Fridge magnet wooden gears

Шумилів в новинах

Як і щоразу, зраділа зустрічі з працівниками територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів і одиноких престарілих жителька Красносілки Ольга Савівна Волинкіна. На знімку (зліва направо): Світлана Петрівна Медвідь, директор територіального центру Іван Миколайович 3абіяка, Ольга Савівна Волинкіна, Наталя Петрівна Сухопара і Олена Петрівна Січак. Фото Сергія КІСИКА. До Дня працівника соціальної сфери

До Дня працівника соціальної сфери


Що коїться в душах тих, кому долею вготовано доживати віка одинокими, навіть уявити важко. Від однієї тільки думки про це віє холодом. А таких тільки під опікою Бершадського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян більше тисячі. У народі кажуть, що на чужому подвір'ї іноді навіть тріски б’ються, а тут більше тисячі таких подвір’їв, у... читати далі ...»

 До уваги жителів району!

До уваги жителів району!


Відповідно до графіку розчистки ліній електропередач від насаджень на листопад 2009 р. буде проводитись відключення ліній ПЛ-0,4 кВ по територіях наступних сільських рад: с. Баланівка ПЛ-0,4 кВ від ТП 503 вул. Кірова, Кучерука, Жовтнева с. Дяківка ПЛ-0,4 кВ від ТП 241, 242, 243, 245 вул. Дружби, Леніна, Садова, Миру, Жовтнева, Чухнюка с. Лугова ПЛ-0,4 кВ від ТП 129,130, 131 вул.... читати далі ...»


 Пора оздоровлення і відпочинку

Пора оздоровлення і відпочинку


Збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та всього населення – найважливіше завдання держави й суспільства. З метою належної підготовки навчальних закладів до проведення літнього відпочинку дітей у 2009 році здійснювалась відповідна організаційна та методична робота. З 1 по 19 червня в районі працювало 40 пришкільних оздоровчих таборів, які відвідували 3620 дітей, що становить 51%... читати далі ...»

 102 повідомляє

102 повідомляє


Під час проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак-2009» співробітниками Бершадського РВ ГУМВС у окремих громадян району було виявлено та вилучено рослини, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини. В селах Лугова, Крушинівка, Війтівка, Шумилово, П’ятківка, Вовчок, Березівка, хутір Партизанський співробітниками райвідділу було виявлено та вилучено 516 рослин... читати далі ...»

 НАША ЗІРОНЬКА

НАША ЗІРОНЬКА

4 Березня 2009 р / Освіта і наука / Шумилів

Шумилівська школа працює над розвитком особистості школяра, впроваджує в навчально-виховний процес інноваційні технології. Використання різних форм і методів навчання сприяють творчому розвитку особистості. Діти беруть активну участь у вікторинах, лінгвістичних іграх, конкурсах, шкільних та районних олімпіадах. Особливо хотілося б відзначити досягнення випускниці школи Ольги Лукашенко. Вона... читати далі ...»

 ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ...

ВИ МАЙБУТНЄ ВЕДЕТЕ ЗА РУКУ...


Минулої суботи в актовій залі Бершадської ЗОШ № 3 відділом освіти райдержадміністрації проведено конкурс фахової майстерності “ІнтеГРАція”, у якому взяли участь вчителі естетичного напрямку: музики, образотворчого мистецтва та трудового навчання загальноосвітніх шкіл району. Свято розпочалося із виставок виробів освітян, які продемонстрували їх фахову майстерність, творчість та... читати далі ...»

 ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА

ПЕРСПЕКТИВИ НАЦІЇ ФОРМУЄ ШКОЛА


Знову вересень покликав дітвору до Країни знань. В освітніх закладах знову звучить рідна й незабутня мелодія – голос шкільного дзвінка, що для всіх дорослих назавжди залишиться символом дитинства і юності.Позавчора вся країна відзначила День знань – свято не лише школярів і студентів, вихователів і вчителів, а й кожного із нас. А напередодні, минулої п’ятниці, відбулася традиційна серпнева... читати далі ...»

 ЩО РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СТАРИЙ МЛИН?

ЩО РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО СТАРИЙ МЛИН?

21 Серпня 2008, 07:55 / Спогади / Шумилів

Чимало бершадців знають про мальовничі місця, кам’яні пороги на річці Південний Буг у Шумилово, куди на відпочинок влітку з’їжджаються люди не тільки з району, а навіть й з інших місць. Доповнює цей неповторний краєвид двоповерхова кам’яна будівля старого водяного млина, яку невідомі майстри спорудили так, що простоїть вона, мабуть, ще не одне століття. Самого млина у ній, звичайно, давно вже... читати далі ...»

 ХЛІБ І ПІСНЯ

ХЛІБ І ПІСНЯ

10 Січня 2007, 20:09 / Оголошення / Шумилів

Справжню насолоду мали всі, хто завітав у Шумилівську школу на свято "Хвала рукам, що пахнуть хлібом". "Низький уклін тобі, хліборобе!", "Не кидай хлібом, він святий" – не раз звучали ці слова, супроводжувалися чудовими номерами художньої самодіяльності. Серця людей наповнювалися світлом, теплом і радістю від щирих привітань, пісень у виконанні шкільного ансамблю "Калинонька". Неабияке... читати далі ...»

 УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ

УЧИТЕЛЬСЬКА ДОЛЯ – ВИСОКА ЗОРЯ


Європейський досвід переконливо свідчить: чим вищий рівень освіти населення, тим краще живуть люди, тим досконалішими є демократичні інститути. Завдання школи ХХІ століття – формувати людину, для якої отримання знань стає способом життя. З усіх ланок освіти чи не найважливішою є дошкільна, адже дошкільний вік – базовий етап фізичного, психічного та соціального становлення особистості.... читати далі ...»

 ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я

ДИТИНІ ПОТРІБНА СІМ’Я


Дитяча бездоглядність – це тривале перебування дитини без догляду батьків або осіб, що їх замінюють. З метою виявлення бездоглядних дітей, попередження злочинів спільно з РЦ СССДМ, відділенням кримінальної міліції у справах неповнолітніх за 6 місяців нинішнього року проведено 14 профілактичних рейдів "Діти вулиці", "Канікули", "Неблагополучна сім'я", під час яких виявлено 25 неповнолітніх. Всі... читати далі ...»

 МИСТЕЦЬКІ ТАЛАНТИ

МИСТЕЦЬКІ ТАЛАНТИ

24 Червня 2006, 09:02 / Світ захоплень / Яланець / Шумилів

Відділ освіти РДА та районна галузева організація профспілки нещодавно провели фестиваль вчительської та учнівської народної творчості "Проліски надії", в якому взяли участь всі школи району. Шкільні огляди були тематично спрямовані, проходили з оформленням виставок декоративно-прикладного мистецтва. Приємне враження справляли зовнішній вигляд, костюми учасників різних вікових груп. Більшість... читати далі ...»

 ВАГОМА ПЕРЕМОГА

ВАГОМА ПЕРЕМОГА

16 Травня 2006, 20:54 / Спорт / Шумилів

У Вінниці відбулися міські молодіжні ігри з боксу, в яких брали участь кращі юні боксери 1988-1989 років народження. Вдало дебютувала на змаганнях такого рівня студентка І курсу Вінницького педагогічного ліцею, вихованка Бершадської ДЮСШ Наталія Голуб. Першим тренером дівчини був батько, Леонід Григорович. Після закінчення Шумилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Наталія навчається у ліцеї, де продовжує... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4Новини села Шумилів всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шумилів. Новини села Шумилово, фото. Все про Шумилів (Шумилово)
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення