та злагода, у серці – любов і добро, у... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада, районна державна адміністрація вітають з 50-річним ювілеєм депутата районної ради, лікаря-ендоскопіста центральної районної лікарні Вадима Миколайовича УЛІЧА (17.04) Хай Ваші літа, увінчані працею, дають Вам добрий ужинок вдячності й шани людей, для яких не шкодуєте розуму, серця, труда та любові. Будьте міцні та веселі, бадьорі і дужі, багаті та щедрі, як наша... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення