Fridge magnet wooden gears

Поташня в новинах

 Учитель з великої літери

Учитель з великої літери

27 Лютого 2014, 14:46 / Спогади / Бершадь / Поташня

Микола Феофанович ГОНЧАРЕНКО запам’ятався мешканцям Бершадщини як талановитий учитель, музикант, самодіяльний композитор та хормейстер, поет, громадський кореспондент із Поташні. У лютому він відзначав би своє 90-річчя, та, на жаль, 20 років тому чоловік помер. Такі вчителі, як Микола Феофанович, залишають на все життя глибокий слід у душах своїх вихованців. І сьогодні його учні з гордістю... читати далі ...»

 Розширене засідання

Розширене засідання


За повідомленням першого секретаря Бершадського райкому КПУ Івана Гладибороди, днями відбулося розширене засідання бюро райкому, на якому першим питанням розглянуто заяви про вступ до лав партії. Ряди районної організації компартії зросли на 8 осіб. Серед основних питань – завдання районної партійної організації щодо останніх подій в Україні. Обговорено і прийнято план роботи на перше півріччя... читати далі ...»


 Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району

Підсумки соціальноекономічного та культурного розвитку Бершадського району за 2013 рік та перспективні напрями роботи на 2014 рік. Доповідь голови райдержадміністрації Михайла Бурлаки до звіту району


Протягом 2013 року Бершадська райдержадміністрація в тісній співпраці з районною радою та органами місцевого самоврядування, при належній взаємодії з керівниками суб’єктів господарювання активно працювала над основним пріоритетним завданням – покращенням рівня життя населення громад. Орієнтиром у системній та послідовній роботі слугували Програма економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне... читати далі ...»

 Медицина: на службі у людей

Медицина: на службі у людей


Останні три роки в медицині Бершадщини відбулися зміни в організації роботи та наданні медичної допомоги населенню. 2013 рік був особливо продуктивним у рамках нового управлінського формату, який діє на території області з початку року під егідою голови Вінницької ОДА Івана Мовчана. Напевно, ще не було в історії Бершадського району, щоб голова РДА особисто протягом року відвідав усі медичні... читати далі ...»

На знімках: Борис і Олександр Охріменки. Люди конкретних справ

Люди конкретних справ


Прикладом підприємницької діяльності є робота братів Охріменків – Бориса Миколайовича та Олександра Миколайовича, які зуміли створити потужну торговельну мережу магазинів, гуртовню з продажу промислових та сільськогосподарських товарів, а також надають будівельно-монтажні послуги, стали співзасновниками сільськогосподарського підприємства «Нертус+». Бориса Миколайовича неодноразово обирали... читати далі ...»

 Відкрили дільницю лісової дороги

Відкрили дільницю лісової дороги


Днями в районі відбулася знакова подія – у Бершадському лісництві біля Малої Киріївки в напрямку Поташні та Осіївки урочисто відкрили дільницю лісової автомобільної дороги. Загальна її протяжність – 2660 метрів. Будівництво тривало протягом минулого і нинішнього років. У церемонії відкриття дороги взяли участь заступник голови райдержадміністрації Валентин Кушпела, заступник голови районної... читати далі ...»

 Увага, обов'язкоий технічний контроль!

Увага, обов'язкоий технічний контроль!


Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №1201 від 16.11.2011 року передбачене щорічне проведення обов'язкового технічного контролю машинно-тракторних парків – усіх без винятку, незалежно від форм власності. Виконання вимог цієї Постанови передбачає підтримання у належному технічному стані машинно-тракторного парку та допуск до роботи тільки справної техніки. Для того, щоб організовано,... читати далі ...»

 У районі таких ГЕС було кілька

У районі таких ГЕС було кілька

15 Грудня 2013, 21:47 / Цікаво / Велика Киріївка / Лугова / Поташня / Устя

«Ще одна ГЕС» – матеріал під таким заголовком було вміщено в одному з номерів районної газети «Бершадський край» (№98 від 29.11.2013 р.). На початку п'ятдесятих років минулого століття у районі діяло кілька малих гідроелектростанцій, які давали електричний струм. У цій публікації мова йде про Чапаєвську ГЕС, яку почали відбудовувати, і один її генератор вже може давати струм. Згадано також ГЕС... читати далі ...»

 Свято громад і народних обранців

Свято громад і народних обранців


Самоврядні органи в демократичному суспільстві – важливий інститут реального народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальної громади. Ця теза була лейтмотивом урочистого зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке відбулося минулого четверга в дитячій музичній школі імені Р.А. Скалецького. Напередодні професійного свята, яке в Україні відзначається сьомого грудня, урочисто... читати далі ...»

 Вітання тижня

Вітання тижня


Редакція газети «Бершадський край», адміністрація центру поштового зв’язку №7 сердечно вітають із днями народжень – заступника начальника ЦПЗ №7 Марію Іванівну ГУМЕННУ (2.12) та листоношу з Війтівки Галину Миколаївну ТАТКОВУ (29.11). Побажати хочем щастя і здоров'я, Щоб здійснились задуми, мрії щоб збулись, Дім був повен затишку, радості, любові, Щоб бажання й дійсність у одне сплелись. Любу... читати далі ...»

 Допомога літнім людям – благородна справа

Допомога літнім людям – благородна справа

24 Листопада 2013, 09:00 / Заходи / Маньківка / Поташня / Устя / Шумилів

Доброю традицією стало проведення у загальноосвітніх школах осінньої благодійної акції «П'ять картоплин». До неї долучились колективи всіх шкіл. Загалом зібрано 5997 кг картоплі, яку оприбутковано у Товаристві Червоного Хреста або роздано власними силами односельчанам. Учні Красносільської, Маньківської, Крушинівської загальноосвітніх шкіл передали зібрану картоплю у територіальний центр по... читати далі ...»

 Успіхи не з’являються самі по собі

Успіхи не з’являються самі по собі

21 Листопада 2013, 18:58 / Нове в роботі / Джулинка / Красносілка / Поташня / Устя

– Бершадщина завжди славилась своїми хліборобськими досягненнями, – говорить голова райдержадміністрації Михайло Бурлака. – Тому День працівників сільського господарства є професійним святом переважної більшості жителів нашого району. Традиційно, у цей день ми підсумовуємо зроблене і визначаємо перспективи подальшого розвитку галузі, називаємо кращих і вітаємо усіх трударів, які своєю щоденною... читати далі ...»

 І знову – пожежі...

І знову – пожежі...

21 Листопада 2013, 18:38 / Гаряча лінія / Бершадь / Війтівка / Поташня / Устя

6 листопада о 17 годині 30 хвилин на пункт зв’язку пожежної частини м. Бершаді надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла біля господарчої будівлі (сараю) в селі Поташня. По прибуттю чергового караулу до місця виклику інформація підтвердилася. Пожежа була ліквідована черговим караулом у складі чотирьох чоловік та силами місцевого населення. За результатами огляду і зі слів потерпілої та... читати далі ...»

 Поташня поступово змінюється

Поташня поступово змінюється

9 Листопада 2013, 11:41 / В громадах / Поташня

Основною метою робочого візиту було інспектування стану проведених ремонтних робіт у закладах соціальної сфери громади, підвищення рівня заробітної плати, легалізація робочих місць, поліпшення благоустрою території та стан житлового будівництва. Голова райдержадміністрації Михайло Бурлака за участю голови районної ради Миколи Грабчака відвідав Поташнянську територіальну громаду. Інформуючи про... читати далі ...»

 Знайомтесь: сімейні лікарі. Дільниця №4б

Знайомтесь: сімейні лікарі. Дільниця №4б

21 Жовтня 2013, 21:41 / В громадах / Поташня

Лікар ЗПСМ: БОГАЧЕНКО Тетяна Семенівна, каб. №34, лікар-спеціаліст, 15 років стажу. Медичні сестри ЗПСМ: ПОХИЛА Євгенія Петрівна, вища категорія, 27 років стажу; БОДНАР Наталія Петрівна, вища категорія, 18 років стажу; ГЕРАСИМЕНКО Тетяна Михайлівна, вища категорія, 18 років стажу. Вулиці: Островського, пров. Островського, Комсомольська, 50 років СРСР, Шевченка, Тімірязєва, Садова, Лесі... читати далі ...»

Сторінки:
12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2Новини села Поташня всі новини...»
Може бути цікаво

www.bershad.ua - Сторінка села Поташня. Новини села Поташні, фото. Все про Поташню
Користувачі OnLine: 
Бершадщина  | Форуми  | Сторінками історії  | Літературна Бершадь  | Фотогалереї  | Новини  | Довідники  | Визначні місця  | У нас в гостях!  | Прогноз погоди в Бершаді  | Телефонні довідники
 • Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  Продається будинок с. Чернятка. 35 соток, з усіма прибудовами: криниця, погріб, літня кухня з газом, будинок та времянка з газовим опаленням. Гарне місце. Ціни 3200 договірна.
  18.05.2020(063) 431-41-18
 • . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  . Продам квартиру в місті Ірпінь, Київська область. 37 метрів, 16 000 у.о
  13.04.2020(067) 225-27-18
 • . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  . Продаж одягу з Європи: Секонд хенд та нове.
  08.04.2020(096) 095-84-08
 • ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  ДОСТАВКА:ОТСЕВА,ПІСКА,ЩЕБНЯ,,та інших вантажів до 8т.
  16.03.2020(098) 908-43-57
 • Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  Продається тілна корова с.Бирлівка ціна договірна. тел 0960726720
  27.01.2020(068) 041-74-83
 • Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  Продается дом с участком.(цена договорная) по адресу Виницька обл., Бершадськый р-н., с. Шляхова, вул. Дружбы 14.С общей площадью участка 25 соток
  26.08.2019(097) 487-43-42
Всі оголошення Розмістити оголошення