Fridge magnet wooden gears

Шумилів в новинах

 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС

10 Грудня 2010 р / Актуально / Шумилів

З В’ячеславом Івановичем Химичем познайомився декілька років тому і відразу відчув його комунікабельність, приязність. Слово за словом, розговорились.  Народився він в звичайній селянській сім’ї, закінчивши Красносільську школу, розпочав трудову діяльність в маньківському колгоспі «12-річчя Жовтня» трактористом, як і його батько. Відслуживши в армії, навчався в Зозівському ПТУ на машиніста... читати далі ...»

На знімку: голова обласної ради Г.М. Заболотний (у центрі), голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур та начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький вручають голові релігійної громади Святого Апостола і Євангеліста Луки села Шумилова протоієрею Анатолію Манзенку документи на комплекс будівель та споруд храму. Культові споруди - релігійним громадам

Культові споруди - релігійним громадам


У неділю відбулася, без перебільшення, важлива історична подія – Кошаринецькій, Сумівській та Шумилівській релігійним громадам передано у власність комплекси будівель та споруд храмів Тульчинської єпархії Української Православної Церкви. Приємну місію виконали голова обласної ради Г.М. Заболотний, начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації І.О. Салецький, голова... читати далі ...»


 А який протипожежний стан?

А який протипожежний стан?


Чи в належному протипожежному стані знаходяться приміщення, в яких 31 жовтня будуть проводитись чергові вибори? Проведеними обстеженнями протипожежного захисту будинків та приміщень, виділених під виборчі дільниці району, встановлено, що більшість не відповідає вимогам. Під час проведення виборів до місцевих органів влади приміщення виборчих дільниць будуть заповнені значною кількістю людей.... читати далі ...»

 Бібліотека - це храм книги

Бібліотека - це храм книги


Всеукраїнський день бібліотек – не тільки професійне свято тих, хто тут працює. Це свято всіх громадян, всього українського суспільства, бо послугами бібліотек користується велика кількість населення. Кожна бібліотека – це храм книги, дзеркало історії нашої держави. Нині в районі працює 40 бібліотечних установ, в яких налічується понад 467 тис. примірників книг і які обслуговують понад 26... читати далі ...»

 Філософ-природолюб із Шумилова

Філософ-природолюб із Шумилова

3 Серпня 2010 р / Персоналії / Шумилів

Його добре знають в селі та в усій окрузі. Правда, коли запитаєш, як знайти Івана Григоровича Даценка, не кожен і відповість. Лише якщо нагадаєш, що чоловік цей має досить незвичне прізвисько – Верблюд, то односельчани одразу розкажуть, як пройти до його обійстя. Навіть маленькі діти знають, де хата дядька Верблюда – зовсім недалеко від Південного Бугу. Тут він, 67-річний... читати далі ...»

 Увага: гриби!

Увага: гриби!

14 Липня 2010 р / Вдома / Джулинка / Осіївка / Шумилів

Не дивлячись на активну просвітницьку роботу через засоби масової інформації, медичні заклади, загальноосвітні школи, населення району все-таки ризикує вживати дикорослі гриби сумнівної якості. Про це свідчить те, що протягом останнього тижня в реанімаційне відділення поступили п’ять постраждалих з діагнозом – отруєння грибами. Випадки трапилися в Джулинці, Осіївці, Шумилово. Вкотре... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з днем народження кохану дружину, любу матусю, ніжну бабусю, шановну сваху Людмилу Тарасівну ГЛУШКО (11.07) з Осіївки. Твій день народження – не тільки твоє свято, Радіють рідні, друзі – теж. Хай Бог пошле ще років багато Та здоров’я, щастя й радості без меж! Нехай добром наповнюється хата, Достатком, щирістю і сонячним теплом, Хай роки будуть світілі, легкокрилі, Не буде... читати далі ...»

 Відпочинок запам'ятається

Відпочинок запам'ятається


В літньому оздоровчому таборі з денним перебуванням «З.О.Д.І.А.К», який працював при Бершадській загальноосвітній школи №3, відпочивало 310 дітей, що складало 18 загонів. Назва табору відповідає основним напрямкам роботи: «З» – здоров’я, «О» – освіта, «Д» – духовність, «І» – інтелект, «А» – активність, «К» – культура. За час роботи оздоровлювалися діти з... читати далі ...»

 Про оздоровлення учнів в пришкільних таборах

Про оздоровлення учнів в пришкільних таборах


Літо – особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. Наша мета – здійснити дитячі мрії, створити умови для фізичного оздоровлення школярів, організувати відпочинок так, щоб вони зберегли і примножили своє здоров’я. Тож Бершадським відділом освіти здійснюється організаційно-методична робота щодо проведення оздоровчої літньої... читати далі ...»

На знімку: учні Маньківської школи під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи С.І. Лазарєвої прибирають територію біля пам’ятника. Фото Сергія КІСИКА. Чисто там, де не смітять

Чисто там, де не смітять


У справедливості цього вислову легко переконатися на прикладі будь-якої територіальної громади. Минулого тижня члени робочої групи з оперативного управління і контролю за проведенням двомісячника побували в Маньківці. Тут гарно упорядковано території школи, дільничної лікарні, сільського будинку культури, побілено бордюри доріг та дерева. Біля пам’ятника у селі за прибиранням застали... читати далі ...»

 Є початок, буде і кінець

Є початок, буде і кінець


Читачам районки цікаво, мабуть, буде дізнатися про ситуацію з будівництвом у районі, зокрема з його фінансуванням, в тому числі й таких об’єктів, як акушерського корпусу у райлікарні, електрокотельні на території БСШ №1, газопроводу-відводу до Бершаді і далі до села Вербки, об’єктів газифікації сіл, які відносяться до Маньківської сільської ради, підвідного газопроводу до сіл Дяківки, Ставків,... читати далі ...»

 До уваги жителів району!

До уваги жителів району!


Згідно з «Правил охорони електричних мереж» охоронною зоною на ПЛ- 0,4 кВ вважається ділянка на відстані 2 м від крайнього проводу. В охоронній зоні підлягають вирубці дерева та проводиться обрізка крон дерев до досягнення безпечної відстані до проводів ПЛ-0,4 кВ. Розчистку траси, що проходить по приватних земельних ділянках, проводить власник земельної ділянки або за його згодою персонал ЕМ.... читати далі ...»

 Конкурс «Моє село»

Конкурс «Моє село»


Сайт www.bershad.ua оголошує конкурс «Моє село» на найкращу розповідь про історію, звичаї, побут та особливості села на Бершадщині. Завдання конкурсу: збереження історії села; виховання у молодого покоління любові до культури і традицій свого народу через знання історії; формування в молодої людини почуття патріотизму, потреби особистої причетності до збереження історичної пам’яті;... читати далі ...»

 Світлана ШУЛЬЦ: «Ми ніколи не опускали руки»

Світлана ШУЛЬЦ: «Ми ніколи не опускали руки»


– Добігає до завершення 2009-й. Кожний з нас вже підбиває перші його підсумки, робить узагальнення. Які головні, найбільш значимі події в житті Бершадщини Ви б відзначили у цьому році? – Якщо по справедливості, то кожний рік неповторний. Адже життя, а з ним і район рухаються вперед. Значною подією, наприклад, було те, що ми вперше відсвяткували день міста – його 550-річчя.... читати далі ...»

 «Колосок-2009»

«Колосок-2009»

6 Листопада 2009 р / Освіта і наука / Шумилів

Щороку учні загальноосвітніх шкіл Бершадщини стають активними учасниками Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», де змагаються у знаннях з географії, хімії, біології та астрономії. Цього року у конкурсі беруть участь більше 700 учнів 3-8 класів, що становить 10% школярів району.20 листопада вони будуть виконувати тестові конкурсні завдання. Найактивнішими за кількістю... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4 3Новини села Шумилів всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шумилів. Новини села Шумилово, фото. Все про Шумилів (Шумилово)
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення