Fridge magnet wooden gears

Шумилів в новинах

 Традиція живе

Традиція живе


Ось уже шостий рік поспіль у Крушинівці проводиться футбольний турнір, присвячений Дню Перемоги. Традиційно в ньому беруть участь команди сусідніх із Крушинівкою сіл Маньківки, Красносілки і Шумилова. Дев’ятого травня на стадіоні в Крушинівці було багатолюдно і весело. Люди різних поколінь прийшли просто відпочити і отримати задоволення від наймасовішої і найпопулярнішої у світі гри – футболу.... читати далі ...»

 Район прозвітував перед областю

Район прозвітував перед областю


Як відомо, нині тривають звіти районів про проведену роботу у різних напрямках соціально-економічного розвитку. У вівторок, 9 квітня, звітувала Бершадщина. До нас приїхали голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної ради Ігор Кревський, група керівників профільних обласних управлінь та відомств. У залі, де відбувалося зібрання з приводу... читати далі ...»


На знімку (зліва направо): депутат обласної ради, директор ТОВ «Лан» Сергій Павлович Савченко, головний лікар Бершадської станції швидкої медичної допомоги Михайло Станіславович Заболотний і голова райдержадміністрації Михайло Григорович Бурлака перерізають символічну стрічку на відкритті пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги у Маньківці. Фото Галини ІВАНЧЕНКО Ще крок назустріч людям

Ще крок назустріч людям


Минулої п’ятниці на територію Маньківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, на відкриття пункту тимчасового базування швидкої медичної допомоги, завітали не тільки голова райдержадміністрації М.Г. Бурлака та його перший заступник В.М. Оркуш, начальник управління охорони здоров’я РДА Д.Н. Яремчук, головний лікар комунальної установи «Бершадський районний центр первинної... читати далі ...»

 Вивчаємо рідний край

Вивчаємо рідний край


З метою виховання в учнів цілісного ставлення до суспіль ства та держави, любові до рідного краю в Бершадсь - кій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводиться робота щодо реалізації проекту «Подільський край – чарівний край». На засіданні шкільного парламенту було визначено напрями роботи: «Видатні люди Поділля», «Історія районних центрів Вінниччини», «Природа рідного краю». На... читати далі ...»

 Пріоритет – роботі з дітьми та молоддю

Пріоритет – роботі з дітьми та молоддю


Минулого тижня відбулось розширене засідання ради при відділі культури та туризму райдержадміністрації (на знімку), в якому взяв участь заступник голови районної ради В.С. Бондаренко. З доповіддю «Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури та туризму в 2012 році та завдання на 2013 рік» виступила начальник відділу культури і туризму РДА Н.М.... читати далі ...»

 Тиждень екології

Тиждень екології

2 Грудня 2012, 13:49 / Нове в роботі / Ставки / Шумилів / Яланець

та природоохоронної роботи проведено в навчальних закладах району у листопаді. Його мета – виховання в учнів екологічної культури і свідомості, екологічно правильної поведінки в природі. У рамках Тижня проведено науково-практичні конференції на тему «Екологія води», загальношкільні інформування на тему «Ми збережемо природу», виховні години, виставки робіт з природного матеріалу «Творчість юних... читати далі ...»

 Онлайн-трансляція з виборчих дільниць

Онлайн-трансляція з виборчих дільниць


Запис та онлайн-трансляцію з виборчих дільниць 28 жовтня розпочнуть за годину до початку голосування. Сайт, на якому можна спостерігати за виборчим процесом 28 жовтня вже працює. Зареєструйтесь на сайті http://vybory2012.gov.ua/ і додайте до закладок дільниці, за якими бажаєте спостерігати до 28 жовтня. В день виборів перегляд дільниць не з закладок буде не доступний! На... читати далі ...»

 Склад дільничних виборчих комісій

Склад дільничних виборчих комісій


СКЛАД дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року одномандатного виборчого округу № 17, Бершадський район. (оновлено) Дільнична виборча комісія № 050072 Місце голосування: школа №3, актова зала, вул.Червоноармійська, 56, м.Бершадь, Бершадський р-н, Вінницька обл., 24400, телефон 2-38-31 Голова комісії – Бернацька Лідія Луківна, 1954 року народження,... читати далі ...»

На знімку: Л.І. Дзюбенко (в центрі) разом з директором М’якохідської ЗОШ Ю.А. Грициком та заступником директора Джулинської ЗОШ С.І. Чабан обговорюють освітянські справи. Освітянська галузь – на підйомі

Освітянська галузь – на підйомі


Так складається освітянський календар, що приходу нового навчального року передує завершення попереднього. Щоб гідно розпочати роботу, проаналізуємо стан готовності навчальних закладів, результати минулого року та визначимо основні завдання на 2012-2013 навчальний рік. Сьогодні увага суспільства спрямована на дошкільну освіту, тому що вона передує початковій ланці, яка в цьому році переходить... читати далі ...»

 102 повідомляє: крадіжки

102 повідомляє: крадіжки

9 Серпня 2012, 22:34 / Гаряча лінія / Баланівка / Шумилів

За повідомленнями з райвідділу міліції кінець минулого тижня був ознаменований різними правопорушеннями, в тому числі й крадіжками. Так, в серебрійському ПП «Зоря» з приміщення корівника №1 було викрадено телицю віком 3 роки, вагою біля 330 кг. У Шумилово з домогосподарства гр. О. також було викрадено з сараю теля віком до 2 місяців і вагою 50 кг. А в Баланівці з кімнати будинку, яку орендує... читати далі ...»

 Робоча поїздка до Маньківської громади

Робоча поїздка до Маньківської громади

5 Серпня 2012, 12:30 / В громадах / Крушинівка / Шумилів

Перший заступник голови райдержадміністрації Вадим Оркуш минулої середи відвідав Маньківську територіальну громаду, до якої входять ще села Крушинівка та Шумилів, загальною кількістю жителів майже три тисячі. Мета поїздки – перевірити підготовку громади до Дня незалежності України, благоустрій населеного пункту. Крім того, депутат районної ради В.М. Оркуш поспілкувався з сільським головою... читати далі ...»

 Урочисте зібрання

Урочисте зібрання


з нагоди Дня Конституції України і Дня державної служби відбулося напередодні у районному будинку культури. Вітаннями і найщирішими побажаннями з цієї нагоди до присутніх звернулися голова райдержадміністрації О.Ф. Снігур, заступники голів: районної ради – В.С. Бондаренко та міської – В.А. Паламарчук. Згідно з Указами Президента України від 1.12.2011 р. №1092 та 7.03.2012 р. №181,... читати далі ...»

 Літній відпочинок – дітям

Літній відпочинок – дітям

2 Липня 2012, 23:07 / Освіта і наука / Бершадь / Ставки / Устя / Шумилів

Літо – час відпочинку, розваг, зняття у дітей напруги, що накопичилася за навчальний рік, наповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Питання літнього оздоровлення дітей є пріоритетним в галузі освіти і перебуває на особливому контролі у держави. Освітяни спільно з місцевими органами виконавчої влади провели необхідну організаційну роботу щодо своєчасної та якісної підготовки... читати далі ...»

 Виборчі дільниці Бершадського району

Виборчі дільниці Бершадського району


Центральна виборча комісія 12 квітня прийняла Постанову №66 від 12.04.2012 “Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі”. Зокрема з 33 тис. 540 дільниць 32 тис. 188 є звичайними, що складає 96% від загальної кількості. Згідно з постановою ЦВК, 1 тис. 352 дільниці є спеціальними, з них 1 тис. 200 будуть утворені у лікувальних закладах і 152 – в... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня

21 Червня 2012, 09:00 / Привітання / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Колектив СТОВ «Лан» с. Маньківки сердечно вітає з 50-річним ювілеєм директора товариства, депутата обласної Ради, голову ради сільгоспвиробників Бершадщини, шановного Сергія Павловича САВЧЕНКА Поважаємо Вас за Ваш хист у роботі, За Ваші щоденні й невтомні турботи, За те, що Ви той, за ким легко іти, За те, що готові усім допомогти. Наділені мудрістю, честю від Бога, Нехай і надалі життєва... читати далі ...»

Сторінки:
9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Шумилів всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Шумилів. Новини села Шумилово, фото. Все про Шумилів (Шумилово)
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення