Кидрасівка в новинах

 Бершадський район є особливим, і не тому, що мій рідний, а тому, що має вагому питому вагу в області

Бершадський район є особливим, і не тому, що мій рідний, а тому, що має вагому питому вагу в області


З проханням посприяти, щоб взяти інтерв’ю у голови обласної ради Г.М. Заболотного, я звернувся до голови районної ради М.Г. Бурлаки. Тож напередодні Нового року зустрілися у робочому кабінеті нашого земляка. – Григорію Михайловичу! Ви народилися, зростали і пройшли трудовий шлях від молодого колгоспного агронома до першого керівника району в незалежній Україні саме на Бершадщині.... читати далі ...»

На знімку: Ваня (в центрі) разом зі своєю бабусею Марією і дідусем Василем та дядьком Борисом. Фото Руслана БАЙДАЛЮКА. Ваня поєднав Поташню з Барселоною

Ваня поєднав Поташню з Барселоною

25 Грудня 2009 р / Цікаво / Кидрасівка / Осіївка / Поташня

Кожна дитина народжується на світ Божий з материнською молитвою про її подальше щастя. Тільки де воно затаїлося оте щастя. На якому шляху і місці – цього ніхто не знає. Та найперше воно оточує дитину в колі батьківської турботи, яка зігріває і долучає до життя. Ванька також народився в щасливому родинному колі, через рік як його батьки побралися. Олександр з Поташні вирішив оженитися... читати далі ...»


 Епідемія грипу та ГРВІ продовжується

Епідемія грипу та ГРВІ продовжується


З початку епідемії грипу та ГРВІ в районі за медичною допомогою звернулось 4920 чоловік, що становить 7,6% від усього населення району. Дорослого населення захворіло 2039 чоловік, тобто 41,4% від усіх захворілих. За даний період захворіла 2881 дитина до 18 років, що становить 58,5% від усіх захворілих. Госпіталізовано 311 чол., тобто 6,3% від захворілих. Захворюваність населення району грипом... читати далі ...»

На знімку: голова райдержадміністрації С.Л. Шульц (у центрі) та директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян І.М.Забіяка цікавляться у С.Я.Онищенко умовами проживання в новоствореному закладі. Домівкою стала лікарня

Домівкою стала лікарня


Символічно, що саме в Міжнародний день інвалідів відбулося офіційне відкриття на базі Маньківської дільничної лікарні структурного підрозділу територіального центру – стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян. Це свідчить про те, що влада приділяє увагу різним категоріям населення, дбає про людей поважного віку, які потребують... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): депутат сільської ради Л.М. Басалига, сільський голова В.І. Беник та депутати Ю.А. Заболотний і Н.А. Заболотна обговорюють хід виконання карантинних заходів у їх населеному пункті. Фото Сергія КІСИКА. Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування

Приклад подають депутати - До Дня міісцевого самоврядування


Немає сумніву, що переважна більшість депутатів у кожній із сільських рад, територіальних громад заслуговують на те, щоб про них розповісти в газеті. Адже саме за ділові якості кожного віддали на минулих виборах свої голоси односельчани. І все ж, якщо приглянутися, депутатський корпус в окремих селах, що значно залежить ще й від організаторських здібностей сільського голови, помітно... читати далі ...»

 Тримайте храм душі своєї у чистоті

Тримайте храм душі своєї у чистоті


Пропонований читачам матеріал дещо незвичний. Він написаний нашим юним земляком Тарасом ДЕРКАЧЕМ, який народився шістнадцять років тому в Бершаді, живе зараз у Білій Церкві, де навчається в ліцеї. Хлопець досить часто приїздить разом з батьками, братом і сестрами у рідне село батька – Велику Киріївку. Тут він не тільки проводить канікули, а й намагається робити це змістовно, з користю для... читати далі ...»

 Пісенні скарби композитора

Пісенні скарби композитора

20 Листопада 2009 р / Знай наших / Бершадь / Кидрасівка / Михайлівка / Устя

До 110-ої річниці з дня народження Р.А. Скалецького Бершадщина багата на талановитих, розумних і працьовитих людей. Але є постаті, які своєю творчістю на віки прославили наш Подільський край і нашу Україну. До таких відноситься Родіон Андрійович Скалецький – фольклорист, музикант, композитор, хормейстер, учитель із широким діапазоном творчих інтересів та захоплень. Вся його творчість... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): на прийомі у головного лікаря Михайлівської дільничної лікарні І. Г. Пікули жительПоташні Петро Григорович Гуртовий. Фото Сергія КІСИКА. От тобі і «провінція»

От тобі і «провінція»


Чи не «найгарячішими» точками, в зв'язку з впровадженням карантинних заходів у нашій державі, справедливо буде, мабуть, вважати дільничні лікарні. Одна з таких у нашому районі – Михайлівська, наприклад, обслуговує населення аж шести сіл – Кидрасівки, Голдашівки, Михайлівки, Романівки, Лісничого і Вовчка. Та ще й «тягнуться» сюди по допомогу з Поташні. Хіба можна в таких випадках її... читати далі ...»

 Стережіться вовків

Стережіться вовків


Ці хижаки з’явилися у нашому районі чотири - п’ять років тому, мігрувавши до нас з Черкащини і Кіровоградщини та сусідніх Чечельницького й Тростянецького районів. Їх популяція сягнула вже 17-20 осіб і завдає серйозної шкоди мисливському господарству. Тому мисливські колективи, єгері, служба лісової охорони активно ведуть боротьбу з ними у нічних засідках, автомобільно-тракторних... читати далі ...»

 За насильство в сім'ї – до відповідальності

За насильство в сім'ї – до відповідальності

30 Жовтня 2009 р / Гаряча лінія / Кидрасівка

Інколи з’ясування стосунків в родині з якихось причин, відомих лише близьким людям, завершується образами, та йдуть у хід кулаки. Найгірше те, що внаслідок таких протиправних діянь потерпають ні в чому не винні діти, здебільшого з неблагополучних сімей, де вихованням займаються мати та, наприклад, вітчим або співмешканець. Одним з прикладів такого «виховання» є випадок, який стався нещодавно в... читати далі ...»

 На згадку про себе

На згадку про себе

28 Жовтня 2009 р / Цікаво / Кидрасівка

Споконвіку, мабуть, люди прагнули залишити про себе добрий спогад. І це вдавалося. У цьому році, наприклад, виповнюється сто років криниці, яка далеко в полі між селами Кидрасівкою і Осіївкою. За переказами, викопав її на роздоріжжі у 1909 році за власні кошти колишній церковний староста Андрій Гнатович Беник, тим самим залишивши набагато років добру пам'ять про себе. Багатими на історичні... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): майстер асфаль тобетон - ного заводу В.К. Бровченко, машиніст кат ка І.Я. Садовий, токар С.В. Гончарук, водій О.А. Паламарчук, маляр дорожніх знаків В.В. Косєка, головний інженер В.О. Юрчук та начальник райавтодору В.А. Головатюк. До дня автомобіліста і дорожника: Про дороги треба дбати – тоді й транспорт легше експлуатувати

До дня автомобіліста і дорожника: Про дороги треба дбати – тоді й транспорт легше експлуатувати


Напередодні їх професійного свята розмову вів з начальником філії «Бершадський райавтодор» В.А. ГОЛОВАТЮКОМ, який вже 25 років працює в даній організації, пройшовши усі щаблі службової кар’єри. – Володимире Афанасійовичу! Чи вплинула криза на результати діяльності вашої служби? – Безперечно вплинула, причому негативно. Якщо в минулому році ми виконали за 9 міс. робіт на 3,4 млн.... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профспілковий комітет ЗАТ «Бершадський пивокомбінат» сердечно вітають з професійним святом – Днем працівників харчової промисловості – всіх трудівників, ветеранів підприємства. Сьогодні ми з гордістю стверджуємо: діловитість, творчість технологів, майстерність робітників забезпечили належний рівень розвитку підприємства в ринкових умовах господарювання. Тож щиро... читати далі ...»

 «Іду касіть очерет…»

«Іду касіть очерет…»

9 Вересня 2009 р / Нам пишуть / Кидрасівка

Нас від рідної мови відучали понад 300 років. Тому деякі люди, як пишеться в статті, ще не можуть відвикнути від російської мови. Тож нелегко нині утвердити українську в Україні. Та ще й очищувати від різних неправильних слів. У житті я мало вчився, але багато читав. Але все ж не можу зрозуміти значення деяких слів. Знаю, що багато людей так само. Та це не страшно, розпитаємо у вчителів,... читати далі ...»

 Допомагають підприємці

Допомагають підприємці

28 Серпня 2009 р / Нове в роботі / Кидрасівка

Благодійна акція, приурочена Дню незалежності країни, відбулася у Кидрасівці. Спонсорами виступили В.М. Гумен, С.В. Пересунько, Ю.Л. Менкаль, які виділили пшеницю для обміну на макарони для немічних. А приватний підприємець О.І. Гончарук виділила 1 тис. грн. для закупки продуктових наборів для учасників бойових дій та інвалідів війни, сімей загиблих та інших. Всього ж вручено було 75 наборів.... читати далі ...»

Сторінки:
14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення