Fridge magnet wooden gears

Людей треба поважати

 • Подобається0Не подобається
 • 18 Грудня 2015, 09:00

8 грудня ц.р. відбулося засідання 2 сесії міської ради 7 скликання, на якій я була присутня як голова громадської організації міста «Слово громади». Прийшла на засідання, щоб розповісти, яких дій очікуємо від новообраних депутатів. Але мені не дали такої можливості, пояснивши, що я не маю ніякого права перебувати в залі засідання, більше того, повчати депутатів, як їм потрібно працювати. При цьому назвали мене провокатором за те, що я, нібито, на думку деяких депутатів, пишу провокативні статті, в яких підбурюю людей.

Шановні депутати міськради, а особливо депутатська група «Громадська ініціатива»!

Через те, що ви не дали виступити мені на сесії, звертаюсь до вас відкритим листом.

У Конституції України чітко прописано, що «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ». Люди довірили вам захищати їхні інтереси, а також змінювати на краще життя нашого міста та кожного його жителя. І тому громадяни мають право вимагати від депутатів ефективної праці, адже ви на державній службі у людей, а не навпаки.

Депутат повинен мати і, більше того, високо нести свої честь і гідність, завойовувати авторитет ефективною роботою, а не заміняти її видимістю старань!

Ми всі очікуємо шанобливого ставлення до людей. Велике прохання: будь ласка, майте повагу до тих, хто поруч, навчіться слухати і чути, домовлятися між собою, щоб далі працювати однією командою. Бо якщо сам по собі, тоді ніякої злагодженої роботи, яку очікують від вас люди, не буде.

До речі, мене обурила поведінка депутатів від «Громадської ініціативи», коли постало питання порядку денного сесії про фінансування муніципальної дружини міста, про виділення коштів, зарплату її голові та забезпечення пальним цього формування, яке б мало можливість контролювати громадський порядок у місті. Під час голосування депутати «Громадської ініціативи» проголосували проти, пояснивши, що наша поліція справляється зі своїми обов’язками, а тому муніципальна дружина нам не потрібна. І це тоді, коли кожен день неконтрольована молодь відпочиває в розважальних закладах, таких, як «Поділля», «Сосна», «Меркурій». Напиваються до безтями, виясняють стосунки між собою кулаками, розбивають голови та потрапляють до лікарні. А ввечері, після роботи, страшно повертатися додому, в центрі міста гуляють обкурені наркомани. Ось вам і ставлення депутатів до спокою жителів та захист їхніх інтересів.

Друге питання, яке також стосується безпосередньо людей, – виділення коштів на ремонт кімнат у міському будинку культури (район колишнього цукрозаводу) для розміщення медпункту. Це густонаселена територія, де проживають і пенсіонери, і одинокі люди, яким важко добиратися у лікарню в центр міста.

Головний лікар сімейної медицини має можливість надати лікаря, який би приймав кожного дня людей. Але більшістю голосів депутатів було вирішено, що краще відкрити аптеку, ніж медпункт. Постає питання: таке рішення – помста за вибори на цій дільниці чи відкрите негативне ставлення до людей?

Я недаремно пишу про повагу, шанобливе ставлення до простих громадян.

Нещодавно стався неприємний інцидент між жителями та новобраними депутатами. 1 грудня цього року відбулося засідання постійної комісії із земельних питань, де вирішувалося питання надання в оренду прибережної смуги річки Дохни. Перед початком засідання голова комісії та землевпорядник були поінформовані про те, що на їхній виїзд будуть очікувати люди.

Але депутати В.Г. Драган, Є.В. Жабко, Г.В. Табачук відмовилися від зустрічі із жителями, які під дощем та вітром прочекали їх декілька годин.

Такого зневажливого ставлення до громадян ще не було.

З депутатів попереднього скликання ніхто не міг собі дозволити такого. Знаючи, що на виїзд комісії очікує громада, спочатку зустрічалися, ознайомлювалися із проблемами, а потім засідали в міськраді для прийняття рішення.

3 грудня все ж таки люди отримали можливість зустрітися із депутатами, але Є. В. Жабко, з яким у них ось уже другий рік триває конфлікт за прибережну зону по вулиці Некрасова, так і не з’явився.

А В.Г. Драган та Г.В. Табачук, за словами людей, вели себе по-хамськи.

4 грудня жителі звернулися до міського голови з колективною скаргою. Якщо такі народні обранці ігнорують правила та обов’язки депутата міської ради, які чітко прописані у статті 8 «Депутатська етика», тоді як вони далі мають працювати з людьми?

Громада просить міського голову внести на чергове засідання сесії питання про порушення деякими депутатами загальноприйнятих норм етики і моралі. Також наша ГО «Слово громади» просить винести питання щодо можливості людей слідкувати за роботою засідань сесії міської ради. Чому про сесії районної ради розповідається по радіо, а міської – ні?

Я дуже сподіваюся, що після прочитаного більшість депутатів задумається, з якою метою вони обиралися до міської ради.

Вікторія РОЗГОН, голова ГО «Слово громади».


Дивіться також в розділі  Є така думка
» 15.06.2018 Я проживаю в Берізках-Бершадських. Досить часто зустрічаю в періодиці публікації жителів сіл, які стурбовані проблемою цін на сире молоко. Утримання корів у приватному господарстві – це питання виживання людей у селах. Свого часу дві корівки...
» 01.04.2018 Скільки пам’ятаю, наші депутати змінюють Конституцію «під себе». А простим людям від цього зовсім не краще. За роки незалежності кількість українців, які живуть за межею бідності, тільки зросла.
» 03.03.2018 Відгук на публікацію «Замітки з історії Бершаді» в газеті за 26 січня 2018 р.
» 19.01.2018 Непрості умови нашого сьогодення та війна на Донбасі з окупантом показово довели, що командир зобов’язаний приймати відповідні рішення, які інколи суперечать вимогам чинного законодавства, але забезпечують виконання бойового завдання, збереження...
» 12.01.2018 Слово про матір
» 22.12.2017 Основа життя – здоров’я
» 01.12.2017 Підстав для звинувачення лікаря немає
» 25.11.2017 Не перетворюймо свято у формальність
» 16.12.2016 Продаж землі – найстрашніше зло після кріпацтва
» 29.07.2016 Зберегти пам’ять про рідну людину
Всі статті розділу Є така думка »
Цікаві фото
2 фото   
<b>Тисячоліття співіснування</b><br />Днями гостями Бершадської міської єврейської общини були гості з Канади та США – професор історії та політології...
2 фото   
<b>Доземний уклін визволителям</b><br />З кожним роком віддаляються в часі події буремних літ Великої Вітчизняної війни, але пам’ять про них і досі відлунює...
2 фото   
<b>Чи стане цей мітинг уроком?</b><br />Якщо п’ятниця, 13-е число червня, зранку для медиків була святковою, адже у першій половині дня проводилися...
11 фото   
<b>Бирлівка. Жнива 2008</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Кидрасівка
Бойко Дмитро Омелянович (1914) 1914 р., українець, селянин. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 00.05.44.

З історії Бершаді
Роки соціалістичних перетворень були наповнені для трудівників Бершаді досягненнями у розвитку культури, охорони здоров'я. Про щасливе життя робітників, селян та службовців міста за радянських часів, їх трудові звершення розповідала районна газета «Соціалістичний шлях», що почала виходити з 1932 року. 1936 року в новому приміщенні відкрили бібліотеку. Молодь набувала знання в середній,... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

Людей треба поважати - Точка зору - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення