Шляхова в новинах

 Охорона праці, життя, здоров'я, довкілля

Охорона праці, життя, здоров'я, довкілля


У вівторок відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто два важливі питання. В роботі взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, голова районної ради Микола Грабчак та їхні заступники, керівники структурних підрозділів РДА та її апарату, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій, підприємств та установ району, міський та... читати далі ...»

 До галузі з любов’ю

До галузі з любов’ю

21 Листопада 2013, 19:10 / В громадах / Устя / Шляхова

Іван Васильович і Анжела Вікторівна Пудличі (на знімку) разом навчалися колись у Білоцерківському сільськогосподарському інституті, разом тепер і працюють зоотехніками у Шляховій, глава сім’ї – головним. Хто обізнаний із роботою у тваринництві, глянувши на знімок, одразу ж може заперечити: ніяк не віриться, щоб, працюючи в цій галузі, був час на ось такі посиденьки. Швидше буває так, що ніч... читати далі ...»


 Його доля цвіте у Шляхівських ланах

Його доля цвіте у Шляхівських ланах

21 Листопада 2013, 18:35 / В громадах / Шляхова

День працівників сільського господарства – одне із найшанованіших свят у жителів Шляхової, бо ж величають у цей день людей працьовитих, чесних, щирих, які, не знаючи спочинку, незважаючи на труднощі сьогодення, творять найбільше багатство – хліб. Тому із теплотою та щирістю хочеться розповісти про одного з таких людей – керівника товариства «Світанок-Агросвіт» Олега Івановича Ковбасюка. З... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

 Першочергові пріоритети галузі

Першочергові пріоритети галузі


У районі функціонують 90 закладів культури, в яких працюють 227 осіб. Значна увага приділяється активізації масово-освітній, культурно-мистецькій роботі з дітьми та молоддю, адже 2013-й Президент України оголосив Роком дитячої творчості. З метою розвитку творчих здібностей обдарованих дітей при закладах культури клубного типу активно діє 161 дитяче клубне формування, в яких бере участь 1781... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

18 Листопада 2013, 18:15 / Привітання / Бирлівка / Війтівка / Сумівка / Шляхова / Яланець

Виконавчий комітет П’ятківської сільської ради щиро вітає з ювілеєм шановну жительку села, акушерку П’ятківської амбулаторії ЗПСМ Лідію Борисівну ПРОКОПЕЦЬ (4.11). Не біда, що так швидко минають літа, І що скроні від літ тих сивіють. У Вас мудра і щира душа, Такі душі повік не старіють. Хай квітує доля у роках прекрасних, Хай приносить осінь радість і тепло. Хай у кожну днину світить... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): головний лікар КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лілія Іванівна Брикуля, голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака, начальник Бершадського РВ УМВС у Вінницькій області Олег Васильович Революк, головний лікар Шляхівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Богдан Ярославович Волчастий та сільський голова Микола Петрович Макарчук обговорюють шляхи економії енергоресурсів. Виручає самоорганізованість

Виручає самоорганізованість


Виїзди голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки у села, відвідування ним виробничих підрозділів, об’єктів соціальної сфери стали не тільки традиційними, а кожний із них ще й цікавим. Ніхто наперед не може передбачити, що саме він, досвідчений у минулому виробничник, забажає побачити, про що запитає. А цікавить голову райдержадміністрації, зазвичай, абсолютно все. Але оскільки одним із... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Шановні трудівники ПрАТ «Бершадський комбінат», ветерани виробництва! Щиро вітаємо вас і ваших рідних із Днем працівників харчової промисловості. Ефективність роботи нашого підприємства обумовлена, передусім, вашим високим професіоналізмом, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Напередодні професійного свята щиро дякуємо вам за плідну працю і зичимо... читати далі ...»

 Триває послідовна і системна робота

Триває послідовна і системна робота


11 жовтня про роботу по соціально-економічному розвитку району за 9 місяців звітував в облдержадміністрації голова Бершадської РДА Михайло БУРЛАКА. «У Бершадському районі триває послідовна та системна робота з реалізації державних програм, соціальних ініціатив Президента України, завдань та доручень голови облдержадміністрації, районної програми соціально-економічного розвитку», – розпочав свій... читати далі ...»

 Чи завжди винні енергетики?

Чи завжди винні енергетики?


З покращенням рівня життя значно збільшилося споживання електроенергії. На жаль, можна навести цілий перелік нарікань на роботу окремих представників колективу Бершадських електричних мереж. Відповісти на деякі питання читачів ми попросили директора СО «Бершадські ЕМ» В.Т. ВЛАСЮКА. Інтерв’ю з ним і пропонуємо увазі читачів. – Василю Трохимовичу, всім зрозуміло, що застарілі лінії... читати далі ...»

 Свято спорту

Свято спорту


Минулої суботи у райцентрі на стадіоні «Колос» під патронатом голови райдержадміністрації та голови районної ради проведено районну спартакіаду «Здоров’я» та спортивні змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Учасників спортивного свята вітали заступник голови районної ради Василь Бондаренко, головний спеціаліст сектору з питань сім’ї, молоді та спорту РДА Сергій Сировець,... читати далі ...»

 Вони на це заслужили

Вони на це заслужили

20 Вересня 2013, 08:49 / Нам пишуть / Шляхова

Звеликим інтересом постійно перечитую кожну сторінку газети «Бершадський край». Особливо зацікавила мене і моїх односельчан відгук Юрія Цінчика від 21 серпня ц. р. «Пам'ять про них не повинна згаснути». Цілком поділяю думки автора, з приводу піднятої теми теж хочу висловитись. Усім відомо, що наша Шляхова здавна славилася своїми трудовими досягненнями і неповторною красою. Село – одне з... читати далі ...»

 Краса життя - у праці

Краса життя - у праці

4 Вересня 2013, 16:12 / Знай наших / Бершадь / Шляхова

У народі кажуть: з людиною народжується доля. Та разом з тим, шлях, по якому йти у доросле життя, кожен обирає сам. Щасливу і цікаву дорогу обрала молода чарівна жінка Тетяна Анатоліївна Бородін, соціальний працівник. З’явилася вона на світ у 1987 році у працелюбній сім’ї Анастасії та Анатолія Запухляків у знаменитому селі Шляховій. У школі гарно навчалася, брала активну участь у позакласній... читати далі ...»

 Зі всіх куточків України з’їхалися на зустріч і випускники Шляхівської школи 1968 року. Зустріч із юністю

Зустріч із юністю

29 Серпня 2013, 17:42 / Нам пишуть / Шляхова / Яланець

Недавно з різних областей України з’їхалися до рідної Яланецької школи її випускники далекого 1963 року. Прибуло 28 чоловік. А було у першому класі 48. Навчала їх Анастасія Захарівна Івашко, відмінник народної освіти, на жаль, уже покійна. Колишні випускники завчасно звернулися до тодішнього директора Петра Харитоновича Паламарчука з питань організації зустрічі. Один з випускників,... читати далі ...»

 Книги від автора

Книги від автора

29 Серпня 2013, 17:40 / Відгуки / Шляхова

Дуже приємно, коли читачі відвідують бібліотеку, а коли приходить сам письменник і дарує свої книги – це враження набагато більше. Нещодавно до шляхівської бібліотеки завітав Василь Михайлович Злобін – полковник, військовий журналіст, член Спілки журналістів та Спілки письменників Росії. Можливо, у когось виникне питання, чому він робить дарунок для сільської бібліотеки? Тому що колись давно... читати далі ...»

Сторінки:
17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7Новини села Шляхова всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шляхова. Новини села Шляхової, фото. Все про Шляхову
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення