Fridge magnet wooden gears

МОЗОК ПРАЦЮЄ, ЯК МОТОРЧИК

  • Подобається7Не подобається
  • 14 Січня 2009 р

Напевно, у кожного з нас траплялися прогалини в пам’яті. Щось забули, кудись хотіли зателефонувати, але не зателефонували. Роботи часом так багато, що половина забувається. Не переживайте й не нервуйте. Просто ваш мозок утомився і йому потрібен відпочинок. Але от якщо після довгоочікуваної відпустки ви як і раніше не можете зібратися з думками, тоді кілька способів, як поліпшити роботу мозку, вам допоможуть.
1. Пам’ятайте, що негативні думки можуть матеріалізуватися. Навчіться позбуватися їх і частіше думайте про позитивне. Намагайтеся оточувати себе гарними й потрібними речами.
2. Ваше робоче місце повинне бути комфортним і зручним. Велика кількість зайвих предметів може заважати процесу мислення.
Зверніть увагу також на квартиру, в якій живете. Захаращеність може стати причиною частих стресів, пригніченості, втоми.
3. Все нове, що доводиться вивчати або виконувати, починайте робити з початку й послідовно. Якщо, приміром, освоюєте комп’ютер, почніть із самих основ. Цього правила важливо дотримуватися всім, незалежно від віку.
4. В усіх нас є така особливість, як запам’ятовувати все те, що нам цікаво й приємно.
Тому – розширюйте коло своїх захоплень.
5. Намагайтеся планувати те, що ви робите або що маєте зробити. Встановіть часові рамки й ліміт справ. У такий спосіб думки й сили не розпорошуватимуться на непотрібні речі, і за той самий проміжок часу ви зможете досягти більшого, ніж запланували спочатку.
6. Вивчаючи щось нове, не соромтеся робити позначки й вести конспекти. Між засвоєнням матеріалу повинні бути невеликі перерви. Адже наш мозок найкраще сприймає тоді, коли ми тільки починаємо або ж закінчуємо вчити.
7. Запам’ятайте: що більше кисню в крові, то більше його в мозку. Тому для чіткого мислення необхідне глибоке дихання.
8. Якщо ви займаєтеся однією справою, читаєте книгу, приміром, то радіо, яке слухаєте, варто вимкнути.
Інакше ви не запам’ятаєте написане й забудете почуте.
Обробляючи одну частину інформації, мозок з появою другої переключається на додаткову роботу, знижуючи в такий спосіб якість сприйняття того й іншого.
9. Відпочиваючи по 10-15 хвилин щогодини, ви підвищуєте працездатність. Така перерва допомагає мозку розслабитися й упорядкувати думки. Якщо ж немає можливості відпочити, перемкніть увагу на щось інше – менш важливе й більш приємне.
10. І останнє. Стежте за поставою, адже вона дуже впливає на розумовий процес.
«Голос України».

Дивіться також в розділі  Вдома
» 30.04.2015 У весняно-літній період для кожного з нас, особливо ж для любителів лісових прогулянок, існує ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі знають. Хвороба Лайма (бореліоз) діагностується лише у 40% випадків, причому самолікування або...
» 25.03.2014 У Бершадь родина Кобзіних переїхала із селища Городниці, що на Житомирщині. Привезли із собою не тільки свої звички, а й уподобання і рецепти поліських страв. Одна з них – холодна юшка з грибами та рибою. Без неї на їхній малій батьківщині не...
» 01.01.2014 Ялинки для новорічних потреб можуть мати три варіанти походження: а) бути спеціально вирощеними, б) бути отриманими внаслідок санітарних рубок та прорідження молодих насаджень, в) бути плодом браконьєрського про- мислу. В Україні дуже поширилося...
» 10.12.2013 Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зменшити рахунки за електрику, без шахрайських методів.
» 24.11.2013 Як боротися зі стресом
» 09.11.2013 Хронічна серцева недостатність
» 26.08.2013 Життєдайна сила материнського молока
» 30.07.2013 Як сили відновити?
» 02.06.2013 Бережіть себе і будьте здорові
» 02.12.2012 Як запобігти інсульту?
Всі статті розділу Вдома »
Цікаві фото
4 фото   
<b>У концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України</b><br />22 серпня у концертній залі «Райдуга» з нагоди 22-ої річниці Незалежності України голова облдержадміністрації Іван...
2 фото   
<b>В Житомирі презентували книгу спогадів про В. Кавуна</b><br />5 травня у Житомирській облдержадміністрації відбулася презентація книги спогадів про Василя Кавуна «Живий у пам’яті...
3 фото   
<b>Шевченківські читання</b><br />11 березня 2009 року працівниками Бершадського районного краєзнавчого музею проведено традиційні Шевченківські...
2 фото   
<b>Свято в Усті</b><br />
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Бершадь
Гребенюк Герасим Прокопович (1906) 1906 р., росіянин. З 05.1943 р. член підпільної групи; з 09.1943 р. член партизанського загону Печеного. Загинув 00.02.44. Похов. смт Чернівці, Вінницька обл.

З історії Бершаді
Прославив земляків подвигом П. І. Миколаєнко. В одному з жорстоких боїв він, командир роти 134-го танкового полку, особисто знищив кілька танків противника, забезпечивши виконання бойового завдання. За цей подвиг йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Його ім'ям названо одну з вулиць. Читати далі »



Останні новини
Може бути цікаво

МОЗОК ПРАЦЮЄ, ЯК МОТОРЧИК - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники