Fridge magnet wooden gears

Кидрасівка в новинах

 Пора переходити від слів до діла

Пора переходити від слів до діла

21 Листопада 2013, 18:36 / В громадах / Кидрасівка / Тирлівка

На сьогодні у Кидрасівці проживають більше двохсот осіб працездатного віку, з якими гори можна було б перевернути. От тільки яким чином це зробити, коли від нашого села і до районного центру (де, здавалося б, легше можна було б знайти роботу) далеко і до райцентру сусідньої області м. Гайворона теж неблизько. Але цим не дуже вже хто і переймається, бо і в одному місці робочих місць немає, і в... читати далі ...»

На знімку (справа наліво): заступник голови райдержадміністрації Ніна Грицик, завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом Наталія Блонська, заступник голови районної ради Василь Бондаренко і сільський голова Валерій Беник обговорюють питання облаштування внутрішньої вбиральні на ФАПі. Орієнтири - на майбутнє

Орієнтири - на майбутнє

5 Вересня 2013, 13:41 / В громадах / Кидрасівка

Кидрасівка – одне із найвіддаленіших сіл району, яке межує з Кіровоградською областю. Ця територіальна громада – типова сільська глибинка. Нині в Кидрасівці 440 мешканців, на території сільської ради діють чотири фермерські господарства, функціонують загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Вишенька», ФАП, сільський будинок культури, інші установи. Чим живе нині... читати далі ...»


 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): Г.Л. Сорока, О.Й. Тарахкало, М.Й. Кубко, О.Л. Леонтьєва. Пісня над Бугом

Пісня над Бугом

4 Вересня 2013, 15:22 / Знай наших / Кидрасівка

Багатий Гайворонський район на таланти. Є серед гайворонців і вихідці із Бершадщини. Зокрема, самодіяльний колектив «Обереги» районного будинку культури, лауреат Всеукраїнського конкурсу автентичних колективів до 105-ої річниці від дня народження фольклориста Гната Танцюри, який відбувся в 2000 році в Немирові. Як утворився цей самобутній колектив? Колись, за часів колгоспів, такі колективи... читати далі ...»

 Світлої пам’яті земляків

Світлої пам’яті земляків

10 Липня 2013, 23:16 / Спогади / Голдашівка / Кидрасівка / Лісниче

У віці 74 роки помер Петро Павлович Заморський – чудова людина, надійний друг і колега, вмілий організатор сільськогосподарського виробництва. Народився він 10 травня 1939 року в селі Голдашівці в багатодітній родині. Рано втратив батька, який загинув на фронті. Петро Павлович після закінчення школи здобув середню спеціальну освіту у ветеринарному технікумі, згодом закінчив інститут... читати далі ...»

 Прилітайте частіше, лелеки

Прилітайте частіше, лелеки


За даними відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції, за шість місяців нинішнього року на Бершадщині народилося 272 дитини, а померло – 556 громадян. За аналогічний період минулого року новонароджених було 275, померлих – 618, у 2011му – відповідно 285 і 582. Ці показники, за словами начальника відділу ДРАЦС Людмили Кравчук, – на рівні... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 Берегиня народних традицій

Берегиня народних традицій


У кожного села своя історія, свій шлях до сьогодення і, звичайно, всюди свої народні звичаї та обряди, які змінювали свою форму та зміст з приходом нових поколінь, нового укладу життя. Багато чого забувалось, стиралося з пам’яті людей старшого покоління. Але в наш бурхливий, стрімкий час знаходяться люди, які докладають величезних зусиль, аби зібрати і зберегти для майбутніх поколінь народні... читати далі ...»

 Стихійній торгівлі прийшов край

Стихійній торгівлі прийшов край


Днями, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Оркуша, помічника прокурора А.М. Круковської, міського голови М.І. Кольченка, представників міліції, райсанепідстанції, директорів бершадських ринків, працівників державної служби ветмедицини, голів сільських громад, на територіях яких є ринки і здійснюється торгівля м’ясо-молочними продуктами, відбулося розширене засідання... читати далі ...»

 Чарівний голос української пісні

Чарівний голос української пісні

19 Січня 2013, 14:10 / Персоналії / Кидрасівка / Михайлівка

Кидрасівка – край чудової природи, де чарівні долини переходять у розкішні левади, мальовничі пагорби, чисті плеса ставків… Та найбільше її багатство – люди, прості трудівники, які непомітно із року в рік працювали, щоб багатшою і красивішою ставала рідна земля. Слова щирої поваги і любові хочемо мовити сьогодні про невтомну трудівницю, доярку в минулому із 35-річним стажем Галину Григорівну... читати далі ...»

 Що було 100 років тому…

Що було 100 років тому…

13 Січня 2013, 21:42 / Цікаво / Кидрасівка

У попередні роки у новорічних номерах деяких газет я знайомив читачів із «Общеполезным календарем» на різні роки (видання І. Ситіна). А сьогодні розповім про «Всеобщий русский календарь» за 1913 рік. Тим більше, що нагода слушна – на порозі рік 2013-й, і, сподіваюся, читачам буде цікаво дізнатися про те, яким був один із календарів того часу. Сторінки часопису розповідають про найрізноманітніші... читати далі ...»

Фото Павла БАЙДАЛЮКА А за плечима – понад дев’яносто літ

А за плечима – понад дев’яносто літ

21 Листопада 2012, 23:39 / Персоналії / Бершадь / Кидрасівка

Хоч Фросині Давидівні Микитюк вже дев'яносто другий рік, не без гордості розповідала кореспондентові, що чверть гектара городу біля хати у цьому році ще сама обробляла. «Бувало, он як не можу, а на город іду, бо знаю, що треба зробити», – згадувала літню пору. Хоч із старших за неї за віком у Кидрасівці залишилася хіба що Любов Олексіївна Папуша, 1917 року народження, Фросина Давидівна чітко... читати далі ...»

На знімку: – за процесом голосування на дільниці в міській школі №1 стежать спостерігачі Олексій Притуляк та Валентина Хриплива. Бершадці обирали парламент

Бершадці обирали парламент


У неділю відбувся вирішальний етап виборчої кампанії – голосування з виборів народних депутатів України. Цього разу вибори до парламенту проводилися за змішаною системою: 225 депутатів обиралися за партійними списками і ще така їх кількість – в одномандатних округах. Загалом за депутатські мандати боролися понад п’ять тисяч кандидатів. На Бершадщині спільними зусиллями органів виконавчої влади... читати далі ...»

 Стала Україна Батьківщиною

Стала Україна Батьківщиною

30 Жовтня 2012, 20:17 / Персоналії / Кидрасівка / Лісниче / Романівка

Днями до редакції завітала жителька села Лісничого Н.В. Есебуа, життя якої склалося досить непросто. Родом Натела Вікторівна з Грузії, де закінчила школу, технікум, працювала, вийшла заміж. А коли там в 1994 році велися бойові дії, вони з чоловіком і дітьми як біженці прибули в Україну, на Бершадщину, де мешкали родичі глави сім’ї. – Зважилися на такий крок, – розповідає жінка, – заради... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Кидрасівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Кидрасівка. Новини села Кидрасівка, фото. Все про Кидрасівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення