Fridge magnet wooden gears

Крушинівка в новинах

 Його пісню співала дивізія

Його пісню співала дивізія

27 Березня 2014, 16:15 / Персоналії / Крушинівка / Михайлівка

Все далі вглиб історії відходять трагічні події Великої Вітчизняної війни. Бої на території України тривали 1225 днів. Тільки з нашого невеликого села Михайлівки було призвано більше 500 односельців. Наш батько Сергій Степанович Рудик, 1906 року народження, неодноразово розповідав про ті трагічні дні першого року війни. Учасників Великої Вітчизняної війни залишилось у живих вже одиниці. Так,... читати далі ...»

 Весна над Бугом. Закінчення.

Весна над Бугом. Закінчення.


Епізод знищення німецького штабу викладено й у нагородному листі на присвоєння сержанту В.Й. Шадурському звання Героя Радянського Союзу (посмертно): «… Дізнавшись, що в одному із будинків засіла група німців, тов. Шадурський вирішив ліквідувати це гніздо. Кидком гранати у двері він убив трьох німецьких солдатів і одного офіцера. Пострілом з вікна офіцера, який ще залишився, він сам був... читати далі ...»


 Століття бабусі Ольги

Століття бабусі Ольги

28 Лютого 2014, 13:00 / Привітання / Красносілка / Крушинівка

Днями мешканка Красносілки Ольга Микитівна Павліченко у родинному колі відсвяткувала столітній ювілей. А наступного дня, у понеділок, вона знову приймала вітання. Ювілярку зі знаменною подією приїхали привітати голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, Красносільський та Маньківський сільські голови Іван Пустовіт і Григорій... читати далі ...»

 Весна над Бугом

Весна над Бугом


Незабаром виповнюється 70 років з того часу, коли одним із передових загонів 2-ого Українського фронту 11-12 березня 1944 року були звільнені від фашистських загарбників села Красносілка і Маньківка, коли під шквальним вогнем противника радянські бійці форсували холодний і швидкоплинний Південний Буг. В основу статті лягли документи Центрального архіву Міністерства оборони колишнього СРСР та... читати далі ...»

 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Із діамантовим весіллям! Найніжніші, найтепліші слова вітань і побажань шлемо з нагоди 60-річчя подружнього життя нашим дорогим, доб - рим, турботливим батькам, дідусю і бабусі, прадідусю та прабабусі Івану Мироновичу та Ользі Іванівні БОЙКАМ (22.11) із Флориного. Слова шукаємо для Вас ми найтепліші, Щоб висловить любов, та важко їх знайти. Для нас Ви є найкращі, наймиліші, І буде завжди... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Рада сільськогосподарських виробників району щиро вітає всіх аграріїв Бершадщини з Днем працівників сільського господарства. Дякуємо вам за наполегливу самовіддану працю, хай вік ваш подовжиться, шана і вдячність людські збережуться на все життя. Щиро бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, миру та злагоди. Хай на полях цвіте колосся, а в серцях – найніжніший цвіт, щоб в наших селах всім... читати далі ...»

На знімку (зліва направо): голова райдержадміністрації Михайло Бурлака, директор Маньківського сільського будинку культури Віталій Тимошенко і сільський голова Григорій Вербецький обговорюють питання ремонту приміщення. Зримі результати співпраці

Зримі результати співпраці

4 Жовтня 2013, 15:31 / В громадах / Крушинівка / Маньківка / Шумилів

Маньківська територіальна громада особлива, адже до її складу входить аж три села – Маньківка, Крушинівка і Шумилів, у яких мешкають загалом понад три тисячі жителів. Протягом останніх років усі ці населені пункти газифіковано, чимало робиться для утримання закладів соціальнокультурної сфери, по благоустрою. Чим живе нині територіальна громада, які нагальні питання вирішує місцева влада?... читати далі ...»

 Традиційний збір борців

Традиційний збір борців

20 Вересня 2013, 08:51 / Спорт / Бершадь / Красносілка / Крушинівка / Маньківка

відбувся недавно на базі спортивного клубу «Гетьман» у Маньківці. Тут зібралися юні борці греко-римського стилю з Теплика, Гайсина, Могилів-Подільського, Бершаді, а також із Маньківки, Красносілки, Шумилова, Крушинівки. Вони тут тренувалися, а також відпочивали, їздили верхи на конях, ловили рибу, ходили на екскурсії, зокрема побували на Чернятській ГЕС. Для учасників збору були створені... читати далі ...»

 Багатодітна сім’я

Багатодітна сім’я

22 Липня 2013, 23:49 / Актуально / Бершадь / Крушинівка / Устя

Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака вручив посвідчення батьків та дитини із багатодітної сім’ї подружжю Сергію Федоровичу та Софії Сергіївні Ревуженкам. Маючи своїх чотирьох дітей, подружжя прийняло до себе в сім’ю ще чотирьох: всього їх зараз разом проживає шестеро. Ревуженки проживають на території Устянської територіальної громади. Батько – священнослужитель храму св. Великомучениці... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника відділення поштового зв’язку с. Поташні Людмилу Іванівну ПАСІЧНИК (13.07), листонош Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) із Голдашівки, Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з Сумівки та листоношу по супроводу пошти Михайла Юрійовича ДМИТРИКА (14.07). Хай легко працюється, гарно... читати далі ...»

 Робочий візит до Маньківської громади

Робочий візит до Маньківської громади

2 Липня 2013, 20:56 / Нове в роботі / Крушинівка / Шумилів

19 червня голова райдержадміністрації М.Бурлака відвідав Маньківську сільську раду. Метою візиту було ознайомлення із ходом виконання доручень голови облдержадміністрації І.Мовчана. Роботи у сільського голови Г.Вербецького вистачає у будь-яку пору року та годину доби, адже до складу сільської ради ще входять територіальні громади Крушинівки та Шумилова. Насамперед, Михайло Григорович відвідав... читати далі ...»

 Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»

Якщо потрібно викликати «швидку допомогу»


З початку нинішнього року в Україні набув чинності Закон №5081-VI «Про екстрену медичну допомогу», і «швидка» зажила за новими правилами. Закон багатообіцяючий і націлений на те, щоб знизити смертність серед населення та забезпечити максимально швидке прибуття карет швидкої допомоги до пацієнта, як у міській, так і в сільській місцевості. Поряд із затвердженим законом було також прийнято... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження листонош Світлану Іванівну БОЙЧУК (26.05) із П'ятківки, Антоніну Петрівну БАЛАН (27.05) із Баланівки. Хай вам завжди посміхається доля, Несуть тільки радість з собою роки, Хай щастя, здоров'я не зрадять ніколи, І збудуться мрії, бажання, думки. 25 травня святкує 60-річний ювілей наша... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Крушинівка всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Крушинівка. Новини села Крушинівки, фото. Все про Крушинівку
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення