Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

 ЦЯ ЗУСТРІЧ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ

ЦЯ ЗУСТРІЧ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ

3 Квітня 2009 р / В громадах / Кидрасівка

Кидрасівка зустріла гостей того дня не лише дощем і холодом, але й гарячими серцями її мешканців, які відразу ж підняли температуру в залі місцевого клубу, де проходило зібрання. А ще, перед цим, голова районної ради М.Г. Бурлака відвідав усі бюджетні установи села, мав розмову з їх працівниками і відвідувачами, цікавився умовами життя ветеранів та проблемами села. І хоч в такі віддалені... читати далі ...»

 МАЛЕНЬКА РАДІСТЬ

МАЛЕНЬКА РАДІСТЬ

18 Березня 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка

Дуже легко зіпсувати настрій людині. А як додається їй здоров’я, коли день приносить хоч маленьку радість. А тепер приклад з життя. Якось недавно, замінивши біля газової плити порожній балон на повний, зрозумів, що він несправний. Що робити? Це ж газ! Тим більше, попереду вихідні. Але пішов таки в сільську раду, щоб зателефонувати про це в управління газового господарства. Розпитавши... читати далі ...»


 ДОЛЯ ЖІНКИ-МАТЕРІ

ДОЛЯ ЖІНКИ-МАТЕРІ

6 Березня 2009 р / Персоналії / Кидрасівка

Сидить бабуся Гафія сама в хаті, і сум її огортає. Гляне у віконце чи, бува, не йде хто вулицею. Але нема, не ходять тепер, як раніше. Та і нема кому, бо половина хат – порожні. Деякі вже навіть розвалилися, лише місце бур'янами поросло. Одним словом, пустка. А як і з'явиться увечері вогник в одному віконці, то мешкає там теж самотня бабуся. Хоч і молодша, а теж не часто з’являється на... читати далі ...»

 Вітання з 8 березням

Вітання з 8 березням


Адміністрація, профспілковий комітет ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський» щиро вітають з Міжнародним жіночим днем всіх прекрасних, невтомних трудівниць товариства та ветеранів виробництва. Дорогі наші, любі, кохані, перед вами схиляєм чоло. Хай повік ваша врода не в’яне, розквітають любов і добро. Хай на цьому прекрасному світі щастя вам прибува без кінця, а з небес ніжне сонечко світить,... читати далі ...»

 ОСЬ ТАКІ ЗБІГИ

ОСЬ ТАКІ ЗБІГИ

25 Лютого 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка / Романівка

Прочитавши якось в районці, що трапляються цікаві збіги та історії, пов’язані з іменами та прізвищами людей, хочу дещо розповісти про Кидрасівку. 3а переказами, ще у вісімнадцятому столітті вона розтягнулася на п'ять кілометрів, тож про село казали – від білого до синього Олекси. Тому, що і від Романівки крайнім жив чоловік з таким іменем, і від Бондурового. Після революції село стало ще... читати далі ...»

 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ


17 лютого 2009 року відбулася 18 сесія районної ради 5 скликання. На неї запрошувалися депутати обласної ради, заступники голови, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники районних підрозділів міністерств та відомств України, промислових і сільськогосподарських підприємств, районних установ, організацій, представники політичних партій і... читати далі ...»

 ЩО ТУРБУЄ ФЕРМЕРА?

ЩО ТУРБУЄ ФЕРМЕРА?


Петро Михайлович Третяк у свій час мав працювати в Усті. Але з легкої, як кажуть, руки Г.М. Заболотного, тепер голови обласної ради, потрапив на роботу у Кидрасівку. Потрібно ж було якось зміцнювати кадри спеціалістів у віддалених селах. Але він про це не жалкує, бо саме тут зростав як фахівець, створив гарну сім’ю, гордиться своїми дітьми. Саме тут здобув авторитет і людську повагу –... читати далі ...»

 У ЖИТТІ, ЯК НА МІННОМУ ПОЛІ

У ЖИТТІ, ЯК НА МІННОМУ ПОЛІ

5 Лютого 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка

Все-таки короткий наш вік. Проте, скільки на життєвій дорозі у кожного негараздів, неспокою, розчарувань. Згадаєш іноді, і аж не віриться, що людина це все здатна витримати, пережити. Звичайно, різного походження оті негаразди бувають. Особливо прикро стає, коли створюють іноді їх люди один одному, ніби утверджуючи тим самим власне «я». Чи не найбільш згубно впливають такі як на настрій та... читати далі ...»

 ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ У 2009 РОЦІ


В зв’язку з тим, що тривалий час не було визначено суб’єкти господарювання, уповноваженого здійснювати перевірку технічного стану сільськогосподарських машин та механізмів, проведення технічного огляду машинно-тракторного парку району розпочнеться з 2.02.2009 року і триватиме до 1.07.2009-го згідно з доведеним графіком. Для його проведення власник зобов’язаний пред’явити: технічно справну... читати далі ...»

 ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РАЙОНУ

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РАЙОНУ


Олексій Павличук – людина знана в журналістському світі. Понад тридцять років пропрацював він у редакції районної газети «Гайворонські вісті» Кіровоградської області. Нині – редактор міської газети «Гайворонський кур’єр». Крім журналістики, Олексій Андрійович захоплюється краєзнавством. Він – лауреат обласної краєзнавчої премії імені В. Яструбова та інших відзнак. Його перу... читати далі ...»

 БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЕ Водохреще

БОГОЯВЛЕННЯ ГОСПОДНЕ Водохреще


Водохреще – одне з найбільш значимих дванадесятих свят. Ним завершуються різдвяні святки. Цілий день 18 січня (т.зв. Надвечір’я Богоявлення) поститися треба було суворіше, ніж на першу кутю: часом і води не пити, аж поки „вода не освятиться”. Надвечір йшли до церкви, а після святкової служби поверталися додому з освяченою водою і кропили нею всіх членів сім’ї, худобу, хатнє... читати далі ...»

 ЗАБАРИЛИСЯ ЛЕЛЕКИ

ЗАБАРИЛИСЯ ЛЕЛЕКИ


Населення нашого району, на жаль, продовжує зменшуватися. Про це яскраво свідчить співвідношення кількості новонароджених до числа померлих. Торік, за даними відділу реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції, на Бершадщині народилося 678, а померло 1293 чол. (у 2007-му відповідно 602 і 1367). В районі немає жодного населеного пункту, де б народжуваність випереджала... читати далі ...»

 БАТЬКІВСЬКОЮ ЛЮБОВ’Ю ЗІГРІТІ

БАТЬКІВСЬКОЮ ЛЮБОВ’Ю ЗІГРІТІ


2008 рік Указом Президента України №1205/2007 від 11.12.2007 р. був оголошений Роком підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На виконання указу було прийнято відповідне розпорядження голови райдержадміністрації і безпосередньо службою у справах дітей розроблено заходи по впровадженню сімейних форм... читати далі ...»

 ЯК ЦЕ ЗРОЗУМІТИ?

ЯК ЦЕ ЗРОЗУМІТИ?

14 Січня 2009 р / Є така думка / Кидрасівка

Мені вже 88 років. Якось подумав, чи існує ще на земній кулі така краса і настільки сприятливі умови для життя, як в Україні? Якщо існує, то хіба що на невеликих територіях, які вже заселені людьми. Чому ж тоді українці роз'їхалися по світу у пошуках кращої долі? Та чи знаходять вони її? Якщо й знаходять, то дуже мало. Чому ж не створити таке життя в Україні, щоб люди трималися своєї родини?... читати далі ...»

 ЖИВЕ У СЕЛІ ВЕТЕРАН

ЖИВЕ У СЕЛІ ВЕТЕРАН

3 Грудня 2008, 00:03 / Персоналії / Кидрасівка

Живе, наприклад, у нас в Кидрасівці Параска Євдокимівна Прик. 3-поміж інших виділяється хіба що поважним віком – їй вже 92 роки. У дитинстві всі називали її Паша. Але за доброту, людяність Пашою Євдокимівною величали її діти, колеги, усі 35 років у школі. Так називають в селі і нині. Народилася вона ще в роки революції. Спочатку закінчила семирічку, а потім – педагогічну школу.... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення