Fridge magnet wooden gears

Поташня в новинах

 До Дня художника: «З народних джерел»

До Дня художника: «З народних джерел»

21 Жовтня 2013, 21:37 / Знай наших / Вовчок / Поташня

Життєвий шлях Василя Леонтійовича Корчинського розпочався у Вовчку, в багатодітній хліборобській родині. Навчався, а потім працював. Згодом закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова. Нині Василь Леонтійович – член Національної спілки художників України. Талановитий митець брав участь у республіканських, всеукраїнських та регіональних виставках. Його роботи... читати далі ...»

 Триває послідовна і системна робота

Триває послідовна і системна робота


11 жовтня про роботу по соціально-економічному розвитку району за 9 місяців звітував в облдержадміністрації голова Бершадської РДА Михайло БУРЛАКА. «У Бершадському районі триває послідовна та системна робота з реалізації державних програм, соціальних ініціатив Президента України, завдань та доручень голови облдержадміністрації, районної програми соціально-економічного розвитку», – розпочав свій... читати далі ...»


 Виїздні прийоми

Виїздні прийоми


Начальник Бершадського райвідділу внутрішніх справ, підполковник міліції Олег Революк здійснює виїзні прийоми громадян по селах району. Такі прийоми вже відбулися у Баланівці, Бирлівці, Війтівці, Великій Киріївці, Голдашівці, Джулинці, Дяківці, Кидрасівці. Далі прийоми відбудуться протягом вересня: у Кошаринцях – 4, Красносілці – 11, Лісничому – 18, Маньківці – 25; протягом жовтня:... читати далі ...»

У Поташні відбувся десятий мистецький пленер, започаткований заслуженим художником України Прокопом Колісником. Як і в попередні роки, в ньому взяли участь провідні художники України. Пленер десятий, останній...

Пленер десятий, останній...

4 Вересня 2013, 15:13 / Заходи / Поташня

Відбувся десятий, ювілейний пленер унікального мистецького проекту «Поташня – чарунка Поділля». Цьогоріч він дещо відрізнявся від усіх попередніх. Митці приїхали в рідне село заслуженого художника України Прокопа Колісника у неповному складі – передчасно пішов із життя їхній колега Левко Воєдило. Саме з цієї сумної новини почав свій виступ Прокіп Миколайович. Усі присутні вшанували хвилиною... читати далі ...»

 Зустріч із Поташнею

Зустріч із Поташнею

4 Вересня 2013, 14:51 / Відгуки / Поташня

Нещодавно учні Джулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з Ларисою В’ячеславівною Гав’юк і Тетяною Марківною Олексій побували у Поташні. Неблизька дорога привела нас у село, оточене лісами, де відчуваються спокій і благодать. Аж ось і школа, навколо якої ясени, каштани, горіхи… Як у казці. Тут і музей культури села та галерея Прокопа Колісника, відомого художника, уродженця Поташні. Ми побували в... читати далі ...»

На знімку: в президії – голова районної ради Микола Грабчак (у центрі), його заступник Василь Бондаренко та перший заступник голови райдержадміністрації Ніна Грицик. У полі зору депутатів - аграрні питання

У полі зору депутатів - аграрні питання

26 Серпня 2013, 23:29 / Нове в роботі / Джулинка / Поташня / Устя

Соціально-економічний стан суспільства та продовольчу безпеку держави значною мірою визначає агропромисловий комплекс. Тож не випадково на порядок денний 22 сесії районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої відбулося минулої п’ятниці, серед інших було внесено й аграрні питання. В роботі взяли участь, окрім депутатів районної ради, заступники голови райдержадміністрації, начальники... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


З нагоди 50-річчя подружнього життя шлемо найкращі, найтепліші слова вітань нашим дорогим, добрим, турботливим батькам, дідусю та бабусі Миколі Трифоновичу і Зої Прокопівні КЕЛЬМАНАМ із Бирлівки. Ніхто не може зупинити час, а ви прожили в парі півстоліття. Живіть на щастя так для нас, щоб ювілей зустріти ще й столітній. Хай вам сміються зорі з вишини, сонце осяває шлях щомиті, щоб душею молоді... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 щиро вітають із днями народження – начальника відділення поштового зв’язку с. Поташні Людмилу Іванівну ПАСІЧНИК (13.07), листонош Олену Михайлівну БАТЮК (16.07) із Голдашівки, Марію Іванівну ПІДДУБНУ (16.07) з Сумівки та листоношу по супроводу пошти Михайла Юрійовича ДМИТРИКА (14.07). Хай легко працюється, гарно... читати далі ...»

Фото Петра КОРІЧУКА 22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

24 Червня 2013, 09:00 / Знай наших / Поташня

Ветерани, яких ви бачите на знімках, живуть у Поташні. Найбільше випробувань на їхню долю і на долю їхніх земляків випало під час війни. Афанасій Миронович Тупиця (на знімку ліворуч) і Микола Артемович Фостус пройшли крізь горнило війни, через поранення і госпіталі. Про їхню мужність на фронті свідчать численні нагороди. Сумлінно, в міру своїх можливостей, працювали і в мирний час. У день... читати далі ...»

 Мазур Іван Олександрович

Мазур Іван Олександрович

22 Червня 2013, 11:08 / Відгуки / Поташня

На 76-му році життя після важкої тривалої хвороби помер Іван Олександрович Мазур. І.О. Мазур народився 26 січня 1938 р. в с. Поташні. Закінчив Бершадське педучилище, Уманський педінститут. Після трьох років армійської служби працював у школі, згодом – у райкомі комсомолу, був завідувачем шкільного відділу, другим секретарем. З 1967 до 1969 року завідував відділом культури, з 1969 до 1974 року... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають із 55-річним ювілеєм депутата районної ради, директора ТОВ «Устя» Павла Григоровича МАРУЩАКА (15.06). Нехай Ваша плідна праця буде щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. Від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від... читати далі ...»

 100 днів – як один день

100 днів – як один день


В останній декаді травня минуло сто днів від призначення на посаду голови Бершадської райдержадміністрації Михайла Григоровича БУРЛАКИ. Це перший загальноприйнятий рубіж у діяльності влади, за яким судять про її спроможність і дієздатність. Журналісти «Бершадського краю» використали цей привід, аби поспілкуватись з керівником району про те, що за цей час вдалося зробити, а що ні. – Михайле... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Бершадська районна рада та райдержадміністрація щиро вітають з нагоди ювілею секретаря Поташнянської сільської ради Валентину Олексіївну ГРИНИК (11.06). Прийміть наші найщиріші вітання з днем народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, довголіття, невичерп ної енергії, реалізації Ваших задумів і планів. А родинний затишок нехай допомагає Вам відчути себе завжди впевненою і щасливою. 11... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Колектив П’ятківської сільської ради сердечно та щиро вітає з днем народження сільського голову Леоніда Андрійовича СВИСТУНА (3.06). Бажаємо здоров'я багато-багато, Хай щастя і мир лиш панують у хаті. Хай горе обходить завжди стороною, А радість приходить і ллється рікою. Хай Матінка Божа хранить від тривог, Хай многая літа дарує лиш Бог. Бажаємо довго, ще довго прожити, Щоб всіх на... читати далі ...»

На знімку: за традицією напередодні відправки призовників до війська з ними у музеї проводиться зустріч. Зв’язок років і поколінь

Зв’язок років і поколінь

18 Травня 2013, 21:40 / Цікаво / Баланівка / Михайлівка / Поташня

Розвиток музейної справи є ключовим елементом та показником соціального розвитку будь-якої країни, а її музеї – осередками історикокультурного, освітнього, науково-дослідницького життя суспільства. На території нашого району діють чотири музеї: Бершадський краєзнавчий, народний музей історії с. Баланівки, народний музей культури села та галерея Прокопа Колісника в Поташні, громадський музей... читати далі ...»

Сторінки:
13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3Новини села Поташня всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Поташня. Новини села Поташні, фото. Все про Поташню
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення