Крушинівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Адміністрація, профспілковий комітет, колектив ДП «Бершадське лісове господарство» шлють найкращі вітання з нагоди 50-річного ювілею директору Миколі Володимировичу КРАСНЄЄВУ (6.02) Бажаємо Вам міцного здоров'я, нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній відповідальній діяльності. Нехай потужне джере ло Ва шо го та лан ту, нат хнен ня і нез лам но го оптимізму та творча... читати далі ...»

 ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ

ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ

5 Лютого 2009 р / Гаряча лінія / Бершадь / Крушинівка

Бершадським РВ УМВС України у Вінницькій області розшукується безвісти зниклий Притула Петро Іванович, 1953 року народження, уродженець с. Черемошне Тиврівського району Вінницької області. Тимчасово з дружиною і двома онуками проживав в с. Крушинівці Бершадського району. 10 січня цього року ввечері ви йшов із дому, повідомивши, що поїде поїздом в с. Черемошне. Але на місце так і не з’явився.... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Виконавчий комітет Сумівської сільської ради сердечно вітає з гарним ювілеєм секретаря сільської ради Валентину Миколаївну ДЗЮБЕНКО (20.01) Зичимо добра, достатку, радості та світла, щоб Ваша доля веселково квітла, неначе щедра хліборобська нива. Будьте завжди красиві та щасливі. Натхнення Вам, удачі та любові, до сотні років щоб були здорові. Хай кожен день приносить тільки радість, робота –... читати далі ...»

 НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!

НОВОРІЧНІ ВАМ ВІТАННЯ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ!


Колектив, профспілковий комітет ВАТ „Птахокомбінат „Бершадський” сердечно вітають з днем народження, Новим роком і Різдвом Христовим депутата районної ради, заслуженого працівника сільського господарства, голову правління Івана Івановича АНДРУШКА (1.01) Нам Бог послав керівника такого, що ми і мріяти ніколи не могли, завзятого, серйозного і ділового, дай, Боже, щоб усі такі... читати далі ...»

 До уваги жителів району

До уваги жителів району


Відповідно до графіка розчистки ліній електропередач від насаджень на 2009 рік буде проводитись відключення ліній ПЛ-0,4 кВ на територіях наступних сільських рад: січень   с. Серединка 14-16 січня ПЛ-0,4 кВ від ТП 265,264393 вул. Маковійчука, Мічурина   с. П'ятківка 14 січня ПЛ-0,4 кВ від ТП 18 вул. Горького 15-16 січня ПЛ-0,4 кВ від ТП 19 вул. Леніна,... читати далі ...»

 СЕЛО ЗАЧЕКАЛОСЯ ПЕРЕМІН

СЕЛО ЗАЧЕКАЛОСЯ ПЕРЕМІН

5 Грудня 2008 р / В громадах / Маньківка / Крушинівка

– так вважає голова ради сільгосптоваровиробників Бершадщини, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів, директор одного з кращих у районі маньківського ТОВ "Лан" Сергій Павлович САВЧЕНКО. – У сільськогосподарському виробництві працюю... читати далі ...»

 Вітаємо із святом працівників сільського господарства

Вітаємо із святом працівників сільського господарства


Шановні трудівники, ветерани ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський»!Адміністрація, профспілковий комітет товариства сердечно вітають вас і ваші родини з професійним святом.Нехай доля дарує кожній сім’ї щастя, і всі мрії заповітні хай здійснити вдасться! Нехай діти виростають добрі та здорові, і серця наповнюються радістю й любов’ю.  Дирекція Бершадської філії ЗАТ «Зернопродукт МХП» щиро вітає... читати далі ...»

 «ІСТОРІЯ ОДНОГО СЕЛА»

«ІСТОРІЯ ОДНОГО СЕЛА»


Так називається Всеукраїнський конкурс творчих робіт, який проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Спілка селянської молоді України» з метою популяризації народних традицій та звичаїв, духовних цінностей в молодіжному середовищі. Бібліотечні установи Баланівки, Голдашівки, Красносілки, Крушинівки, Лісничого, Маньківки, Поташні, П'ятківки, Сумівки, Тернівки, Флорино,... читати далі ...»

 ТОЛОКА – ПЕРЕВІРЕНИЙ МЕТОД

ТОЛОКА – ПЕРЕВІРЕНИЙ МЕТОД

23 Червня 2008, 05:37 / Нове в роботі / Крушинівка

Ще чотири роки тому в Крушинівці було всього-на-всього чотири абоненти АТС, сьогодні ж стаціонарні телефони встановлені в 96 оселях крушинівчан. Люди активно долучилися до телефонізації, фактично самі провели мережу на селі – закупили опори, дріт. Безумовно, допомогу надавали районна влада, сільгосптовариство, зв'язківці, але немаловажну роль зіграла і толока, небайдужість, згуртованість... читати далі ...»

 «ЛАН» – ОПОРА ГРОМАДИ

«ЛАН» – ОПОРА ГРОМАДИ

23 Червня 2008, 05:36 / В громадах / Крушинівка

Тими днями, коли відвідували Крушинівку, розпочиналися зелені жнива. "Будемо заготовляти сіно, корми, щоб зберегти тваринництво (у Крушинівці на відгодівлі молодняк великої рогатої худоби)", – коментував по ходу С.П. Савченко. І тут же зауважив: – В нинішніх ринкових умовах тримати ферму невигідно. Прибутків можна досягти, ввівши вузьку спеціалізацію, маючи малу кількість... читати далі ...»

 КРУШИНІВСЬКІ ГОРИЗОНТИ

КРУШИНІВСЬКІ ГОРИЗОНТИ

23 Червня 2008, 05:35 / Знай наших / Крушинівка

Чесно кажучи, Крушинівка – мальовниче, самобутнє село на правому березі Південного Бугу, яке розташоване в трьох кілометрах від траси, не справляє враження глибинки. Так, загальний стан економіки в державі накладає відбиток і на нього, однак це потужна, як на сьогодні, територіальна громада, яка завжди славилася своїм працьовитим, підприємливим людом, майстрами, трудовими династіями.... читати далі ...»

 ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ

ПРАВДА ПРО ТРАГЕДІЮ – ЗАСТЕРЕЖЕННЯ НА МАЙБУТНЄ


Сімдесят п'ять років тому український народ став жертвою неймовірно страшного злочину – Голодомору. Трагедія, організована державою, у 1932-1933 роках, за підрахунками, забрала життя від 7 до 10 мільйонів українців, серед яких третина – діти. Радянська влада свідомо занижувала її масштаби. Наше покоління має спокутувати своє безпам'ятство і незнання (хай навіть і не зумисне) всієї правди про... читати далі ...»

 ЧИ ПОЛЮБЛЯТЬ НЕРІДНИХ ДІТЕЙ?

ЧИ ПОЛЮБЛЯТЬ НЕРІДНИХ ДІТЕЙ?


Одним із пріоритетних векторів сучасної соціальної політики є покращання становища дітей та забезпечення їх прав, особливо права на виховання у сім’ї. З 139 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації, 56 знаходяться в державних закладах міністерств освіти та науки і охорони здоров’я, простіше... читати далі ...»

 ЖІНОЧІ ДОЛІ

ЖІНОЧІ ДОЛІ

14 Листопада 2007, 19:48 / Персоналії / Сумівка / Крушинівка

Найстаршою жителькою села є Ганна Костянтинівна Білик, яка має право пишатися своїм 95-річчям. Тим більше, що завжди, за її словами, відчувала себе молодою. Кажуть, торік, перед Великоднем, ще сама білила собі хату, літню кухню, влітку поралася на городі. Причому, життя давалося її не так легко. Рано залишилася без батька, пережила голодомори, у війну втратила чоловіка. Та не занепала духом.... читати далі ...»

 ВЕДУТЬ В ШУМИЛОВО ДОРОГИ ПОВЗ КАМ’ЯНІ ПОРОГИ ОЗЕРНЕ, ОЗІРНЕ...

ВЕДУТЬ В ШУМИЛОВО ДОРОГИ ПОВЗ КАМ’ЯНІ ПОРОГИ ОЗЕРНЕ, ОЗІРНЕ...

14 Листопада 2007, 19:46 / Оголошення / Маньківка / Крушинівка

Так колись називалося село Шумилово. Озірне, від слова озирати. З шумилівських круч видно протилежний берег на багато кілометрів. Озерне, бо село оточували озера. Теперішня назва – Шумилово, теж має свою історію, пов’язану з Південним Бугом. Шум води, яка пробивається крізь кам’яні пороги, чується на чималу відстань. На території Маньківської сільської ради, крім цього, є ще два села –... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7Новини села Крушинівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Крушинівка. Новини села Крушинівки, фото. Все про Крушинівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення