Крушинівка в новинах

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм найдорожчу у світі людину – добру, турботливу, лагідну матусю, бабусю, шановну сваху Галину Леонтіївну РОЖКЕВИЧ (7.12) з Флорино. Бажаємо від щирого серця: Хай буде літ не менше ста в житті, І шлях Ваш буде світлим, А все життя, немов кришталь, Прекрасним, радісним і чистим! Вас щиро вітає вся наша родина, Матусю рідненька, матусю єдина, Усі ми Вас... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Сердечно вітаємо з 70-річним ювілеєм найдорожчу у світі людину – добру, турботливу, лагідну матусю, бабусю, шановну сваху Галину Леонтіївну РОЖКЕВИЧ (7.12) з Флорино. Бажаємо від щирого серця: Хай буде літ не менше ста в житті, І шлях Ваш буде світлим, А все життя, немов кришталь, Прекрасним, радісним і чистим! Вас щиро вітає вся наша родина, Матусю рідненька, матусю єдина, Усі ми Вас... читати далі ...»


 Зламали дуба…. і душу

Зламали дуба…. і душу

22 Листопада 2011 р / Є така думка / Крушинівка / Сумівка

За Сумівкою, по дорозі до Крушинівки, за прадавніх часів, ще, мабуть, паном Казимиром Собанським було посаджено дві тополі по лівий і правий бік дороги, які виросли до величезних розмірів в чотири обхвати. Вони досягли своєї біологічної стиглості, всохли, і в 70-х роках минулого сторіччя були зрізані. З тих пір серед сільських людей ходить мова «біля тополі». Пройшли роки, і в 2008-му за селом... читати далі ...»

 Шановні аграрії Бершадщини!

Шановні аграрії Бершадщини!


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає вас з Днем працівників сільського господарства. Зичимо міцного здоров’я, щастя, радості, успіхів у праці, гарних здобутків, шани і визнання. Нехай віра та упевненість у завтрашньому дні стануть запорукою нових здобутків і нових звершень в ім’я процвітання нашого краю і нашої держави. Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Лан», всі... читати далі ...»

 Професіонали

Професіонали

11 Листопада 2011, 09:00 / В громадах / Війтівка / Крушинівка

Одним з господарств, де в цьому році найкраще велися як літні, так і осінні польові роботи, знову є ВАТ «Птахокомбінат «Бершадський». Можна тільки порадіти злагодженості і професіоналізму працюючих, а ще, звичайно, високій врожайності культур, побувавши днями на його полях. Якби наші діди завітали на цьогорічні кукурудзяні поля даного підприємства, то очам своїм не повірили б. Бо дивуватися... читати далі ...»

 Спорт - це здоров'я

Спорт - це здоров'я


В нашому районі функціонують відділення боксу, боротьби греко-римської та футболу, де тренери-викладачі займаються з 474 учнями загальноосвітніх шкіл. Крім міста Бершаді, діють філіали в селах: Війтівці, Бирлівці, Маньківці, Красносільці, М’якоході, Джулинці, Крушинівці, Шляховій, Великій Киріївці. Збірна команда Бершадської ДЮСШ в першості області з футболу в дитячо-юнацькій лізі в нинішньому... читати далі ...»

 З днем незалежності!

З днем незалежності!


Шановні трудівники, ветерани праці СТОВ «Лан», всі жителі Маньківки, Крушинівки та Шумилова! Дирекція товариства, виконком Маньківської сільської ради щиро вітають вас із 20-ою річницею незалежності України! Нам судилося стати учасниками творення новітньої історії України, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу – бути незалежними. Саме від кожного з нас залежить, якій бути... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська райдержадміністрація та районна рада щиро вітають з 55-літнім ювілеєм начальника відділу містобудування і архітектури райдержадміністрації Олександра Миколайовича ГУМЕНА (27.07) Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця дали вагомий внесок у розвиток містобудування та архітектури району, забезпечили повагу серед колег. Нехай усі Ваші творчі доробки будуть... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Із срібними весіллями! Сердечно вітаємо із 25-річчям подружнього життя наших дорогих, любих дітей, лагідних, турботливих батьків, найкращих у світі дідуся та бабусю Миколу Івановича і Галину Володимирівну ЗУБІВ (20.07) з Війтівки. Двадцять п'ять років тому Ви руки та серця з'єднали І на рушник весільний стали, Щоб разом йти у майбуття. У цей липневий день просимо Бога, Щоб здоров'я посилав,... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Олену Іванівну САВЧЕНКО (17.07) з с. Бирлівки, Володимира Михайловича ТВАРДІЄВИЧА (27.07) з с. Дяківки, листонош Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з с. Сумівки, Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) з с. Голдашівки, Валентину Іванівну КУЗИК (26.07) з с.... читати далі ...»

 Три села - одна громада

Три села - одна громада

4 Червня 2011, 14:16 / В громадах / Крушинівка / Маньківка

Маньківська територіальна громада в числі найбільших у районі. В трьох її селах проживає 3061 громадянин (у Маньківці – 1444, Крушинівці – 1072, Шумилові – 605). Працездатного населення – 895 чол., пенсіонерів – 970. Тут чимало здобутків, але й немало проблем – як спільних для всіх трьох сіл, так і характерних для кожного зокрема. Саме на цьому акцентував... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають з днями народжень – начальників відділень зв’язку Валентину Петрівну ГЕНЗУР (9.06) з с. Тирлівки, Вікторію Володимирівну КОНОНЮК (12.06) з с. Серебрії, листонош Олену Несторівну ЛІЩУК (1.06) з с. Поташні, Тетяну Іванівну ПОГРЕБНЯК (4.06) з с. Війтівки, Наталію Григорівну ШЕВЧУК (5.06)... читати далі ...»

 Перший рік на посаді: старт зроблено

Перший рік на посаді: старт зроблено


18 травня минулого року Президент України Віктор Янукович призначив Олександра Снігура головою Бершадської райдержадміністрації. Сьогодні очільник району розповідає, яким був цей рік… – Олександре Федоровичу, як Ви оцінюєте здобутки району після першого року керівництва? – За цей період відбулось ряд подій, реалізовано окремі заходи, що, вважаю, якісно вплинули на... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Щиро вітаємо! Із срібним весіллям! Найкращі, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 25-річчя подружнього життя нашим дорогим, турботливим дітям, люблячим батькам, сестрі з чоловіком, тьоті і дядькові, сватам Наталії Григорівні та Юрію Семеновичу МИКИТЮКАМ (25.05) з Джулинки. А 23 травня Наталія Григорівна відсвяткувала свій день народження. Сердечно вітаємо її. Хай вам сміються... читати далі ...»

На знімку: родина Надольних. Місія священника

Місія священника


Сергій Надольний належить до нової генерації священнослужителів, які вибрали свій шлях свідомо, незалежно від суспільно-політичної ситуації в країні. Власне кажучи, ситуація і дала можливість хлопцеві із простої селянської родини на Шаргородщині за покликом душі і серця стати на шлях служіння Богові та людям. А ще багато значив приклад свого дещо старшого земляка по селі Покутине Дмитра (нині... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Крушинівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Крушинівка. Новини села Крушинівки, фото. Все про Крушинівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення