Fridge magnet wooden gears

Поташня в новинах

 Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку

Підрозділ солдатських матерів "Мальва" діє уже півроку


Минає півроку, як діє чисельний підрозділ правозахисної організації солдатських матерів «Мальва». Він організовує поїздки в зону АТО до наших бійців і не тільки, бо всі, хто стоїть на захисті нашої безпеки, є земляками. І не має значення, з якої області солдат перед нами стоїть. Єдине завдання і прагнення – допомогти, підтримати, забезпечити. Наші перші кроки були не зовсім упевнені, але до... читати далі ...»

 Невмируще Тарасове слово

Невмируще Тарасове слово

7 Березня 2015, 09:00 / Заходи / Баланівка / Поташня / Тирлівка / Чернятка

лунало в актовому залі дитячої музичної школи імені Р.А. Скалецького на районному фестивалі-конкурсі читців «Кобзар і Україна», присвяченому 201-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Зі вступним словом звернулася до присутніх голова журі, головний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Тетяна Тиворська. Вона привітала присутніх, людей, які по-справжньому цінують культурну спадщину,... читати далі ...»


 Епідемічний сезон - середні інтенсивність

Епідемічний сезон - середні інтенсивність


Епідемічний сезон грипу та гострих респіраторних інфекцій 2014-2015 років в області характеризується середньою інтенсивністю без перевищення порогових рівнів. По району ситуація аналогічна. Загалом за епідсезон на грип та ГРВІ захворіло 7219 осіб, у той час, як за весь епідемічний сезон 2013-2014 років ця цифра становила 3315 осіб, серед яких понад 60 відсотків – діти. Триває щотижневий... читати далі ...»

 Для земляків, для України

Для земляків, для України

20 Лютого 2015, 09:00 / В громадах / Бершадь / Поташня

Активними учасниками боротьби з тероризмом та агресією Росії на Сході України є й наші земляки – Андрій Черкасов, Михайло Овчаренко, Василь Горобець, Володимир Колісник, Сергій Фостус, Дмитро Солодкий, Сергій Настенко. До цієї когорти належать і ті, хто народився в Поташні, але проживає в інших містах і селах, – Микола Кравчук, Анатолій Херсонюк, Сергій Лисенко, Микола Лисенко, Олександр... читати далі ...»

 Пам'ять про голокост

Пам'ять про голокост

15 Лютого 2015, 09:00 / Заходи / Поташня

Вісторії людства відомо багато трагедій, і кожна має свої особливості. «Голокост – злочин проти людяності» – під такою назвою пройшов виховний захід у Поташнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, який провела класний керівник Лариса Скляр з учнями дев’ятого класу. Вони ще раз нагадали нам про жахливу трагедію людства, страхіття масових знищень – Голокост. Розпочався захід із розповіді Лариси Миколаївни... читати далі ...»

 Культура: підсумки, аналіз, перспективи

Культура: підсумки, аналіз, перспективи


Минулої п’ятниці за участю голови райдержадміністрації Олександра Лободовського відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму РДА, на якому розглянуто питання про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури і туризму в 2014 році та завдання на 2015-ий. Присутні переглянули документальну стрічку Руслана Храновського «Герої не... читати далі ...»

 "Об'єднаймося ж, брати мої!"

"Об'єднаймося ж, брати мої!"

1 Лютого 2015, 09:00 / Заходи / Поташня

З 9 листопада 2014 року до 25 лютого 2015 року у школах району проходить Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». З метою активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення здібностей та обдарувань серед учнів відділом освіти проведено районний етап конкурсу... читати далі ...»

 Динаміка стабільна

Динаміка стабільна


Демографічні тенденції на Бершадщині стабільні вже протягом щонайменше десятиліття. Про це, зокрема, свідчать і дані відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції. Так, минулого року народилося 518 дітей (263 хлопчики, 252 дівчинки і 3 мертвонароджених), померло ж торік 1115 громадян. У попередньому році кількість новонароджених становила... читати далі ...»

 Приємні сюрпризи

Приємні сюрпризи

16 Січня 2015, 09:00 / Відгуки / Поташня

Новий рік – одне з найбажаніших та найочікуваніших свят. Його з великим нетерпінням чекають діти і дорослі. Адже це і веселощі, і подарунки, і приємні несподіванки з дивовижними сюрпризами… Таким неочікуванним сюрпризом для учнів у переддень Нового 2015 року став подарунок від Євгенія Бондарчука, директора АТ «Явір-Агросервіс» – інтерактивна дошка вартістю 27 тисяч гривень. Євгеній Михайлович... читати далі ...»

 Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році

Храмові праздники на Бершадщині в 2015 році


Привітайте рідних і знайомих! 6 травня – Великомученика Георгія Побідоносця – Устя. 21 травня – Вознесіння Господнє – Бершадь. 22 травня – Святителя Миколи-Чудотворця – Баланівка. 31 травня – День Святої Трійці – Маньківка, Яланець. 12 липня – Святих перво - апостолів Петра і Павла – Велика Киріївка. 28 серпня – Успіння Пре - святої Богородиці – Піски Бершадські, Серебрія, Чернятка,... читати далі ...»

 Про рідний край

Про рідний край

15 Грудня 2014, 09:00 / Заходи / Поташня / Серединка

У читальному залі райбібліотеки пройшов день краєзнавства «Краю мій – ти частка Батьківщини». Відвідувачі знайомились із новими книгами наших земляків. Переглянули книжкову розкладку «Ви це читали?», прем’єри фотоальбому П.В. Маніленка «Працьовита Серединка – заможна Україна», буклету «Музейна кімната поета-філософа Василя Думанського», книг Г.О. Погончика «Бершадщина», Г.О. Погончика та Н.Ф.... читати далі ...»

 Акція доброти

Акція доброти


Доброта і милосердя – наші споконвічні цінності, які виховувати потрібно з дитинства. Бершадська районна організація Товариства Червоного Хреста України вбачає своїм найважливішим завданням роботу з молоддю. Тісна співпраця червонохрестівців з відділом освіти дає позитивні результати. У районі всі школи – члени Товариства, кожний клас прагне зібрати членські внески першими. Юні червонохрестівці... читати далі ...»

 У першій п'ятірці

У першій п'ятірці

19 Листопада 2014, 09:00 / В громадах / Джулинка / М'якохід / Поташня / Устя / Чернятка

Попереду одне з найголовніших свят сільських трудівників. Ще більше підвищує значимість їхньої праці те, що на сьогодні агропромисловий комплекс, без будь-якого перебільшення, є локомотивом економіки всієї України. У порівнянні з іншими виробництвами, які зупиняються чи змушені переорієнтовуватися на західні ринки, сільське господарство давно зорієнтоване постачати продукцію на експорт. Досить... читати далі ...»

На знімку: на Великокиріївській ГЕС бригада монтажників Південної енергетичної компанії у складі Сергія Миколайовича Кондрацького, Віктора Івановича Сучкова, Віталія Івановича Бондаренка і Василя Леонідовича Калугіна. Як нам дається енергетика

Як нам дається енергетика

6 Листопада 2014, 16:49 / В громадах / Велика Киріївка / Поташня / Устя / Чернятка

У районній газеті вже розповідалося про Чернятську і Чапаєвську гідроелектростанції, про фотогальванічну у Чернятці. За попередніми даними, нинішнього року буде введено в експлуатацію ще одну ГЕС у нашому районі – Великокиріївську (на тому ж місці, де вона колись і була). Хоч від середини ХХ століття минуло не так уже і багато років, навіть представники старших поколінь цього села не могли... читати далі ...»

 Благодійна акція "Перше вересня"

Благодійна акція "Перше вересня"


З метою створення сприятливих умов для розвитку та навчання дітей, поліпшення матеріального становища сімей з дітьми, їх соціальної підтримки відділ освіти ініціював проведення у школах благодійної акції «Перше вересня» по залученню спонсорських коштів для придбання шкільного одягу, портфелів, канцелярських товарів для дарування дітям-сиротам, позбавлених батьківського піклування, дітям з... читати далі ...»

Сторінки:
11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1Новини села Поташня всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Поташня. Новини села Поташні, фото. Все про Поташню
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення