Адже в іншій частині села землю під нове вже виділили, навіть встановили хрест. Але ніхто не насмілиться здійснити поховання першим.
Якщо сільська влада та обидва священнослужителі не знають як зробити, то чому б не поцікавитися, як це організували у райцентрі? У свій час тут теж мала місце така проблема, однак тепер – порядок.
Резерви для цього є і в нашому селі. З того, наприклад, що залишилося від розтягнутого колишнього КСП – непоганий паркан біля ферми ВРХ, який теж уже пробують розбирати, і він може зникнути.
Так, майно розпайоване. Але від односельчан чув, що вони були б не проти, якби перенести його і обгородити кладовище. Зробити це знайшлося б кому. Он скільки тепер безробітних. Якби хтось організував у селі цю роботу, особисто обіцяю приїхати з
Бершаді і працювати скільки треба. Пам'ять про наших рідних повинна жити вічно.
Филимон КОЗАК,
пенсіонер, ветеран праці.
м.
Бершадь.
Від редакції. За два дні до того, як редакція отримала цього листа, відбулася нарада з сільськими головами, де було піднято це питання і поставлено завдання навести порядок на кладовищах. Відпрацювати визначену кількість днів можуть і ті, хто зареєстрований у центрі зайнятості. І добровольці знайдуться у кожній сільській громаді. Було б тільки кому повести їх за собою. Адже питання благоустрою у сільських громадах взагалі не повинні сходити з порядку денного.