Fridge magnet wooden gears

Крушинівка в новинах

 Від реалізації антикризових заходів до динамічного розвитку

Від реалізації антикризових заходів до динамічного розвитку


Показники соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2010 року важливі. Насамперед, з точки зору визначення нинішнього стану економіки та подальших напрямків роботи. Результати роботи з початку року вказують на те, що в районі, мабуть, більше працювали над поточними проблемами, ніж на перспективу. Це зобов’язує перейти від реалізації окремих антикризових заходів до дій, спрямованих на... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі побажання Бершадська районна рада та працівники виконавчого апарату щиро вітають з ювілеєм головного спеціаліста загального відділу Наталію Олександрівну ЧЕРНЕГУ (16.11) Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах. Нехай рідні завжди оточують Вас любов'ю та розумінням, а колеги – повагою. Бажаємо також, щоб... читати далі ...»


 Вітання тижня

Вітання тижня


Найкращі вітання!!! Бершадська міська рада ветеранів війни і праці щиро вітає з днем народження інваліда війни Дмитра Климовича ЛІСІЦИНА (6.11) Від людей Вам зичим шани та поваги, Ладу у домівці, злагоди в сім’ї. Щоб були Ви завжди дужі та здорові, А душею й серцем – завжди молоді! Адміністрація, профспілковий комітет, трудовий колектив ВАТ «Бершадський електротехнічний завод»щиро... читати далі ...»

 Пріорітет - газифікація сіл

Пріорітет - газифікація сіл


Жителі Маньківської територіальної громади давно мріяли про газ, хоча й скептиків було чимало, адже коштів завжди бракує, до того ж газопровід потрібно було прокладати через річку Південний Буг. Однак завдяки спільним зусиллям депутатів сільської ради, залученню понадпланових надходжень з сільського бюджету, а також завдяки підтримці з боку районної та обласної влади мрії наших сельчан... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Найщиріші вітання! Адміністрація та колектив СТ «Надія» щиро і сердечно вітають з ювілеєм шановну Любов Іванівну ДЕМЧУК (24.09) Ваш ювілей – поважна дата, тож побажати хочеться багато: довіку щастя, успіхів, здоров'я, багато днів, наповнених любов'ю. Хай легко працюється, гарно живеться, хай доля щасливо до Вас усміхнеться. І люблять хай рідні, шанують всі люди, хай щедрим і добрим Ваш день... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо!!! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 шлють найкращі слова вітань з нагоди днів народжень – листоноші по супроводу пошти Олексію Івановичу ФОМІНУ (28.08) з Бершаді, листоношам Ларисі Федорівні МАРТИЧ (28.08) з Бершаді, Галині Михайлівні БЕРЕЗОК (28.08) з с. Серебрії, Катерині Андріївні ПРЕДОЛЮК (29.08) з Бершаді. Щоб кожен рік був... читати далі ...»

На знімку: ветеран Я.Ф. Мельник з правнуком Яковом. В боях за Будапешт

В боях за Будапешт

10 Серпня 2010 р / Спогади / Крушинівка

На війні, як і в житті, доля кожного складається по-різному. Після визволення Крушинівки 19-річного Якима Мельника призвали в армію. Молоде поповнення пройшло горнило важких боїв під Ясами. Спочатку Яким Федорович був у саперній команді, потім став мостовиком-понтонером. – Добре пам’ятаю, як наші війська визволяли Будапешт – столицю Угорщини, – розповідає ветеран. –... читати далі ...»

На знімку: А. О. Павліченко. Анатолій Павліченко:"Село стало моєю долею!"

Анатолій Павліченко:"Село стало моєю долею!"


Найбільше, чим гордиться Анатолій Олександрович, – своєю малою батьківщиною, місцем, де народився, де прожив і пропрацював майже все життя, і без якого не може уявити свого сьогодення і нині. Хоч уже чотири роки працює в обласному центрі, на рідній серцю Бершадщині намагається бувати хоча б раз чи два на місяць. Найпам’ятніший слід у його житті залишила двадцятирічна праця головою... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 сердечно вітають з днями народжень – начальника відділення зв’язку с. Бирлівки Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07), листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки. Прийміть вітання найщиріші наші І побажання в цей святковий день. Щоб від життя ви мали лиш удачі,... читати далі ...»

 Рідну землю боронив

Рідну землю боронив

18 Червня 2010 р / Персоналії / Крушинівка

Учаснику бойових дій, інваліду Великої Вітчизняної війни І.О. Максимчуку, якого бачите на знімку, йде 87-й рік. Дружина Іларіона Олексійовича Марина Семенівна померла, дочка Надя мешкає в Жмеринці, син Петро, як і батько, живе в Крушинівці, але окремо. Тож ветеран, який вже й по господарству не порається, багато часу проводить на самоті. До колишнього солдата все частіше і частіше приходять... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та достатку. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, робота приносить насолоду та наснагу, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові, довгих років бадьорості та гарного настрою. Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 55- річчям... читати далі ...»

На знімку: ветеран Г.П. Павліченко з дружиною Вірою Антонівною і дочкою Ларисою. І досі сниться та атака

І досі сниться та атака

9 Червня 2010 р / Знай наших / Бершадь / Крушинівка

Сімнадцятирічний Григорій Павліченко з Крушинівки навчався в Теплицькому зоотехнічному технікумі, коли почалася війна. Навчальний заклад і студентів евакуювали в тил – в Ворошиловградську (нині Луганська) область. – Працювали ми в колгоспі, – розповідає Григорій Петрович. – Невеличке село в степовій частині України нараховувало всього 160 дворів, зате землі воно мало... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Хай цвіте, не в'яне із роками доля, Хай Вам літ щасливих птаха накує. Від землі Вам – сили, від води – здоров'я, І добро від сонця хай Господь дає. Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №8 щиро вітають з днями народжень листонош Ніну Миколаївну ШЕВЧУК (30.05) з с. Усті, Олену Несторівну ЛІЩУК (1.06) з с. Поташні. Бажаємо миру, добра,... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): музиканти крушинівського сільського духового оркестру Сергій Сопронюк, Олексій Дяченко, Анатолій Дзюбенко, Олександр Коломієць, Олександр Літвінцев, Сергій Шевчук та Володимир Паламарчук. Фото автора. Оживають мелодії духового оркестру

Оживають мелодії духового оркестру

25 Травня 2010, 18:43 / Заходи / Крушинівка

Ще зовсім недавно, у другій половині минулого століття, мабуть, жоден урочистий святковий захід не обходився без духового оркестру. А чи можна було уявити собі без нього тодішнє українське весілля? Стрімкий розвиток інформаційних технологій, естрадної музики дещо відтіснили духові оркестри. Проте останнім часом ми знову спостерігаємо неабиякий інтерес до цього мистецтва, тож оживають мелодії... читати далі ...»

 Вітання тижня!

Вітання тижня!


Прийміть найщиріші вітання в цей чудовий день!   Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають із ювілеєм головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Оксану Леонідівну БОРЕЙКО (20.05) Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Крушинівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Крушинівка. Новини села Крушинівки, фото. Все про Крушинівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення