Fridge magnet wooden gears

Браконьєрству - заслін!

  • Подобається0Не подобається
  • 18 Квітня 2014, 08:00

На знімку: пропозиціями щодо боротьби з браконьєрами ділиться один із найактивніших громадських інспекторів Володимир Васильович Загородній із Бершаді.

У районі тривалий час недостатньо велася боротьба з браконьєрством на водних ресурсах. Результати такого упущення на сьогодні видно на продовольчому ринку. Торгівля рибою, виловленою браконьєрами, не припиняється.

Це, звичайно, неабияк турбує громадськість, тому давно пора взятися за наведення елементарного порядку у сфері використання водних ресурсів, зокрема, повести боротьбу з браконьєрством.

Відповідні служби, громадські інспектори цим займаються, але з такими його масштабами справитися стає дедалі важче. Тож розширення інституту громадських інспекторів на території району давно вже стало вимогою часу.

Днями з ініціативи райдержадміністрації відбулося зібрання за участю інспекторів рибоохорони, завідуючого юридичним сектором райдержадміністрації, представника правоохоронних органів і найбільш активних громадських інспекторів, на якому обговорювалася ця проблема.

Вів його і підбив підсумки роботи перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.

У кінцевому підсумку було прийнято рішення скласти список людей, які надалі будуть громадськими інспекторами рибоохорони. Потрібно підготувати необхідні документи для отримання ними посвідчень про це, забезпечити їх співпрацю з державними інспекторами рибоохорони і правоохоронними органами, підготувати графік відвідування ними місць торгівлі рибою із залученням представників громадськості, міліції, засобів масової інформаці, вести роз’яснювальну роботу щодо заборони вилову риби браконьєрами. Діяльність у цьому напрямку висвітлюватиметься на сайті райдержадміністрації та у районній газеті.

Учасники зібрання звертаються до небайдужих представників громадськості з проханням співпрацювати у створенні системи громадського контролю на водних ресурсах району.

Довести кампанію по боротьбі з браконьєрами до логічного завершення одразу буде непросто. Але і браконьєри повинні розуміти, що на цей раз усі досить серйозно налаштовані на боротьбу з ними. Для того, щоб зберегти водні ресурси, ми просто зобов’язані прийняти правила, визначені законодавством щодо їх використання. Цю зустріч було організовано не для того, щоб просто поспілкуватися, а, насамперед, порадитися, що треба робити, щоб домогтися успіху.

У пору нересту риби кількість випадків браконьєрства на річках і водоймах збільшується у багато разів, і побороти це зло силами одних тільки рибінспекторів неможливо. Саме тому залучатися до цього повинна і громадськість.

Причому, здійснювати контроль потрібно не тільки на річках і водоймах, а й у місцях продажу риби та знарядь браконьєрського вилову – сіток.

Одним словом, любителям незаконного вилову риби і торгівлі нею, як і засобам браконьєрства, оголошується серйозний бій. Райдержадміністрацією гарантується повна підтримка у боротьбі з цим злом.

Павло КУШПЕЛА.


Дивіться також в розділі  Актуально
» 15.06.2018 Під час літніх канікул неповнолітні потребують особливої уваги з боку дорослих. Аби відпочинок дітей був безпечним, щоб запобігти вчиненню ними і щодо них кримінальних та адміністративних правопорушень, працівники Бершадського відділу поліції...
» 15.06.2018 За останніх 10 років у лісових угіддях нашого держлісгоспу загинули майже всі ялинові насадження – до 55 га. Зафіксовано масове всихання граба на території Сумівського лісництва на площі 26 га., ясеня – в Ободівському лісництві на площі 2,8 га,...
» 15.06.2018 Відповідно до прийнятого Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» від 26.01.2016 року, який регламентує функціонування патронатної...
» 01.04.2018 Туберкульоз представляє реальну небезпеку для дорослих і дітей. Це інфекційна хвороба пов’язана з проникненням в організм туберкульозних мікобактерій, які живуть у виділеннях людей, хворих туберкульозом (у мокротинні, сечі, калі й ін.), а також у...
» 01.04.2018 Як не загрузнути у смітті?
» 01.04.2018 Атопічний дерматит
» 01.04.2018 Ця підступна дисплазія
» 16.03.2018 Не знищуйте красу
» 16.03.2018 Водні ресурси: берегти і захищати
» 03.03.2018 Правила пожежної безпеки у побуті
Всі статті розділу Актуально »
Цікаві фото
2 фото   
<b>ЯЛАНЕЦЬ</b><br />
3 фото   
<b>140 років з Дня Народження української поетеси Лесі Українки</b><br />25 лютого 2011 року виповнюється 140 років з дня народження української поетеси Лесі Українки. Леся Українка...
26 фото   
<b>ТЕОФИЛІВКА</b><br />
4 фото   
<b>Красносілка – "солодка" і гаряча точка району…</b><br />22 вересня 2011 року працівники Красносілського цукрового заводу організували мітинг на центральній площі міста...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Серединка
Подолян Андрій Миколайович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Сержант. Загинув 1945 р.

З історії Бершаді
Квітне старовинна Бершадь, за роки Радянської влади вона перетворилася на соціалістичне місто. В грудні 1966 року, враховуючи питому вагу в розвитку економіки й культури, збільшення кількості населення, Президія Верховної Ради УРСР ухвалила перевести Бершадь з селища міського типу в місто районного підпорядкування. На вулицях, що після вигнання окупантів являли згарища та самі руїни, споруджено... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Браконьєрству - заслін! - Актуальні теми сьогодення Бершадщини - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники