21 грудня - Пенсійному фонду України - 20 років

 • Подобається6Не подобається
 • 17 Грудня 2010 р

Заступник начальника управління – начальник відділу обліку надходження платежів Галина Михайлівна Другак проводить навчання з працівниками відділу.

Згідно з Постановою Ради Міністрів УРСР та Ради Федерацій незалежних профспілок України від 21 грудня 1990 р. №380 було утворено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР, яке з січня 1992 року перетворено в Пенсійний фонд України.

Сьогодні Пенсійний фонд України – розгалужена фахова структура, яка проводить велику роботу щодо пенсійного забезпечення громадян України, найпотужніша інституція у державі, яка акумулює і перерозподіляє значні за обсягом кошти, зі значним кадровим потенціалом, котрий розвивається і вдосконалюється.

17 липня 1994 року було утворено відділ Пенсійного фонду України у Бершадському районі, завданням якого було збирати кошти від платників у районі і спрямовувати до обласних управлінь Пенсійного фонду. Згодом ці кошти розподілялись між районами відповідно до потреб у фінансуванні виплати пенсій. Причому, таке фінансування здійснювалось через органи соціального захисту населення, а вже вони перераховували кошти для безпосередньої виплати пенсій пенсіонерам.

Відділ обліку надходження платежів очолює заступник начальника управління Галина Михайлівна Другак, метою якого є ведення обліку платників та забезпечення належного поступлення коштів до бюджету фонду на виплату пенсій та допомог.

Протягом 11 місяців 2010 року до бюджету Пенсійного фонду України у районі з усіх джерел фінансування надійшло 270,9 млн. грн., з них власних надходжень в сумі 59271,8 тис. грн., що становить 100,7% виконання плану, та більше на 9849 тис. грн., або 20,6% проти відповідного періоду минулого року. На обліку в управлінні перебуває 524 юридичних та 3679 фізичних осіб. Узятих на облік 311 є платниками страхових внесків (юридичні – 207, фізичні – 104). Взято на облік платників за спрощеною системою оподаткування 1575, з них 32 – юридичних, 1543 – фізичних. Станом на 1.12.2010 року 119 платників є платниками фіксованого сільськогосподарського податку.

Важливу роль в розвитку Пенсійного фонду України відіграла передача в 2002 році органам Фонду функцій з призначення та виплати пенсій, які раніше здійснювались органами соціального захисту населення.

Відділ з призначення пенсій управління очолює заступник начальника управління Світлана Миколаївна Клітченко. Метою відділу є призначення та перерахунок пенсій пенсіонерам району згідно із Законами України.

В районі забезпечено стабільну виплату всіх пенсійних зобов’язань, а також докладається максимум зусиль для швидкого й повного перерахунку пенсійних виплат у зв’язку із змінами в законодавстві. На обліку в управлінні перебуває, станом на 1.12.2010 року, 21622 пенсіонери. Місячнийфондвиплати пенсій в листопаді місяці склав 19,9 млн. грн. За 11 місяців 2010 року середній розмір пенсії становить 889 грн., порівняно з 2009 роком він зріс на 11,3%.

Протягом 11 місяців 2010 року відділом з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України у районі призначено 779 нових пенсійних справ, в тому числі – 143 інвалідам. Проведено 203 перерахунки пенсій з більш високого заробітку, 190 – перерахунків у зв’язку із донесенням додаткових документів про стаж роботи.

З 1 січня 2010 р., 1 квітня 2010 р., 1 липня 2010 р., 1 жовтня 2010 р., 1 грудня 2010 р. в зв’язку із збільшенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян перераховані всі пенсії, призначені відповідно до даного Закону, інвалідам війни, учасникам бойових дій та вдовам, пенсії за особливі заслуги перед Україною, надбавки донорам.

1 травня 2000 року було створено відділ персоніфікованого обліку відомостей щодо застрахованих осіб (СПОВ). Його очолила молодий спеціаліст Ольга Григорівна Семенда. Метою якого є створення інформаційних передумов для об’єктивного визначення розміру пенсій кожному працівнику, відповідно до результатів його праці та його особистих внесків у справу пенсійного страхування протягом всієї трудової діяльності. З 1 липня 2000 року розрахунок пенсій проводиться з урахуванням відомостей про заробіток, страхові внески та стаж, що накопичується у Державному автоматизованому банку даних персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб. Обчислення пенсій відбувається за принципом: розмір пенсії безпосередньо залежить від розміру заробітної плати застрахованої особи за ті місяці, в які до Пенсійного фонду фактично сплачена відповідна сума страхових внесків.

Не менш відповідальною складовою роботи, ніж призначення та перерахунки пенсій, є забезпечення її виплати. Відділ з виплати пенсій очолюєТамара Станіславівна Павлишена. На кожний виплатний період працівниками відділу оформляються виплатні відомості. А ще ж надаються додаткові списки для виплати допомоги на поховання, списки на недоодержані пенсії, контролюється відповідність одержаних громадянами виплат нарахованим сумам.

Управління Пенсійного фонду сьогодні призначає і виплачує пенсії, працює із страхувальниками, здійснює інформаційно-роз’яснювальну роботу, тож від працівників вимагається відповідна освіта з питань знання діючого законодавства. Але передусім вони державні службовці, соціальні працівники і тому вони усвідомлюють,щосаме за їхньою роботою люди оцінюють і саму пенсійну систему, і якість надання соціальних послуг.

Робота в управлінні особлива – за своїм характером вона максимально наближена до людини, її життєвих проблем. А тому якісно працювати в цій сфері можуть лише небайдужі до чужих турбот та бід особистості. І справа не в тому, що згідно із законодавством працівники Фонду несуть відповідальність за обслуговування громадян внаслідок несвоєчасного або неповного надання їм соціальних послуг, призначення та виплати пенсій. Не в тому, що, як державні службовці, працівники приймають присягу, в якій, зокрема, йдеться, що вони зобов’язані охороняти права, свободи і законні інтереси громадян.

Справа в іншому – в готовності працівників управління не за посадовою інструкцією, а за покликом серця допомагати ближнім.

В ці передювілейні дні особлива увага і шана працівникам, тим, хто стояв у витоків, створював Пенсійний фонд і зростав разом в ним. Серед перших в управлінні були Тетяна Павлівна Рибіна, Валентина Іванівна Полуденко, які протягом багатьох років якісно та добросовісно виконують свої обов’язки. Разом із ними працюють та рівняються на них молоді спеціалісти Людмила Миколаївна Білокінь, ІринаОлександрівна Садова, Тетяна Вікторівна Синявська.

Найціннішим для працівників управління є можливість допомогти людям поважного віку та відчути вдячність за професіоналізм і щоденну турботу.

Хочеться сказати добре слово і про працівників управління, які вже вийшли на пенсію за віком, проробивши по 20 і більше років в системі соціального захисту і в даний час не втрачають зв’язків з колективом – це Любов Марківна Чабан, Валентина Василівна Урванець, Людмила Василівна Макарчук, Тетяна Степанівна Якимишина, Лариса Павлівна Забіяка.

Звичайно, що і під час становлення, розбудови та в щоденній роботі постійну допомогу надавала і надає районна влада. Це і виділення приміщення, і допомога у системі сплати податків від окремих недобросовісних платників тощо. Тільки у співпраці управління досягло тих показників, які на сьогодні ми маємо.

Колектив управління готовий виконувати покладені на нього завдання в подальшому проведенні пенсійної реформи в державі.

Василь БІЛЮГА, начальник управління ПФУ у Бершадському районі.


Дивіться також в розділі  Вдома
» 30.04.2015 У весняно-літній період для кожного з нас, особливо ж для любителів лісових прогулянок, існує ризик підхопити захворювання, про яке далеко не всі знають. Хвороба Лайма (бореліоз) діагностується лише у 40% випадків, причому самолікування або...
» 25.03.2014 У Бершадь родина Кобзіних переїхала із селища Городниці, що на Житомирщині. Привезли із собою не тільки свої звички, а й уподобання і рецепти поліських страв. Одна з них – холодна юшка з грибами та рибою. Без неї на їхній малій батьківщині не...
» 01.01.2014 Ялинки для новорічних потреб можуть мати три варіанти походження: а) бути спеціально вирощеними, б) бути отриманими внаслідок санітарних рубок та прорідження молодих насаджень, в) бути плодом браконьєрського про- мислу. В Україні дуже поширилося...
» 10.12.2013 Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зменшити рахунки за електрику, без шахрайських методів.
» 24.11.2013 Як боротися зі стресом
» 09.11.2013 Хронічна серцева недостатність
» 26.08.2013 Життєдайна сила материнського молока
» 30.07.2013 Як сили відновити?
» 02.06.2013 Бережіть себе і будьте здорові
» 02.12.2012 Як запобігти інсульту?
Всі статті розділу Вдома »
Цікаві фото
14 фото   
<b>СУМІВКА</b><br />Перша назва - Красний городок. Село було тричі спалене. Назва ймовірно ві слова &quot;сом&quot; або &quot;сум&quot;....
8 фото   
<b>Діти нашого району оздоровляються в сонячній Іспанії</b><br />1. Фотография сделана была на празднике, который был организован для ознакомления с украинской кухней и немного...
7 фото   
<b>У країні дитячих мрій</b><br />1 червня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. Саме з нагоди цього дня, відділами та...
84 фото   
<b>День перемоги у Бершаді</b><br />За багаторічною традицією, вранці 9 травня колони ветеранів, представників трудових колективів підприємств,...
Всі фотогалереї »
Ми - пам’ятаємо - «Книга Пам’яті України» / Джулинка
Віцерман Хаїм Мойкович (1905) 1905 р., єврей, робітник. Мобілізований в 1941 р. Рядовий. Загинув 10.04.42.

З історії Бершаді
Робітники й селяни не припиняли боротьби: готувались нові виступи. Для їх організації в січні 1919 року Бершадський підпільний ревком створив партизанський загін з жителів Бершаді та сусідніх сіл. Командиром призначили голову ревкому В. Кривоходкіна, а комісаром — П. Соболевського. Внаслідок переможного повстання в лютому 1919 року в Бершаді відновлено Радянську владу. Народна влада... Читати далі »Останні новини
Може бути цікаво

21 грудня - Пенсійному фонду України - 20 років - www.bershad.ua
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення