Fridge magnet wooden gears

Шумилів в новинах

 Весна над Бугом. Закінчення.

Весна над Бугом. Закінчення.


Епізод знищення німецького штабу викладено й у нагородному листі на присвоєння сержанту В.Й. Шадурському звання Героя Радянського Союзу (посмертно): «… Дізнавшись, що в одному із будинків засіла група німців, тов. Шадурський вирішив ліквідувати це гніздо. Кидком гранати у двері він убив трьох німецьких солдатів і одного офіцера. Пострілом з вікна офіцера, який ще залишився, він сам був... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»


 Відкриття навчально-виховного комплексу у Шумилові

Відкриття навчально-виховного комплексу у Шумилові

16 Січня 2014, 21:50 / Освіта і наука / Бершадь / Шумилів

стало справжнім святом для жителів громади. Та, мабуть, і для району, адже цей заклад є першим навчально-виховним комплексом району. Тут комфортно себе почуватимуть 58 дітей. У кінці грудня 2013 року голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, голова районної ради Микола Грабчак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лідія Дзюбенко, сільський голова Григорій Вербецький, голова CТОВ... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

 Допомога літнім людям – благородна справа

Допомога літнім людям – благородна справа

24 Листопада 2013, 09:00 / Заходи / Маньківка / Поташня / Устя / Шумилів

Доброю традицією стало проведення у загальноосвітніх школах осінньої благодійної акції «П'ять картоплин». До неї долучились колективи всіх шкіл. Загалом зібрано 5997 кг картоплі, яку оприбутковано у Товаристві Червоного Хреста або роздано власними силами односельчанам. Учні Красносільської, Маньківської, Крушинівської загальноосвітніх шкіл передали зібрану картоплю у територіальний центр по... читати далі ...»

 Кожній дитині – всебічний розвиток

Кожній дитині – всебічний розвиток


Саме під таким гаслом у нашій державі реалізуються соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Здатність держави подбати про тих, хто не може самотужки впоратися із життєвими проблемами, завжди була ознакою розвиненого і самодостатнього суспільства. Відділом освіти надається посильна допомога по зміцненню матеріальної бази навчальних закладів, проведенню ремонтів та організації... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, директор Маньківського сільського будинку культури Віталій Тимошенко і сільський голова Григорій Вербецький обговорюють питання ремонту приміщення. Зримі результати співпраці

Зримі результати співпраці

4 Жовтня 2013, 15:31 / В громадах / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Маньківська територіальна громада особлива, адже до її складу входить аж три села – Маньківка, Крушинівка і Шумилів, у яких мешкають загалом понад три тисячі жителів. Протягом останніх років усі ці населені пункти газифіковано, чимало робиться для утримання закладів соціальнокультурної сфери, по благоустрою. Чим живе нині територіальна громада, які нагальні питання вирішує місцева влада?... читати далі ...»

 Сесія районної ради відбудеться 8 жовтня

Сесія районної ради відбудеться 8 жовтня

30 Вересня 2013, 13:30 / Нове в роботі / Лугова / Шумилів

Головою Бершадської ра йонної ради М.П. Грабчаком видано розпорядження від 23 вересня 2013 року №53 «Про скликання 23 сесії районної ради 6 скликання», пленарне засідання якої провести 8 жовтня поточного року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник». Початок о 10.00 годині. На порядок денний внести питання: Про хід виконання програми соціально-економічного та... читати далі ...»

 Найголовніша мета - праця на благо людей

Найголовніша мета - праця на благо людей


Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака після шести місяців роботи на цій посаді провів прес-конференцію для журналістів місцевих ЗМІ – працівників редакцій газет «Бершадський край», «Поштова вулиця» та радіо «Бершадь». Подаємо короткий звіт із прес-конференції. – Михайле Григоровичу, чим стали для Вас перших півроку роботи на цій відповідальній посаді? – Для мене було непросто зробити цей... читати далі ...»

 Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети

Підбито підсумки півріччя. Визначено пріоритети


Як уже повідомлялося, 15 липня голова райдержадміністрації Михайло Бурлака звітував про виконання розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації та програми соціальноекономічного і культурного розвитку району за підсумками першого півріччя 2013 року. На початку доповіді він відзначив, що у першому півріччі здійснювалася послідовна та системна робота з реалізації державних програм,... читати далі ...»

Фото автора 14 липня – День рибалки. Будуть з уловом

14 липня – День рибалки. Будуть з уловом

21 Липня 2013, 12:24 / Актуально / Бершадь / Красносілка / Шумилів

Багатьом відомо про відпочинок з вудкою на березі Південного Бугу чи інших річок, про задоволення від вдалої риболовлі та від перебування наодинці з природою. Та чомусь все рідше після такої риболовлі можна похизуватись крупним екземпляром того чи іншого виду впійманої рибки. Можливо, це тому, що все частіше зустрічаємо випадки браконьєрського вилову. Тому стала справжнім «маленьким святом»... читати далі ...»

На знімку: Петро Тимофійович Горобець із правнуком Сашком. Фото автора Сади бригадира Петра Горобця

Сади бригадира Петра Горобця

21 Липня 2013, 12:21 / Персоналії / Хмарівка / Шумилів

Коли почалася Велика Вітчизняна, йому було лише тринадцять років. На війну він не потрапив, бо народився у двадцять восьмому, а останній фронтовий набір був із хлопців двадцять сьомого року народження. Втім, це не завадило йому відчути на собі всю важкість воєнного часу. Петро з самого дитинства, як і більшість сільських дітей, був привчений до праці. Тож під час окупації (німців у їхній... читати далі ...»

 Робочий візит до Маньківської громади

Робочий візит до Маньківської громади

2 Липня 2013, 20:56 / Нове в роботі / Крушинівка / Шумилів

19 червня голова райдержадміністрації М.Бурлака відвідав Маньківську сільську раду. Метою візиту було ознайомлення із ходом виконання доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана. Роботи у сільського голови Г.Вербецького вистачає у будь-яку пору року та годину доби, адже до складу сільської ради ще входять територіальні громади Крушинівки та Шумилова. Насамперед, Михайло Григорович відвідав... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 Один із династії

Один із династії

20 Червня 2013, 20:24 / Персоналії / Війтівка / М'якохід / Тернівка / Шумилів

На початку червня дружна, велика сім’я Кокошків відзначила ювілей – 80-річчя зустрів Валентин Феодосійович Кокошко – знана, шанована у районі людина. Своє життя ювіляр присвятив роботі з дітьми. Народжений у сім’ї вчителів Феодосія Лавровича та Раїси Марківни, з ранніх років жив школою (а часто й у школі), разом із батьками «вивчав» географію колишнього Джулинського району. Вікнино, Червоне,... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Шумилів всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шумилів. Новини села Шумилово, фото. Все про Шумилів (Шумилово)
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення