Fridge magnet wooden gears

Покупців треба заохочувати

  • Подобається0Не подобається
  • 15 Січня 2016, 09:00

На новорічні та різдвяні свята кожна сім’я прагнула купити продукти та подарунки. І кожний хоче придбати щось не тільки оригінальне, а ще і недорого.

У магазинах райцентру великий вибір всякої всячини і є з чого вибирати, але інколи дивує те, що чимало товарів залежані. Ціни на них часто завищені. Через це і не знаходять покупця. Тож підприємцям пора подбати ще і про те, щоб перед святами проводити аукціони, знижувати ціни на такі товари, організовувати передноворічні розпродажі зі знижками та заохочувати покупців різними виграшами та святковими акціями.

У магазині «Надія» у Війтівці розігрується лотерея, і це не тільки приваблює покупців, а й сприяє швидшому обігу товарів. Адже той, хто вирішить випробувати своє щастя на виграш, як правило, не проходить мимо інших товарів, ціни на які тут нижчі, ніж в інших магазинах. А якщо обіг товарів прискорюється, то і коштів від їхньої реалізації буде більше.

Дивує і те, чому не у всіх магазинах є касові апарати. Продавці щось там рахують на калькуляторах, а от покупцям, які купують багато товарів, важко порахувати їхню вартість.

Можливо, підприємцям варто зробити так, як це робиться у великих містах – організовується акція, і ціни на деякі товари знижуються. В той же час покупців додається, і зростає ймовірність продажу інших товарів. Непогано було б також трішки поділитися з покупцями прибутками, і у святкові дні дати кожному з них шанс на виграш – нехай і незначний, а все ж подарунок. Такий інтерес заохочував би більшу кількість покупців, у результаті чого збільшувався б і товарообіг.

Наприклад, пред'являєш чек на сто-триста гривань і отримуєш лотерею. Можна також організувати у супермаркетах відділ товарів за зниженими цінами. Можливі й інші варіанти. Це не тільки оживило б ринки збуту, а і викликало б інтерес покупців.

Володимир ГРЕСЬКО, студент Національного університету «Львівська політехніка».


Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Виїзний прийом до Лісничого</b><br />13 квітня 2011 року робоча група спеціалістів райдержадміністрації, очолювана першим заступником голови...
3 фото   
<b>Випуск у медколеджі</b><br />2 березня 2011 року&nbsp; у Бершадському медичному коледжі відбувся 42 випуск&nbsp; фельдшерів.
2 фото   
<b>Урочисте зібрання "Ліс - краса й багатство краю"</b><br />13 грудня 2011 року о 10 годині членами Сумівського шкільного ліництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І &ndash; ІІІ...
5 фото   
<b>Кубок з армспорту серед юнаків та дівчат</b><br />31 березня 2012 року в приміщені Будинку Культури с. Лісничого був проведений «КУБОК» з армспорту серед юнаків та...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Осіївка
Байда Максим Захарович (1923) 1923 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.07.44.

З історії Бершаді
Проведені заходи сприяли кращій організації праці в сільському господарстві, піднесенню творчої ініціативи трудівників. Колгоспник артілі ім. Ворошилова С. Плахотнюк сконструював ручний підживлювач, який був прийнятий обласною комісією і рекомендований для використання всіма колгоспами. З року в рік зростала врожайність колгоспних ланів, підвищувався добробут трудівників. Збільшувалась... Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

Покупців треба заохочувати - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники