Шляхова в новинах

 Сьогодні на полях

Сьогодні на полях


Хоч весну у цьому році можна вважати ранньою, характерною особливістю її є те, що у механізаторів з’явилася можливість одразу ж вивести техніку на поля. Тому польові роботи організовано стартували практично у всіх господарствах району. В результаті у цілому по району у найкоротші строки на площі 59 тисяч гектарів було закрито вологу, здійснюється підготовка грунту під посів – цей агрозахід уже... читати далі ...»

 Краса жінки - у праці

Краса жінки - у праці

27 Березня 2014, 16:16 / Персоналії / Шляхова

Гарного весняного дня пощастило народитися мудрій жінці, досвідченому технологу Шляхівського хлібозаводу та завідуючій міні-пекарнею Галині Миколаївні Пелещук. Прийшла у світ ця чарівна жінка 16 березня далекого 1949 року в селі Рожнівка Ізнянського району Чернігівської області у працьовитій сім’ї. З дитячих років Галина була першою помічницею матері у домашній роботі. Від неї вона успадкувала... читати далі ...»


 Пам'ятаймо загиблих, шануймо живих

Пам'ятаймо загиблих, шануймо живих

27 Березня 2014, 16:16 / Персоналії / Теофилівка / Шляхова

Давно вже відгриміли гармати та битви Великої Вітчизняної війни, виросло нове покоління. Але ми, діти війни, ніколи не зможемо забути про те, що в Книзі Пам’яті живе. Надзвичайно важкі випробування випали на долю наших дідів, батьків, братів та сестер. За ратні подвиги у дні воєнного лихоліття понад 900 шляхівчан були нагороджені бойовими нагородами. Серед них був і ветеран Великої Вітчизняної... читати далі ...»

 Весна над Бугом

Весна над Бугом


Незабаром виповнюється 70 років з того часу, коли одним із передових загонів 2-ого Українського фронту 11-12 березня 1944 року були звільнені від фашистських загарбників села Красносілка і Маньківка, коли під шквальним вогнем противника радянські бійці форсували холодний і швидкоплинний Південний Буг. В основу статті лягли документи Центрального архіву Міністерства оборони колишнього СРСР та... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Турнір з футзалу

Турнір з футзалу

13 Лютого 2014, 21:22 / Спорт / Бершадь / Джулинка / Красносілка / Шляхова

Днями у спорткомплексі с. Шляхової відбувся турнір із футзалу серед ветеранів Бершадського району (35+), приурочений пам’яті ветеранів фізичної культури та спорту, а також Дню Соборності та Свободи України. У змаганнях взяли участь команди «Світанок» с. Шляхової, «Цукровик» с. Красносілки, «Колос» с. Джулинки та «Ветеран» м. Бершаді. На відкритті змагань було вшановано пам’ять ветеранів... читати далі ...»

 Найкращий читач року

Найкращий читач року

12 Лютого 2014, 20:19 / Нам пишуть / Шляхова

Наша бібліотека відзначила своїх найкращих читачів 2013 року, якими стали Олена Кузик, Катерина Молдун, Клавдія Скрипник, Володимир Близнюк, Віра Бойко. Не хочемо образити інших, чиї прізвища не названо, та наголошую, що це найактивніші читачі, які найбільше книг прочитали за рік. Великої поваги заслуговує сім’я Марченків. Віталій Тимофійович та Марія Борисівна у 2013 та у цьому році розпочали... читати далі ...»

 Свято приємних сюрпризів

Свято приємних сюрпризів

22 Січня 2014, 19:21 / Нам пишуть / Шляхова

Новий рік – це свято, сповнене несподіванок та сюрпризів. Таким приємним сюрпризом, підготовленим головою Бершадської райдержадміністрації М.Г. Бурлакою та головою районної ради М.П. Грабчаком, стало для дітей Бершадщини відвідування обласної ялинки. У передноворічні дні 30 дітей із категорій дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із багатодітних та... читати далі ...»

Лікар ЗПСМ Оксана Руснак веде прийом хворих. Сімейна медицина: сьогодення і перспективи

Сімейна медицина: сьогодення і перспективи


2013 рік ознаменувався важливими кроками на шляху до покращення медичного обслуговування жителів нашого району. Бершадський центр сімейної медицини надає медичну допомогу населенню Бершадщини чисельністю 61524 чоловік, із них дорослого населення – 50701, дитячого – 10823. У структуру центру сімейної медицини входять 16 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини (ЗПСМ), 20 ФАПів та 5 ФП.... читати далі ...»

На знімку: лікар ЗПСМ Людмила Колесник. Людина у центрі уваги

Людина у центрі уваги

22 Січня 2014, 18:23 / Актуально / Бершадь / Джулинка / Шляхова

Минулий рік для медицини Бершадського району був сповнений змінами на краще, відчуттям підтримки з боку Департаменту охорони здоров’я та куротів Вінницької ОДА, районної влади. Все це призвело до якісного медичного забезпечення. Здоров’я людини залежить не тільки від медичного працівника, а в першу чергу – від самої людини. Хоча б один раз на рік кожен житель нашого району повинен пройти... читати далі ...»

 Оновлення ФАПів

Оновлення ФАПів


що входять до складу Шляхівської амбулаторії ЗПСМ. Для покращення медичного обслуговування жителів віддалених від райцентру сіл влітку 2013 р. було відремонтовано всі ФАПи, які входять у структуру Шляхівської амбулаторії ЗПСМ. Це Завітне, Тирлівка, Дяківка, Серединка та Теофилівка. До 2013 року у медичних закладах цих сіл не було елементарних зручностей, не опалювалось, Теофилівський ФАП був в... читати далі ...»

Зліва направо: лікар-хірург Микола Якович Вергелюк, медсестра Марія Володимирівна Васильченко, завідуючий Шляхівською амбулаторією загальної практики – сімейної медицини Богдан Ярославович Волчастий і голова райкому профспілки працівників АПК Яків Олексійович Черватюк. Лікарі - від Бога. А реформи - від лукавого

Лікарі - від Бога. А реформи - від лукавого

16 Січня 2014, 21:54 / Актуально / Бершадь / Дяківка / Шляхова

Голова райкому профспілки працівників АПК Яків Черватюк у свій час чимало років працював у Дяківці, тому добре обізнаний із проблемами, які доводиться вирішувати жителям віддалених сіл. Саме тому у кінці 2013-го і навідався в найвіддаленішу Шляхівську амбулаторію загальної практики– сімейної медицини – щоб особисто переконатися, як в умовах медичної реформи здійснюється медичне обслуговування... читати далі ...»

На знімку: Петро Леонтійович із дружиною Ніною Олександрівною. Енергійна людина

Енергійна людина

4 Січня 2014, 09:00 / Персоналії / Бирлівка / Шляхова

Петро Леонтійович Павлишин – без сумніву, людина неординарна, його знають не тільки в районі, а й далеко за межами Бершадщини. За часів Радянського Союзу, коли слава орденоносної Шляхової гриміла на весь світ, він очолював у тамтешньому господарстві спортивну галузь, і досягнення місцевих фізкультурників були не менш вагомими, ніж здобутки хліборобів і тваринників. З раннього дитинства він... читати далі ...»

 Із родини Стьопіних

Із родини Стьопіних

4 Січня 2014, 09:00 / Персоналії / Шляхова

Людмила Сергіївна Стьопіна, яка працює у центральному офісі ТОВ «Світанок-Агросвіт» села Шляхової, є однією з двох невісток Віталія Григоровича і Людмили Дмитрівни Стьопіних.Так, саме тих Стьопіних, які організували в селі будинок сімейного типу. Двох власних синів вони вже оженили. Однак з Новим роком вітатимуть батьків не тільки вони із своїми сім’ями, а неодмінно ще і четверо хлопчиків та... читати далі ...»

 З родини працелюбів

З родини працелюбів

1 Січня 2014, 21:57 / Персоналії / Шляхова

Уродині Кузиків усі покоління були і залишаються дуже працьовитими. Саме в цій селянській сім’ї, а точніше в Андрія Никифоровича і Галини Парфенівни вісімдесят років тому народився син Василь.  Разом із ним зростали дві його сестри – Ольга і Марія. Дітей змалку привчали до праці, аби вони і землю любили, і людей шанували. Хоч і важкі то були роки: голод, холод, нестатки. Батьки працювали... читати далі ...»

Сторінки:
16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6Новини села Шляхова всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шляхова. Новини села Шляхової, фото. Все про Шляхову
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення